رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

به نظر من :

1- سرور سایت شما از کشور آلمانه و با این آی پی (62.141.42.196) 120 سایت دیگه هم میزبانی میشن .

2- پینگ سایتتون خیلی خوبه اما سرعت لود سایتتون زیاد مناسب نیست.

3- در سایت شما فایل فلش به کار رفته که زیاد برای سئو مناسب نبست .

4- نسبت نوشته به html در سایت شما در حدود 10 درصد شده . سعی کنید از نوشته های بیشتری در صفحه اصلی استفاده کنید .

5- حجم صفحه اصلی در حدود 1.3 مگابایت بود و تعداد درخواست ها 89 تا که فکر کنم کمی زیاد هست .

6- کدهای قالبتون html 5 هست که این مورد بسیار عالیه .

7- پیشنهاد میکنم بجای استفاده از چند css از یکی استفاده کنید . میتونید همه رو با هم ادغام کنید .

8- اگر اکانت فیسبوک و توییتر هم داشته باشید میتونه در بیزینستون خیلی تاثیر داشته باشه . این ویژگی مهمی از نظر بعضی از سایت های امتیاز دهی هست .

9- مورد مهمی که دیدم اینه که شما از کش استفاده نمیکنید . Leverage browser caching مورد بسیار مهمیه که میتونید با اضافه کردن چند کد ساده به فایل htaccess اونو فعال کنید و سرعت لود سایتتون رو بسیار بالا ببرید .

10- عکس های شما اصلاً سایزبندی نشدن (Specify image dimensions) و امتیاز شما هم مثل آیتم قبلی 0 هست . این مورد هم تاثیر بالایی در سرعت سایت داره . حتماً طول و عرض عکس های سایت رو مشخص کنید .

11- سایت شما ارورهای کمی داره و از لحاظ کد نویسی و ارور های html کاملا مطلوبه .

12- با توجه به تعداد عکس های زیاد صفحه اصلی میتونید با بهینه سازیشون 143.3KiB از حجم صفحتون رو کاهش بدید . با استفاده از سایت http://www.smushit.com میتونید عکس هاتون رو بدون افت کیفیت کاهش حجم بدید .

13 - تعدا زیادی جاوا اسکریپت و جی کوئوری در سایت استفاده که حجمشون در حدود 171.8KiB میشه . شما تمام اینها رو در هدر فراخوانی کردید که میتونه سرعت لود شدن مطالب رو بگیره . بهینه ترین حالت اینه که این فایل ها رو در فوتر سایت فراخوانی کنید تا سرعت لود سایتتون بهتر شه .

14- بعضی از عکس هاتون از سایز نمایشیشون بزرگتر هستن . مثلاً یک عکس با اندازه 50*50 رو در یک کادر 40*40 گذاشتید . میتونید خود عکس اصلی رو کاهش سایز بدید و 40*40 کنید . با این کار میشه 91.9KiB از حجم صفحتون رو کاهش داد .

برای اطلاعات بیشتر و بهینه سازی کاملتر اینجا رو چک کنید

gtmetrix.com/reports/www.dbstheme.com/93t2Lyan

شهاب جان اولا ممنون بابت زحماتی که کشیدی . والا من خودم نظرم اینه سایتو مفید کنید تا بخواید کیفیت کار رو فدای یه سری افراد کنیم که باعث دردسر هستن . اون سایت هم که دادی قبلا خیلی تو کارش بودم بعد این نتیجه رسیدم بعضی وقتا یه کارایو میگه بکن اگر بکنم فاتحه خیلی جاهارو میخونه !

ولی در پاسخ به موارد :

1- بله اینو یه عمره میدونستیم اگر بشه تا هفته دیگر تغییر داده میشه به سرور ایران .

2- انشاالله میایم روی ایران سرعت هم بهتر میشه

3- استفاده از بنر های فلش برای سئو خطری ایجاد نمیکنه

4- برای اینکه آرشیو یه کم زیاده و باید حاسب کاربرا رو کرد که راحت به همه جا دسترسی داشته باشند و از اونور صحه هم طولانی نشه صفحه اول اینطوره و توضیحات وضعیتشون خوبه

5- 78 شد

6- بله با اجازتون HTML5 کردیم :دی

7- این رو استاد سایت هم فرموندن ولی من موافق نیستم . اومدیم و 7 تا افزونه داشتن استایل لود میکردن باید همرو یکی کنیم ؟ تاثیر خیلی کمی هم داره این وسط ترکیبشون

8- توی فوتر هستش آیکون ها که سفارش دادیم برای طراحی سایز سایدبار

9- فعال شد

10- همگی انجام شدند

11- اون 4 تا ارور هم مال ایون بنر فلش هستش که سورس درستی برای استفاده از فایل فلش توی صفحه پیدا نکردم !

12- عزیزم شما که این موارد میفرمایید دقت کردید که همه تصویر شاخص تغییر سایز داده شده وردپرس هستند ؟

13- مال افزونه ها هستند این فایل ها که مال قالب 2 تا هستش 2 تا هم توی فوتر . افزونه هایلایت کد رو هم عوض کردیم تا سبک تر باشه

14- این مورد هم درست شد

شهاب جان آماری که دادی ترجمه خوبی از gtmetrix و پیشنهاد های اون بود. بهتره نظرات در مورد طراحی و سلیقه به خرج رفته در آن و همچنین امکانات و ماژول هایی که روی سایت هست داده بشه.

برای مثال نظر من در مورد سایت این دوستمون:

1- بکگراند "هدر و فوتر" سایت و قسمت مطالب سایت خیلی ناهماهنگ هستند و فقط سعی شده همرنگ باشند. یکی گل و بوته و یکی مثلث های ترکیب شده در نگاه اول دل من را زد. مخصوصا این ترکیب در یک سایت طراحی و فروش قالب اصلا خوب نیست.

2- وقتی ماوس روی تصاویر قالب ها می رود tooltip ظاهر می شود که به نظرم بیشتر اذیت می کرد تا کمک.

3- اخبار سایت اگر بالای تصاویر قرار می گرفت باز از نظر من جذاب تر می شد.

4- سعی کنید از text-align=justify هم استفاده کنید.

5- لوگوی سایت شما کاملا نا مفهوم است و حتی با اینکه نام سایت را می دانم نمی توانم بخوانم! این لوگو قابلیت برند شدن را ندارد.

6- نام سایت فکر کنم اشتباها به "وردپرس" محدود شده، تجدید نظر کنید.

7- منوی دسترسی سریع رسما هیچ ارتباطی با زیرمجموعه های آن ندارد. زیر مجموعه های آن باید صفحات پر طرفدار سایت باشند.

8- صفحه پرداخت آنلاین را هم با قالب سایت خود هماهنگ کنید.

سایت از نظر رنگ بندی کلی و فونت ها و تصاویر بکار رفته بنظرم خیلی خوب است.

با عرض سلام و تشکر بابت زحماتتون

1- با این مورد موافق نیستم و به نطرم دقیق انتخاب شدند .

2- ...

3- باید محتوا به تریتب اهمیت قرار بگیره نه به ترتیب عشق مدیر سایت !

4- اون مال مقالات و پایاننامه ها هستش به درد وب نمیخوره !

5- لوگو مفهمومی یعنی این .

6- روی سئو کار کنید

7- ما صفحه های محبوب رو توی منو نشون نمیدیم . صفحه های کربردی و به درد بخور رو لازم میدیم

8- اون وقت شد چشم

ویرایش شده توسط ExOZaX
  • امتیاز 4
لینک به ارسال

blog.rezaonline.net :wub:

فک نکنم بشه ایرادی از این گرفت :D سرعت لودش که عالیه ، طراحی هم که همه چیش به هم میخوره ، همه ی نکات سئو هم که توش رعایت شده

( تنها مشکلش اینه که 10 سال یه بار آپدیت میشه <_< )

• امتیاز 2
لینک به ارسال

http://mindtree.ir/

ایرانا وبهاست

600مگ

*افزونه کش و... نصب نشده چون سرعت لود رو توی سایت های چک کننده زیر 1 ثانیه نمایش میداد...

http://gtmetrix.com/reports/mindtree.ir/Z1KNXtdx

• امتیاز 1
لینک به ارسال

httP://www.pichakmag.ir

لطفا بررسی کنید .ممنون

دوستان فعلا برا منو بررسی نکنید مجبور شدم پوسته ام رو عوض کنم ! :D

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام دوستان لطفا سایت من رو هم یک نگاه بندازید البته فقط به عنوان یک سایت مبتدی و در حال توسعه www.ariaie-download.ir

هاستش هم ماله سرور پارس هست لینوکس پنل نقره ای

• امتیاز 1
لینک به ارسال

در مورد سایت zabbin

به نظر من :

1- سایت شما در دیتاسنتر ناشناخته ای میزبانی میشه (حداقل من نمیشناسمش :ph34r: ) با این اسم Iceland Reykjavik Opin Kerfi Ehf و آی پی 94.142.155.63 که 128 سایت رو در کنار سایت شما میزبانی میکنه

2- سایت شما با سرعت خوبی برای من باز شد . پینگ سایت هم مناسب بود اما من در چند مرحله که چک کردم با ارور مواجه شدم و گاهی Response time بالا بود . شما هم مرتب چک کنید و اگر دیدید اوضا همیشه به همین منواله سعی کنید میزبان بهتری رو انتخاب کنید .

http://host-tracker.com/check_res_ajx/11937199-0/
http://host-tracker.com/check_res_ajx/11937211-0/

3- از phpthumb برای عکس هاتون توی قالب استفاده میشه . من زیاد با این افزونه (اسکریپت) موافق نیستم . مثلاً باعث شده شما چند تا 404 در قسمت پایین سایتتون داشته باشید که حاصل لود نشدن عکسه .

4- قسمت تماس با ما و نقشه سایت به صفحات مناسبی نمیره . سعی کنید این صفحات رو کامل کنید .

5- تعداد 8 خطای 404 در قالبتون هست که باعث شده سرعت لود سایتتون بره بالا . اما در عین حال با حجم قالب 280 کیلوبایت و 40 درخواست سایتتون جزو سایت های سبک محسوب میشه

6- در حدود 10 عکس دارید سایزبندی نشدن . سعی کنید عکس قالبتون رو سایز بندی کنید

7- شما از افزونه pagenavi استفاده می کنید که css مخصوص به خودش داره . سعی کنید کدهای این فایل رو در css اصلیتون بزارید و از لود این فایل جلوگیری کنید .

8- 18.6kB از 25.6kB شیوه نامه سایتتون رو در صفحه اصلی استفاده نکردید . میتونید css این صفحه رو جداگانه قرار بدید و یا کدهای اضافی که در این قالب استفاده نمیشه رو از css سایتتون حذف کنید .

9- از خاصیت کش و minify بخوبی استفاده کردید .

10- 9 فایل جاوا اسکریپت دارید که بهتره اونا رو در فوتر لود کنید .

11- در کدهای html شما 17 ارور وجود داره

12- روی قالبتون یکم کار کنید و ابزارک ها رو در موقعیت مناسبی فراخوانی کنید تا ظاهر سایت شکیل تر به نظر برسه . در حال حاضر فکر میکنم سایدبارهای سمت راست و چپ خالی هستند و فوتر سایت تقریباً با اطلاعات تکراری شلوغ شده .

اطلاعات بیشتر

http://gtmetrix.com/reports/www.zabbin.ir/Smon7HU7

ممنون داداش ... هاستم رو هاست پرداز گرفتم ادرسش رو دیگه نمیزارم ...

اینا رو که گفتی بعضی هاشو فهمیدم بعضی هاشم نه همش رو تو یه تاپیک مینویسم ممنون میشم جواب بدی !! ... جلوشون ( بلد و رنگ قرمز ) مینویسم ممنون میشم راهنمایی کنی :::::

به نظر من :

3- از phpthumb برای عکس هاتون توی قالب استفاده میشه ( همون افزونهthumbnai هتسش ؟ ) . من زیاد با این افزونه (اسکریپت) موافق نیستم . مثلاً باعث شده شما چند تا 404 در قسمت پایین سایتتون داشته باشید که حاصل لود نشدن عکسه .

4- قسمت تماس با ما و نقشه سایت به صفحات مناسبی نمیره . سعی کنید این صفحات رو کامل کنید .( اره داداش هنوز کامل نشده )

5- تعداد 8 خطای 404 در قالبتون هست که باعث شده سرعت لود سایتتون بره بالا . اما در عین حال با حجم قالب 280 کیلوبایت و 40 درخواست ( درخاست ؟ چه درخاستی ؟)سایتتون جزو سایت های سبک محسوب میشه

6- در حدود 10 عکس دارید سایزبندی نشدن . سعی کنید عکس قالبتون رو سایز بندی کنید ( عکس هام که سایز بندی هستن ؟ سایز براشون انتخاب میکنم ؟ راستی یه چیزی هست به نام کلاس عکس ؟ اون چیه ؟)

7- شما از افزونه pagenavi استفاده می کنید که css مخصوص به خودش داره . سعی کنید کدهای این فایل رو در css اصلیتون بزارید و از لود این فایل جلوگیری کنید . ( خب کد css رو از ویرایش افزونه بردارم و کجای css قالب بزارم ؟)

8- 18.6kB از 25.6kB شیوه نامه سایتتون رو در صفحه اصلی استفاده نکردید . میتونید css این صفحه رو جداگانه قرار بدید و یا کدهای اضافی که در این قالب استفاده نمیشه رو از css سایتتون حذف کنید .( خب این مورد رو خئدتون میتونید انجام بدبد ؟ بلد نیستم ! :دی ... ؟ تو یه تاپیک دیگه ؟)

9- از خاصیت کش و minify بخوبی استفاده کردید . ( ؟)

10- 9 فایل جاوا اسکریپت دارید که بهتره اونا رو در فوتر لود کنید . ( این 9 فایل دقیقا کجاست ؟ بردارم بزارم تو فوتر ؟ هر جا سایت ؟ )

11- در کدهای html شما 17 ارور وجود داره ( چطور این ارور رو برطرف کنم ؟ )

12- روی قالبتون یکم کار کنید و ابزارک ها رو در موقعیت مناسبی فراخوانی کنید تا ظاهر سایت شکیل تر به نظر برسه . در حال حاضر فکر میکنم سایدبارهای سمت راست و چپ خالی هستند و فوتر سایت تقریباً با اطلاعات تکراری شلوغ شده . ( حق با شماست )

لینک به ارسال

blog.rezaonline.net :wub:

سرعت و سئو در حد بسيار بالا (نزديك به عالي) هست . شكل كلي تم هم خوبه ولي رنگ بندي خوبي نداره ! اون رنگ زرد كم رنگ به هيچ عنوان براي تم مناسب نيست و از لحاظ روانشناسي باعث خسته شدن و بي حوصلگي كاربر ميشه . (در كل سعي كنيد اين رنگ رو كمتر به كار ببريد) سطح مطالب هم خوبه ولي يكم خودموني نوشته شده كه به نظر من كلاس سايت رو پايين مياره ...

• امتیاز 3
لینک به ارسال
اون رنگ زرد كم رنگ به هيچ عنوان براي تم مناسب نيست

واقعا ؟

سطح مطالب هم خوبه ولي يكم خودموني نوشته شده كه به نظر من كلاس سايت رو پايين مياره ...

به جان خودم تقصیر امیرحسینه ، اون باعث شد من اینطوری بنویسم . (خودم از خوندن مطالب خشک خوشم نمیاد ، دوست دارم خواننده ها کیف کنن )

کلاس کار هم ؟؟؟

والا اگه قیافه منو ببینی ...

شلوار 6 جیب سبز رنگ ساده ، موی سر ژولیده ، ریش در حد ... ، والا به قیافه من کلاس نمیاد ، بذار وبلاگمم بی کلاس باشه ;) اینجوری یه دست میشیم

• امتیاز 9
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خوشبختانه کاربران از این تاپیک استقبال کردن ولی متاسفانه مدیران زیاد استقبال نکردن . امیدوارم مدیران انجمن که واقعاً صاحب نظر هستند بیان و نظرات تخصصیشون رو در مورد وب سایت ها بدن . مخصوصا در مورد کد نویسی ها و بهینه سازی مدیران میتونن کمک زیادی به کاربرا بکنن و پیشنهادات مفیدی ارائه بدن .

با توجه به اینکه تعداد درخواست ها بالاست و وقت بنده هم محدود سعی میکنم بصورت روزانه سایت ها رو به ترتیب بررسی کنم . انشالله این تاپیک یک طرفه نباشه و سایر دوستان هم نظرشون رو بگن .

خواهشی هم که داشتم اینه که دوستان نظرشون رو در مورد سایت خود من هم بدن . مشتاقانه منتظر انتقادها و پیشنهاداتتون هستم .

سعی میکنم یک تاپیک جداگانه برای آموزش سئو مقدماتی + بهینه سازی سایت بزنم که دوستان بتونن به راحتی اقدام به بهینه سازی سایت خودشون کنن .

ویرایش شده توسط shahab2005
  • امتیاز 8
لینک به ارسال

خب بریم الان سراغ مجله شبیخون :

1- اولین چیزی که به نظرم رسید سادگی سایت هست . این خیلی خوبه اما کمی چشم من رو اذیت کرد قالبتون . میتونید با کمی تغییر در css هم زمینه رو درست کنید هم کمی محیط رو شاداب کنید و در نهایت بهتره از تکنیک های گردکردن گوشه عکس ها استفاده کنید . زیاد مشکل نیست . کمی جستجو کنید متوجه میشید

2- سایت شما بر روی سرور آی پی 46.4.151.139 در آلمان Germany Host Alfa Host هاست شده که بر روی وب سرور آپاچی این سرور 7 وب سایت فعال هستند . با اینکه تعداد وب سایت های کمی روی سرور شما هستند اما پینگ خوبی رو شاهد نیستیم . واسه همینم 1.5 ثانیه gtmetrix فقط صرف لود اولیه سایت شما میکنه . بجاش المان های کم موجود در سایت جبران میکنه مشکل رو .

http://host-tracker.com/check_res_ajx/11945094-0/

3- سایت تقریباً 380 کیلوبایت حجم داره و و 62 درخواست که معقوله . اما 7 تا عکس کوچک بکگراند دارید که میشه با تکنیک image sprits یکشون کرد و تعداد درخواست ها رو کمتر کرد .

4- این عکس با اندازه های بالا 570x854 در کادری به اندازه 36x55 لود میشه که 75 کیلو بایت به حجم صفحه اصلی شما اضافه کرده .

http://shabikhoon.ir/wp-content/uploads/2012/12/06-emily-blunt.jpg

5- بعضی از عکس هاتونم بهینه نشدن و میشه حجمشون رو کمتر کرد و یکی دو مورد هم عدم سایز بندی مشاهده شده .

6- جاوا اسکریپت های سایت شما در هدر لود میشه . بهتره اونها رو به انتها منتقل کنید .

7- مقدار Text/HTML در حدود 9 درصد هست که باید بیشترش کنید . این مقدار برای سایت های خوب بالای 25 درصد هست.

8- تعداد 215 لینک در صفحه اصلی هستند که در بهترین حالت 100 تای اولشون توسط گوگل دنبال دنبال میشن . سعی کنید تعداد لینک های صفح اصلی رو کم کنید .

9- 27 ارور در قالب html شما ست .

10- از تگ های h تقریباً خوب استفاده شده .

11- اگر خروجی سایتتون رو minify کنید سرعت سایت بالاتر بهتر میشه .

12- نکته مهمی که در سایت شما متوجه شدم مشکل سایت مپتون هست . بک بررسی بکنید و حتماً مشکل رو رفع کنید .

http://www.shabikhoon.ir/sitemap.xml

بطور کلی در مورد سرعت سایتتون باید بگم خوب کار کردید اما برای طاهرش هم سعی کنید به همین مقدار زحمت بکشید تا نتیجه خیلی خوبی رو در نهایت بگیرید .

• امتیاز 4
لینک به ارسال

توضیحات دوستان جامع هست و واقعا نیازی نمی بینم مورد اضافه ایی مطرح بشه.

امیدوارم تاپیک همینطور پربار پیش بره.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

http://mindtree.ir/

ایرانا وبهاست

600مگ

*افزونه کش و... نصب نشده چون سرعت لود رو توی سایت های چک کننده زیر 1 ثانیه نمایش میداد...

http://gtmetrix.com/...ree.ir/Z1KNXtdx

سرعت نسبتا خوبي داره سايت . قالب كه واقعا يكي از بهترين هاست شايد جزو 10 قالب برتري باشه كه تا حالا ديدم !

فقط 3 تا مشكل داره

1- ستون سوم فونت بزرگتري داره كه قشنگ نيست

2- بهتره يه قسمت از فونت ها byekan بشه

3- يه قسمت از متن ستون دوم وارد قسمت زيرش شده "همانطور که اطلاع دارید ..."

سطح مطالب هم متوسط هست

موفق باشيد

• امتیاز 4
لینک به ارسال

واقعا ؟

به جان خودم تقصیر امیرحسینه ، اون باعث شد من اینطوری بنویسم . (خودم از خوندن مطالب خشک خوشم نمیاد ، دوست دارم خواننده ها کیف کنن )

کلاس کار هم ؟؟؟

والا اگه قیافه منو ببینی ...

شلوار 6 جیب سبز رنگ ساده ، موی سر ژولیده ، ریش در حد ... ، والا به قیافه من کلاس نمیاد ، بذار وبلاگمم بی کلاس باشه ;) اینجوری یه دست میشیم

به نظر من همون طور كه ويترين يه مغازه ميتونه تا 50% فروش زياد كنه قالب سايت هم ميتونه تا 50% به كاربران سايت اضافه كنه . قالب قبلي سايت شما يه رنگ سياه غليظ داشت كه خودش مسبب فرار بازديدكننده ها ميشد . اين يكي بخاطر روشن بودن يكم از اون يكي بهتره ولي گفتم استفاده از رنگ ها كم رنگ به خصوص زرد در مقياس زياد در سايت اثر منفي بر كاربر داره . در مورد مطالب هم اگر قصد نداريد سايت رو بالا بكشيد (زير 1000 ايران) نوع نگارش مهم نيست ولي معمولا سايت هاي پر بازديد ايران كمتر پيش مياد مطالب خوموني داشته باشن مگر اين كه هدف اصلي شادي و تفريح باشه .

• امتیاز 4
لینک به ارسال

اگه میشه سایت من رو هم نگا کنید

http://www.soosoolfa.ir/

هاستم از میهن دانلوده

ميهن دانلود مگه هاست ميده ؟ تا جايي كه يادم مياد ميهن دانلود خودش روي هاست دي ال بود !

به هر حال سرعت لود سايت نسبتا پايين هست

قالب اختصاصي نيست و خيلي تكراري و حوصله سر بر هست ! هدر هم حرفه اي طراحي نشده !

مطالب در حد خوبي هست

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سرعت نسبتا خوبي داره سايت . قالب كه واقعا يكي از بهترين هاست شايد جزو 10 قالب برتري باشه كه تا حالا ديدم !

فقط 3 تا مشكل داره

1- ستون سوم فونت بزرگتري داره كه قشنگ نيست

2- بهتره يه قسمت از فونت ها byekan بشه

3- يه قسمت از متن ستون دوم وارد قسمت زيرش شده "همانطور که اطلاع دارید ..."

سطح مطالب هم متوسط هست

موفق باشيد

ممنون از نظرتون

1- ستون سوم بزودی با افتتاح بخش پوسته تغییر میکنه

2- حتما چک میکنم

3- بله به علت مطالب کمی که ارسال کردم این مشکل هست که حتما رفعش میکنم.

اگر میشه در رابطه با تصاویر و آی پی نیز نظر خودتون رو بگید چون بی تجربه هستم :)

whois.domaintools.com/mindtree.ir

ممنون

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون از نظرتون

1- ستون سوم بزودی با افتتاح بخش پوسته تغییر میکنه

2- حتما چک میکنم

3- بله به علت مطالب کمی که ارسال کردم این مشکل هست که حتما رفعش میکنم.

اگر میشه در رابطه با تصاویر و آی پی نیز نظر خودتون رو بگید چون بی تجربه هستم :)

whois.domaintools.com/mindtree.ir

ممنون

خواهش.

من توي چيز هايي كه تخصص ندارم نظر نميدم براي بقيه دوستان هم فقط در مورد كاربرپسند بودن تم ، رنگبندي ، سرعت لود و سطح كلي مطالب نظر دادم .

در مورد عكس ها هم بنظرم از 0 تا 100 به طور ميانگين :65

منظورتون از "نظر دادن در مورد اي پي " چيه ؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خواهش.

من توي چيز هايي كه تخصص ندارم نظر نميدم براي بقيه دوستان هم فقط در مورد كاربرپسند بودن تم ، رنگبندي ، سرعت لود و سطح كلي مطالب نظر دادم .

در مورد عكس ها هم بنظرم از 0 تا 100 به طور ميانگين :65

منظورتون از "نظر دادن در مورد اي پي " چيه ؟

منظورم

Server Data

Server Type:

LiteSpeed

IP Address:

206.222.9.102 Reverse-IP | Ping | DNS Lookup | Traceroute

ASN: AS10297

IP Location: - Ohio - Columbus - Xlhost.com Inc

Response Code: 200

است.

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

منظورم

Server Data

Server Type:

LiteSpeed

IP Address:

206.222.9.102 Reverse-IP | Ping | DNS Lookup | Traceroute

ASN: AS10297

IP Location: - Ohio - Columbus - Xlhost.com Inc

Response Code: 200

است.

اينو ميدونم :دي

منظورم اينكه از چه لحاظ نظر بدم ؟! اطلاعات واضح هست

ديتا سنتر : xlhost (كه مديرش هم يه ايرانيه!) واقع در اوهايو

وب سرور هم لايت اسپيد هست مناسب براي سايت هاي پرترافيك و خواهان سرعت لود بالا

ip هم 206.222.9.102

ping هم عاليه زير 100 ميلي ثانيه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوستان سایت من یک سایت علمی هست و جایی خوندم که رنگ بنفش برای سایت های علمی خوب هست حالا شما خودتون قضاوت کنید و نظرتون رو در مورد طراحی (ظاهر) سایت بدید. ممنون

دنوج : www.dnoj.ir

میزبان : میهن وب هاست

هاست 1 گیگ ssd

خيلي واسه سئو اين سايت زحمت كشيديد اينو توي اين مدت در انجمن ديدم و اميدوارم به مشكل اوراپتيمايز بر نخوريد . قالب ساده و در عين حال زيباست و از اونجايي كه byekan توي قالبتون لود شده پس بهتره قسمت هايي با فونت بزرگ (از جمله برچسب) از اين فونت استفاده كنيد كه ظاهر بهتري داره . سطح مطالب هم فوق اعاده عاليست و خودم جزو خوانندگان سايت هستم و از لحاظ كيفيت محتوا تاييد ميشه . مويد باشيد

• امتیاز 3
لینک به ارسال

خيلي واسه سئو اين سايت زحمت كشيديد اينو توي اين مدت در انجمن ديدم و اميدوارم به مشكل اوراپتيمايز بر نخوريد .

بله زیاد :D

مشکل اوراپتيمايز که گفتید یعنی چی :o

قالب ساده و در عين حال زيباست و از اونجايي كه byekan توي قالبتون لود شده پس بهتره قسمت هايي با فونت بزرگ (از جمله برچسب) از اين فونت استفاده كنيد كه ظاهر بهتري داره .

در آینده نه چندان دور می خواهم یک قالب واکنش گرا براش طراحی کنم :دی ;)

سطح مطالب هم فوق اعاده عاليست و خودم جزو خوانندگان سايت هستم و از لحاظ كيفيت محتوا تاييد ميشه .

ولی نمی دونم چرا بازدیدم بالا نمی ره از گوگل روزی حدود 80 تا ورودی دارم. مطالبم هم دور ایندکس می شن :(

• امتیاز 1
لینک به ارسال

icomp.ir/blog

وبلاگ آی کامپ

ممنون می شم ...

شكل كلي قالب خوبه منتهي از لحاظ فونت مثل بقيه دوستان بهتره از فونت هاي ديگه مثل byekan استفاده بشه در جا هايي كه نياز به فونت بزرگ هست . نكته ديگه اين كه براي هر مطلب دو ادامه مطلب وجود داره كه بهتره يكي حذف بشه . +1 گوگل بايد يكم پايين تر بياد و بين دو خط باشه . سرعت لود متوسط هست . سطح مطالب هم در حد خوبي هست .

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...