برگزاری اولین ماراتن برنامه‌نویسی گردشگری در شیراز

هاکاتریپ چیست؟

 

هاکاتریپ ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه ی گردشگری است که در سه روز متوالی برگزار می شود. در طی این رویداد تیم‌ها در روز اول با چالشهای گردشگری آشنا شده و در دو روز باقی مانده با انرژی به دنبال ارائه راه حل خواهند بود.

ثبت‌نام این رویداد صرفا مختص افراد حرفه ای نیست. بلکه شرکت کنندگان, تیم هایی هستند که از کسانی تشکیل می‌شوند که سابقه ی فعالیت تیمی و کار بر روی یک استارتاپ تحت وب را دارند.و یا حتی به عنوان یک تیم بر روی نرم افزار موبایلی اندرویدی و یا ios فعالیت داشته‌اند.

 

در کل هدف مواجه شدن تیم با پستی ها و بلندی های چالشهای این رویداد است. حال آنکه تیم از آماتور ها و یا حرفه‌ای ها تشکیل شده باشد.

افراد خلاق تقریبا خود را با هر شرایطی وفق می‌دهند و برای رسیدن به اهداف خود از هر چیزی که در دسترس‌شان است، استفاده می‌کنند. بهترین واژه‌ای که می‌توان با آن افراد خلاق را نامید، پیچیدگی است. آنها “تفکر” و “عمل” را در کنار هم دارند؛ دو ویژگی‌ای که در اکثر مردم تک‌تک دیده می‌شود. آنها به جای این که یک نفر باشند، گویی چند نفر در یک کالبد هستند.

از هاکاتریپ به عنوان یک فرصت برای پیشرفتتان استفاده کنید.

 

3e2129ea65671898ca66ee805f287b6c

 

اولین رویداد هاکاتریپ شیراز در حوزه گردشگری در روزهای ۱۱ الی ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد. در این سه روز تیم‌ها با هدف تولید سرویس‌های آنلاین و موبایلی حوزه گردشگری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

در روز اول رویداد چالش‌هایی برای تیم‌ها مطرح می شود که هر تیم باید چالشی را انتخاب کند و با کمک مربیان راه‌حل هایی مبتنی بر تکنولوژی های مختلف وب و یا موبایل برای چالش‌ها ارائه‌ دهند و هر تیم روی یک راه حل کار کنند. سپس تیم‌ها فعالیت خود را آغاز می کنند و در آخرین روز رویداد تیم‌ها باید محصولات تولید شده را ارائه‌ کنند. نهایتا داوران ، تیم‌های اول تا سوم را انتخاب می‌کنند و در مراسم اختتامیه جوایز نقدی به آنها اهدا می شود. سه تیم اول به ترتیب پنج میلیون، سه میلیون و دو میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.

 

شما در این رویداد :

  1. با برنامه نویس های خوب کشور آشنا میشید و میتونید با اون ها شبکه سازی کنید
  2. مهارت های برنامه نویسیتون رو به چالش میکشید و اونو ارتقاء میدید.
  3. به صنعت گردشگری شهر و معرفی بیشتر اون کمک میکنید.

اگر همه چیز خوب پیش بره جایزه هم میبرید

 

ثبت نام در رویداد?

http://evand.ir/events/shirazhackatrip

 

✅ کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با داوران و مربیان?

http://www.hackatrip.Com/shiraz