درباره ما

گسترش محبوبیت و روز افزون سیستم مدیریت محتوای وردپرس در ایران و جهان این امر را ایجاب کرده تا هر روز نیاز بیشتری به وجود منابع کامل در این زمینه احساس شود. گروه وردپرس پارسی در ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ با همکاری افراد فعال و متخصص وردپرس در جهت  پشتیبانی و رفع کمبود‌هایی که در وردپس پارسی مشاهده می‌شود و برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر آن در ایران ایجاد گردیده و در این راستا تلاش میکند . وردپرس پارسی کاملا کاربر محور بوده و رضایت کاربر در آن مهمتر از هر چیزی است .

چرا وردپرس پارسی؟
گروه وردپرس پارسی جهت رفع نیازهاو و حمایت و پشتیبانی کاربران، ارائه سرویس ها و خدمات نوین و همچنین توسعه هرچه بیشتر وردپرس در ایران تشکیل یافت. گروه وردپرس پارسی به صورت کاملاً جدا اما همراستا با سایت مرجع وردپرس فارسی فعالیت می کند.

اعضای وردپرس پارسی
گروه وردپرس پارسی از ۸ عضو ثابت که به عنوان اعضای هیئت مدیره شناخته می شوند تشکیل یافته است. مرتضی گرانسایه، سعید فرد، محسن غیاثی، مصطفی صوفی، پارسا کافی، عبدالماجد شه بخش، مرتضی راکی، و سید وحید رضایی تشکیل دهنده هسته اصلی گروه هستند و کار اصلی هدایت، مدیریت، برنامه نویسی، پشتیبانی و رفع مشکلات کاربران را بر عهده دارند.

مهمترین فعالیت های گروه وردپرس پارسی
– پشتیبانی از سیستم مدیریت محتوا وردپرس
– ایجاد و و توسعه افزونه ها و پوسته های وردپرس
– فارسی و بومی سازی افزونه ها و پوسته ها
– ارائه آموزش های کاربردی در تمامی زمینه‌های وردپرس (ایجاد پوسته، نوشتن هک و افزونه، تغییرات در هسته وردپرس، امنیت و سئو)