همایش توسعه‌دهندگان وب ایران

wp-parsi-devconf

 

گردهمایی ۲روزه توسعه‌دهندگان وب ایران توسط مدرسه استانداردهای وب  با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با عنوان نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران برای توسعه‌دهندگان FrontEnd برگزار می‌گردد.

 

همایش توسعه‌دهندگان وب ایران در دو روز در تاریخ ۳۰ و ۳۱ تیر ماه ۹۵ برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و CSS با هدف معرفی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های روز جهانی و همچنین آموزش در قالب سخنرانی و کارگاه‌های جانبی همایش، جهت آموزش کاملتر و بهتر برخی از موضوعات ارائه شده، برگزار خواهد شد. تمامی شرکت‌کنندگان حضوری در همایش می‌توانند در کارگاه مورد نظر خود شرکت کنند.

 

بخش سخنرانی‌های این رویداد بصورت آنلاین نیز پوشش داده خواهد شد تا عزیزانی که امکان حضور در همایش را ندارند بتوانند از سخنرانی‌ها استفاده کنند.

از مزایای شرکت در این همایش نیز میتوان به برخی موارد اشاره کرد:

 

    • آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ورک‌های جدید
    • شرکت در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات مطرح شده در همایش
    • برقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه
    • دریافت گواهی شرکت در همایش
    • دو روز خوش همراه با یادگیری و شبکه‌سازی

 

شما دوستان و کاربران وردپرسی می‌توانید تا پایان امروز (۲۵ خرداد ماه) با ثبت نام در همایش از تخفیف ۶۰ هزارتومانی بهرمند بشید . علاوه بر این کاربران وردپرس پارسی می‌توانند تا ۱۵ تیر ماه با استفاده از کد wp-parsi مبلغ ۲۵ هزار تومن تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران به آدرس http://conf.wsschool.org/devconf مراجعه نمائید