رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

چاره چیه !!

تعجب من هم از اینجاست ! :D :D

منظور شما استفاده از تگ h1 h2 h3

همون heading 1 -2-3-4-

اینا هست درسته ؟ برای نشون دادن مهم بودن مطلب درسته ؟

- راستی قسمت دوم مشکلات به 5 تا از فایل ها از Combine images using CSS sprites

استفاده شده بود ! رو وارد css شدم ! و

background: url(images/arrow1.gif) no-repeat right 10px;

رو کاملا برداشتم ! و Combine images using CSS sprites

بدون نقص وو 100 % نشون میداد این به معنی این هست که این مشکل حل شده ؟

در صورتی که من تنها arrow1.gif رو حذف کردم به 4 فایل دیگه دست نزدم ؟

دوست عزیز اگر نگاه کنید اون 5 تا عکس رو به ترتیب گذاشته یعنی از نظر اهمیت arrow1.gif اهمیت بیشتری داره این می تونه دلیلش خیلی چیزا باشه مثلا تعداد باری که ازش استفاده کردید یا حجمش یا در کل می شه گفت تاثیرش برروی بهینه بودن قالب شاید اون 4 تای دیگه خیلی روی سرعت سایت و بهینه شدن سایت تاثیر نمی زارند ^_^

• امتیاز 1
لینک به ارسال

راستی کدی هست که fa زبان فارسی رو قرار بدم در هدر ؟ شما فرمودین da هست !

و در کل میخام بدونم شما از 20 چه نمره ای میدید به سایت ؟ ( بابت همین مواردی که عرض کردید )

ممنون از راهنمایی های خوبتون

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

سلام

دوستان این سایت رو بررسی کنید:

design74.ir

از نظر من سایت خوبیه.

http://gtmetrix.com/...n74.ir/jL4D0k4a

من یک سئوال دارم این سایت متعلق به شماست

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

مشکلاتی که در مورد سایتمون بود مثل

- زبان Da

- tag h1

- tag h2

و متاتگ

درستشون کردم ! اگر اساتید محترم لطف کنن بگند الان یک برسی کنند بگند وضعیت چطوره ممنون میشم

لینک به ارسال

بسیار عالی کاربر

mam1371

شما تونستید دو رتبه AA رو کسب کنید و این عالی هست

فقط 5 عکس کوچولو هست که از طریق سی اس اس اسپرایت درست نشدند همین عکس های کوچیک خیلی تاثیر گزارند چون تعداد باری که در قالب نمایش داده می شوند زیاد است

از نظر کدنویسی هیچ کاری نکردید و هنوز نه اچ تی ام ال و نه سی اس اس شما ولید نمی شه

هنوز 16 تا از تصاویرتون alt نداره

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام دوستان، اگر امکانش هست این سایت رو هم یه نگاهی بندازید و بگید چطوره اوضاعش ... ممنون

www.TAkwarez8.in

لینک به ارسال

بررسی سایت http://www.takwarez8.in/

با سلام شما دو رتبه CC رو کسب کردید که اصلا خوب نیست بعضی از عکس ها می تونه حجمش کم بشه مخصوصا عکس های داخل پست ها بعضی عکس ها alt و بقیه اطلاعات رو نداره تعداد جاوا اسکریپت هایی که در سایتتون وجود داره بالاست و به همین خاطر لود سایت خیلی کند می شه درسته سایتتون قشنگ می شه ولی مهم تر از قشنگ شدن اینه که مردم بتونند راحت دسترسی پیدا کنندمینیفی رو هم فعال نکردید

به خاطر این که کار های اولیه رو انجام ندادید از این ریز تر نمی تونم بشم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام شما دو رتبه CC رو کسب کردید که اصلا خوب نیست بعضی از عکس ها می تونه حجمش کم بشه مخصوصا عکس های داخل پست ها بعضی عکس ها alt و بقیه اطلاعات رو نداره تعداد جاوا اسکریپت هایی که در سایتتون وجود داره بالاست و به همین خاطر لود سایت خیلی کند می شه درسته سایتتون قشنگ می شه ولی مهم تر از قشنگ شدن اینه که مردم بتونند راحت دسترسی پیدا کنندمینیفی رو هم فعال نکردید

دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتید و سایت ما هم رو چک کردید، در مورد خاصیت alt باید بگم که من افزونه SEO Friendly Images رو به کار گرفتم و درمورد مینیفی هم اگه میشه بگید که چه جور انجامش بدم، از طریق همین سایت gtmetrix میتونم انجامش بدم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتید و سایت ما هم رو چک کردید، در مورد خاصیت alt باید بگم که من افزونه SEO Friendly Images رو به کار گرفتم و درمورد مینیفی هم اگه میشه بگید که چه جور انجامش بدم، از طریق همین سایت gtmetrix میتونم انجامش بدم ؟

سلام

درست هست شما که از این افزونه استفاده می کنید و افزونه هم مشکل نداره

اما مشکل از قالب شما هست فایل های صفحه اصلی و نوشته ها هستن که دارای Alt نیستن از اونجا اصلاح کنید

در مورد مینیفی هم این سایت به شما یک فایل بهینه شده میده و اون رو جایگزین نسخه قبلی می کنید درست میشه

ویرایش شده توسط mam1371
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

{اما مشکل از قالب شما هست فایل های صفحه اصلی و نوشته ها هستن که دارای Alt نیستن از اونجا اصلاح کنید}

منظورتون کدوم عکسها هستش ؟

لینک به ارسال

{اما مشکل از قالب شما هست فایل های صفحه اصلی و نوشته ها هستن که دارای Alt نیستن از اونجا اصلاح کنید}

منظورتون کدوم عکسها هستش ؟

اصولا افزونه عکس های موجود در پست ها و تصاویر شاخص رو اسم گذاری می کنه و می مونه تصاویر موجود در قالب اصلی شما !

چون من هم همین مشکل رو داشتم شما قالب اصلی خودتون رو ببینید اگه تصویری alt نداره بهش متنی مرتبط با موضوع اضافه کنید !

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

اصولا افزونه عکس های موجود در پست ها و تصاویر شاخص رو اسم گذاری می کنه و می مونه تصاویر موجود در قالب اصلی شما !

چون من هم همین مشکل رو داشتم شما قالب اصلی خودتون رو ببینید اگه تصویری alt نداره بهش متنی مرتبط با موضوع اضافه کنید !

تمام عکسهای سایت خاصیت الت دارن ...!!!

لینک به ارسال

تمام عکسهای سایت خاصیت الت دارن ...!!!

دوست عزیز توی جی تی متریکس روی هر بخش کلیک کنید بهتون اطلاعات دقیق می ده در مورد alt یک تصویرتون بود که alt نداشت و به خاطر همون یک رتبه کم شده بود بهینه سازی قالبتون چون اون عکس 30 بار استفاده شده در قالب برید سایت جی تی متریکس روی هر بخش که امتیازش کم هست کلیک کنید می گه باید چیکار کنید alt نداشته باشه ادرس عکس رو می ده می گه این alt نداره

البته منظور من از Alt تمام قسمت هایی هست که مربوط می شه به کد عکس مثل طول و عرش و توضیح و...

اون عکستونم که طول و عرض نداره اینه

http://www.takwarez8.in/wp-content/plugins/wti-like-post/images/pixel.gif

اندازش 1پیکسل در 1پیکسل هست و 20 بار در قالبتون استفاده شده نمی دونم این عکس کجا استفاده شده

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

درود بر عزیزان زحمت کش انجمن

با توصیه های اساتید محترم با اصلاح تصاویری که Alt نداشتن و به روز کردن فایل css و Image spirted

تونستم سئو سایت رو در سایت http://seositecheckup.com/ چیزی نزدیک به 60 % برسونم

و در رابطه با بهینه سازی سایت خدارو شکر برای سرعت 96 % و برای کارایی 91 % رو تونستم بدست بیارم

دوستان گرامی لطفا اگه مشکل خاصی مونده لطفا راهنمایی کنند چیکار باید بکنم ! ممنون میشم !

لینک به ارسال

سایت هدف دانلود خوبه دو رتبه AA رو گرفتید ولی بازم جای کار هست این لیستی که می زارم عکس هایی هست که باید بهینه بشه البته لینک بهینه شدش هم وجود داره

Optimizing the following images could reduce their size by 34.6KiB (11% reduction).

سه تا از فایل های جاوا اسکریپتتونم مینیفی نشدند که لینکش اینهاست و نسخه منیفی شدش هم لینکش هست

Minifying the following Javascript resources could reduce their size by 486B (2% reduction).

فقط دقت کنید خواستید هر کدوم از فایل ها رو جایگزین کنید قبلش بک آپ از فایل های قالبتون داشته باشید مسئولیتی از این دست به ما برنمی گرده

سی اس اس شما هم می تونه منیفی و بهینه بشه اینم لینک اصلیش و نسخه منیفی شدش

همین ها اینها رو هم درست کنید باز خیلی بهتر می شه و تقریبا عالی هست

در ضمن از شما خیلی خوشم اومد چون اولین کسی هستید که می بینم دنبالش بوده و خیلی زحمت کشیدید و بعدشم حتی پیگیر بودید ببینید مشکل دیگه ای داره قالب یا نه دمت گرم ;)

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام

ممنون از کمک هات عزیز

الان تقریبا تمامی عکس ها رو بهینه کردم و سرعت شد 98 %

از گوگل زدیم بالاتر :D

واسه قسمت جاوا اسکریپ با بهینه سازی هم هم اون 1 در صد کم نمیشه 3 فایل جاوا اسکریپ دارم که میشه 3 درصد = 97

اما بین این موارد اگه این مشکل رو واسه قسمت سرعت تکمیل کنم فک کنم به 99 % برسه :blink::D

To speed up page load times for visitors of your site, remove as many landing page redirections as possible, and make any required redirections cacheable if possible.

این ارور میده انگاری میگه که این ادرس به هدف دانلود هدایت شده !

در صورتی که تنها ادرسی که به این دامنه هدایت شده دامنه با پسوند .ir هست این ارور ممکنه بابت این باشه ؟

مرسی از لطف همه شما

مخصوصا

ariaieboy عزیز

لینک به ارسال

سایت http://webhod.ir/

به دلیل این که هیچ کاری نکردید بررسی نمی شه لطفا به تاپیک آموزشی برید و آموزش های داده شده رو اجرا کنید سپس مراجعه کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سایت http://www.elmevarzesh.com/

شما دو رتبه BB گرفتید که می تونه خیلی بهتر باشه

1- خیلی از عکس های قالبتون اندازه نداره

2- خیلی از عکس ها بهینه نیست

گ3- چندین عکس رو می تونستید از طریق سی اس اس اسپرایت قرار بدید و سرعت لود رو ببرید بالا تر

4- برخی از فایل های سی اس اس و جاوا اسکریپت قالبتون می تونه مینیفی بشه و رتبه سایت بیاد بالا تر

این ها رو درست کنید رتبتون شد AA ریز تر بررسی می شه قالب سایتتون

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ...

من مشکلات اون عکسی Pixel که گفته بودید رو با مینیفی کردن فایلهای css رو انجام دادم،

راستی اون گزینه اولی که نوشته Serve scaled images رو من نمیدونم چه کارش کنم که مشکلش حل شه، ارورش هم اینه که عکسها تغییر سایز دادن و این بد هستش ولی مشکل اینه که این عکسها باید کوچک باشن وگرنه به درد نمیخوره، آیا راه دیگه ای هم هستش که بشه درست کرد این مشکل رو ؟

*دیگه چه مشکلاتی رو باید برطرف کنم؟

ممنون میشم که کمک کنید...

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

http://www.takwarez9.in/

اونی که گفته ریسایز می شه ده این دلیل بد هست که بهینه نشدست و باید رفعش کنید

جاوا اسکریپتم زیاد دارید در سایت بده

بعدشم رتبتون نسبت به قبل کمتر شده CD شده

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...