رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

باسلام لینکی که معرفی کردید خیلی سرعت لودش بالاست. برای اینکار چندتا پیشنهاد برا شما دارم 1- از افزونه کش و افزونه WP Deferred Javascripts استفاده کنید. 2-تصاویر خودتون را حتما فشرده کنید! مخصوصا لوگو خودتون را ، چرا که خیلی سنگینه و 1 ثانیه کارش بود لود بشه 3-همچنین تصویر gif که در سمت چپ استفاده کردید هم سنگینه(شما اگه بتونی این تصویر و وگوت را حجمش را کم کنی و فشرده کنی 1 ثانیه سرعت لودت را کاهش دادی!) 4- از یک تصویر برای چند پست استفاده نکنید. 5- پیوند یکتایی که شما برای نوشته های خودتون انتخاب کردید اصلا مناسب نیستش، شما از تاریخ برای پیوند یکتا استفاده کردید ، بهترین ساختار پیوند یکتا ترکیبی از آی دی پست و نام آن با پسوند html هستش 6-از فشرده سازی برای css و js قالب خودتون استفاده کنید و آنها را در فایل های کمتری قرار بدید. 7- مانند دوست بالایی به شما پیشنهاد میکنم از css sprit استفاده کنید. باتشکر صادق

سلام

پیوندیکتا را پیش فرض بزارم؟

لینک به ارسال

سلام

پیوندیکتا را پیش فرض بزارم؟

باسلام در ساختار دلخواه وارد کنید.

/%post_id%-%postname%.html

به اینصورت آی دی هر پست ابتدا قرار میگیره و ربات ها وقتی میاند توی وبسایت شما کارشون راحت تره و مطالب بهتر ایندکس میشند!

لینک به ارسال

پی اس دی دانلود

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

باسلام دوست عزیز

من ترجیح میدم فقط یک چیز درمورد وبسایت شما عرض کنم،چرا که حجم سایت شما 6برابر وبسایت خودم هستش و حدود 20 ثانیه لود میشه

شما بهتره از تکنیک هایی که آقای مهندس یار در این تاپیک ارائه دادند استفاده کنید و به مواردی که در چند تا پست قبل به دیگر کاربران گفتم عمل کنید تا حجم سایتت را کاهش بدی.

*سرعت لود وبسایت یکی از پارامترهای گوگل برای پیج رنگ و همچنین سئو است*

باتشکر صادق

• امتیاز 1
لینک به ارسال

وبلاگ من رو هم فراموش کردید ( یا ندیدید )

sofrekhone.ir

شما هم به گفته های من که به دوست بالایی کردم عمل کنید،همچنین:

1-برای تصاویر شاخص از تصاویر با سایز کوچکتر استفاده کنید

2- به فعالیت خودتون در شبکه ها اجتماعی ادامه بدید

3-فایل های css & js قالب خودتون را حتما فشرده کنید

لینک به ارسال

پی اس دی دانلود

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

من حرفه اى نميخوام نظر بدم ولى در حد يه کاربر ساده ميتونم بگم که حجم سايت شما خيلى زياده. چون همون ابتداى سايت يه پاپ آپ باز ميشه که شما يه پوسر حجيم و غيرضرورى توش گذاشتى. به نظرم نبايد رو اين چيزا مانور بدى.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید به دوستان گل وردپرسی ... :D

------------------------------------------------------------------------

دوستان لطفا در مورد وبسایت گیمرها هم نظرات خودتون رو مطرح کنید :

http://www.gamerha.net/

سپاس ;)

لینک به ارسال

ممنون از دوستات به نظرتون تنها مشکل سایت ما حجمش هست ؟

بجزو حجم چه کارهایی برای بهتر شدن انجام بدم

لینک به ارسال

ممنون از دوستات به نظرتون تنها مشکل سایت ما حجمش هست ؟

بجزو حجم چه کارهایی برای بهتر شدن انجام بدم

در بالا توضیح دادم

باسلام دوست عزیز

من ترجیح میدم فقط یک چیز درمورد وبسایت شما عرض کنم،چرا که حجم سایت شما 6برابر وبسایت خودم هستش و حدود 20 ثانیه لود میشه

شما بهتره از تکنیک هایی که آقای مهندس یار در این تاپیک ارائه دادند استفاده کنید و به مواردی که در چند تا پست قبل به دیگر کاربران گفتم عمل کنید تا حجم سایتت را کاهش بدی.

*سرعت لود وبسایت یکی از پارامترهای گوگل برای پیج رنگ و همچنین سئو است*

باتشکر صادق

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام دوستان

خدا روشكر دوباره داره اين تاپيك راه افتاد

دوستان نظرتون در مورد اين سايت چيه؟

http://k-zaminy.ir

:rolleyes:

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

لطفا در مورد سایت من هم نظر بدید:

www.dty.ir

باسلام دوست عزیز

وبسایت شما هم خیلی سنگینه،که به دلیل استفاده از تصاویر سنگین در بالای وبسایت در اسلایدر هستش.

1-سعی کنید فایل های جاوااسکریپت اسلایدرهای خودتون را با هم تلفیق کنید،شما الان بیش از 7تا فایل js استفاده میکنید که حجم های کمی دارند،پس بهتره آنها را با هم تلفیق کنید تا یک فایل جاوااسکریپت داشته باشید،چراکه با لود فایل جاوااسکریپت در مرورگر کاربر هیچ فایلی هم زمان لود نخواهد شد!

2-favicon شما وجود نداره،آدرسش را در هدرتون تغییر بدید

3-به شما هم پیشنهاد میکنم از css sprit استفاده کنید

4-از عنوان منناسبی برای وبسایت خودتون استفاده کنید،چراکه کار شما طراحی وبسایت و.... هستش باید نامی مناسب تر داشته باشید که کاربر در گوگل بعد از سرچش به وبسایت شما بر بخوره مثلاً : طراحی سایت | بهینه سازی | دهکده طراحی

5-ترکیب رنگی که استفاده کردید،آرامش بخش هستش

6-یک چیز دیگه که خیلی موجب سنگینی وبسایت شما شده استفاده بیش از حد از جاوااسکریپت درون خود صفحه هستش(inline <script>)

7-سعی کن در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشی

8-و در آخر یه پیشنهاد براتون دارم؛اینکه صفحه اصلی خودتان را حرفه ای تر کنید،چرا که امروزه مردم عقلشون به چشمشون هستش!

باتشکر صادق

• امتیاز 3
لینک به ارسال

آقاي علي خاني ميشه يه نگاه به سايت ما هم بندازيد؟

همين طور ميشه بگيد سرعت هاست ما خوبه يا نه ؟

لینک به ارسال

آقاي علي خاني ميشه يه نگاه به سايت ما هم بندازيد؟

همين طور ميشه بگيد سرعت هاست ما خوبه يا نه ؟

بذارید جوهر این تاپیک(چرا تاپیک بی جواب مونده؟!) خوش بشه بعدش شروع کنید ;)

--

باسلام

سایت شما روی سرورهای آلمان قرار داره که میزبان 388 وبسایت دیگر هستند و خوبه(هاست تون هم از سرور پارس هستش)

اما سرعت سایتت بخاطر دلایلd خیلی کم( F | C )

عنوان وبسایتت اصلا مناسب نیستش

<title> سايت كبوتران زميني :: www.k-zaminy.ir</title>

یه تب بی فایده زیر بنر تبلیغاتی در بالای صفحه داری،اگر بهش نیازی نداری برش دار!

سعی کنید در فوتری مناسب تر داشته باشید نه اینکه کل فوتر را بصورت یک تصویر قرار بدید!

تصاویر زیادی در طراحی سایتت بکار رفته،با css sprit یک تصویر کامل تهیه کنید و....

به شما پیشنهاد میکنم حتما از افزونه کش و افزونه ای که خودم معرفی کردم در انجمن استفاده کنید!!

فایل های css & js خودتون را فشرده سازی کنید.

ساختار مناسب برای تصویر به این گونه هستش که سایز تصویر بعد از-قرار گیرد و بینشون x قرار داشته باشه.

با css یا html اندازه تصاویر شاخص خودتون را مشخص کنید.

سعی کن آخر لینک فایل های css , js قالب که علامت سوال هستش و بعدش عدد هست را پاک کنی،مثلاً

http://k-zaminy.ir/wp-content/plugins/captcha/css/style.css?ver=3.5.1

به

http://k-zaminy.ir/wp-content/plugins/captcha/css/style.css

تا در مرورگر کاربر کش بشه و دوباره لود نشه!

خیلی مهم: 10 فایل وجود خارجی ندارند و در سایت شما فراخوانی میشند!

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام به دوستان گرامی خصوصا جناب alikhani98، استاد چرا ترتیب بررسی سایتها رو رعایت نمی کنید؟؟؟؟

این سایتی که بررسی کردین(k-zaminy.ir) تا حالا 3 بار درخواست بررسی داده و بدون نوبت بررسی شده.!!!تازه طبق قوانین سایت باید با ایشون برخورد میشد! که متاسفانه ....

کاش همه پارتی داشتن

لینک به ارسال

سلام به دوستان گرامی خصوصا جناب alikhani98، استاد چرا ترتیب بررسی سایتها رو رعایت نمی کنید؟؟؟؟

این سایتی که بررسی کردین(k-zaminy.ir) تا حالا 3 بار درخواست بررسی داده و بدون نوبت بررسی شده.!!!تازه طبق قوانین سایت باید با ایشون برخورد میشد! که متاسفانه ....

کاش همه پارتی داشتن

بیا و خوبی کن ، بشکنه این دست که نمک نداره :(

من از صفحه 15 شروع کردم و هیچ تا دوستان را جا ننداختم!

از این به بعد ترتیب رعایت خواهد شد

• امتیاز 4
لینک به ارسال

ممنون.

هر وقت نوبت من شد :

http://www.hmrn.zgig.ir/

زحمت بررسیش رو بکشید . البته هنوز روی هاست رایگانه و تا چند وقته دیگه براش هاست و دامین ir میگیرم.

درخواست بررسی یه سایت دیگه رو هم قبلا داده بودم صفحه ی 10 از این مطلب.

ویرایش شده توسط karaneha
لینک به ارسال

دوستان الان داشتم دنبال وبسایت هایی که درخواست داده بودند میکشتم ولی خیلی پست ها زیاد هستش و مهندش یار هم پس و پیش بررسی کردند ^_^ پس از قبل صفحه 15 بر میگردم عقب و بررسی میکنم

---

وبسایت engpedia.ir

---

باسلام

سرعت لود وبسایت شما نسبتاً مناسب هستش ،

Page load time: 2.43s

Total page size: 498KB

Total number of requests: 34

شما از میهن وب هاست استفاده میکنید که سرعت نسبتا خوبی دارد.

در عنوان وبسایت شما به یک چیز عجیب برخوردم

<title>‫دانشنامه تخصصی مهندسی ایران‬</title>

عبارت هایی که قبل از متن و بعد آن اضافه کردید!

به شما هم پیشنهاد میکنم از فشرده سازی تصویر استفاده کنید .

اگر اشتباه نکنم شما دکمه لایک صفحه فیسبوک خودتان را در صفحه قرار دادید،بهتر هست که از این کد استفاده کنی تا این دکمه برای آی پی های ایرانی لود نشه

بنری را که در فوترت استفاده کردی قبلا در هدرت استفاده کردی+زیبایی فوتر و سایتت را کاهش میده،بهرته برش داری

تصاویری را که برای شبکه اجتماعی استفاده کردی را یکی کنید و با css sprit از آنها استفاده کنید

از Website Keywords در صفحه اصلی خودتون استفاده کنید!

http://www.tehran-graph.com

رو هم چک کنید

هاست از دریاوب هاست هست

شما اصول اولیه بهینه سازی رو رعایت نکردن و طبق قول و قراری که گذاشتیم از نوبت خارج میشن .

Page load time: 5.02s

Total page size: 1.36MB

Total number of requests: 52

وبلاگ من رو هم فراموش کردید ( یا ندیدید )

sofrekhone.ir

شما هم اصول اولیه بهینه سازی رو رعایت نکردن و طبق قول و قراری که گذاشتیم از نوبت خارج میشن .

Page load time: 2.33s

Total page size: 1.33MB

Total number of requests: 51

سلام و خسته نباشید ممنون میشم سایت این حقیر رو هم یه نگاهی بندازید

www.neskafe.ir

Page load time: 5.51s

Total page size: 1.78MB

Total number of requests: 183

شما هم بخاطر رعایت نکردن اصول اولیه از نوبت خارج خواهید شد، بهتر از یک قالب دیگه استفاده کنید یا قالب صحیفه را بهینه سازی کنید!!

Fadroid|فادروید

این رو هم یه بررسی جامعی انجام بدید

Page load time: 4.82s

Total page size: 2.34MB

Total number of requests: 150

شما هم به دلیل رعایت نکردن اصول اولیه از نوبت خارج شدید

دوست عزیز بهت پیشنهاد میکنم از افزونه W3 Total Cache استفاده کنی.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

1danesh.ir

عاشق انتقاداتونم

باسلام

حجم وبسایت شما مناسب هستش+سرعت لود هم خوب هستش،

• در هدر وبسایتت تون (?209f83) را از آخر فایل css قالب حذف کنید تا فایل css قالب پس بارگذاری در مرورگر کاربر دوباره فراخوانی نشه و به نوعی کش بشه
  • بین 1دانش و | و کلمه بعد فاصله ایجاد کنید،در تگ title
  • در قالب سایت شما از تگ های H1 و H2 استفاده نشده!
  • تعداد کلماتی را که برای متاتگ keywords وارد کردید زیاد هستش!
  • سعی کنید برای لینک ها title هم قرار بدید
  • شما از افزونه کش استفاده میکنید و تقریبا مواردی مانند فشرده سازی و... را انجام میده و نیازی با انجام این موارد نیستش.

وبسایت زیبایی دارید برای شما آرزوی موفقیت میکنم:)

• امتیاز 2
لینک به ارسال

تگ h1 رو واسه کجا بزارم؟ +

?209f83 رو دقیقا از کجا بردارم؟

ممنون

:)

ویرایش شده توسط mjp
لینک به ارسال

تگ h1 رو واسه کجا بزارم؟ +

?209f83 رو دقیقا از کجا بردارم؟

ممنون

:)

p id="slogan">
1 دانش | برترین پایگاه درسی آموزشی
</p>

متن زیر هدر، مناسب ترین مکان هست.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقای علیخانی منظورتون از این چیه ؟

-سعی کنید فایل های جاوااسکریپت اسلایدرهای خودتون را با هم تلفیق کنید،شما الان بیش از 7تا فایل js استفاده میکنید که حجم های کمی دارند،پس بهتره آنها را با هم تلفیق کنید تا یک فایل جاوااسکریپت داشته باشید،چراکه با لود فایل جاوااسکریپت در مرورگر کاربر هیچ فایلی هم زمان لود نخواهد شد!

منظورتون اینه که فایل های جاوااسکریپت کم حجم رو فقط تلفیق کنیم ؟

من هم فایل js زیاد دارم ولی هر کدوم حجم زیادی دارند . مثل اسلایدشو و ... اینها رو هم تلفیق کنم ؟ در سرعت واقعا تاثیر گذاره ؟

لینک به ارسال

آقای علیخانی منظورتون از این چیه ؟

منظورتون اینه که فایل های جاوااسکریپت کم حجم رو فقط تلفیق کنیم ؟

من هم فایل js زیاد دارم ولی هر کدوم حجم زیادی دارند . مثل اسلایدشو و ... اینها رو هم تلفیق کنم ؟ در سرعت واقعا تاثیر گذاره ؟

هنگامی که فایل جاوااسکریپت در مرورگر لود میشه ، همزمان با اون هیچ چیز دیگه لود نمیشه در واقع به تنهایی لود میشه و اگر شما بتونید تعداد فایل های جاوااسکریپت خودتون را کم کنید خیلی خوب هستش منظور از تلفیق یکی کردن و یا ترکیب کردن آنها با هم هستش.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...