رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

من اطلاعی ندارم

اما شما حدود 75% سایت مپتون رو برچسب تشکیل میده

برچسب برای هر مطلب حدود 5 تا باید باشه و اسم های دیگه ی همون پست

مثلا شما نباید برای همه پست هاتون کلمه "بازی" رو تگ کنید.

مطالبتون این اوایل نباید به هیچ وجه تکراری باشه.

آدرس سایت مپ اصلی رو تو robots.txt قرار بدید نه فشرده رو

ویرایش شده توسط np.1400
لینک به ارسال

سلام

طراح قالب حرفه ای بوده

ولی متأسفانه شما عکس های شاخص زیادی گذاشتید و هیچ کدوم بهینه نیستند.

شما این پست رو روی عکس های سایتتون انجام بدید

وقتی حجم صفحه بالای 2 مگابایته !!! من چیو بررسی کنم؟

وقتی هاست بهگر خودش تا تاریخ 15.8.89 :huh: تعطیله !!! چه انتظاری از سرعت دارید؟ (شوخی کردم هاستش خوبه بیشتر گیر تاریخشم)

عکس های کوچیک قالبتون اگه html هستند باید alt و title داشته باشن اما بهتره از css استفاده کنید و ترکیبشون کنید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ببخشید چند تا سایت هستند که الگوی سایت خودم هستند و موضوع مشترکی دارم باهاشون.میخواستم یه نگاه بندازید ببینید این سایت ها وقتی پست ارسال میکنند اون پست رو در صفحه اول و در تگ ها میزارن؟مثلا این تگ رو نگاه کنین

http://www.androidha...د-بازی-آندروید/

http://www.downloadh...د-بازی-آندروید/

وقتی در گوگل بازی اندروید سرج میشه این سایت با این صفحه برچسبش در صفحه اول میاد اما دوستان میگند که جلوی ایندکس تگ ها رو باید گرفت ولی این سایت و خیلی از سایت های مشابه چرا پس تگ هاشون ایندکس هست؟به نظرتون سایت خودم که یه سایت دانلود هست و از قسمت های مختلف تشکیل شده مثل دانلود کتاب بازی برنامه و این چیزا اگر مطالب رو در تگ ها ایندکس کنم بده؟

وقتی در گوگل سرج میکنم اکثر سایت ها نتیجه اول جستجوشون تگ هاشون هست که میاد مثلا دانلود بازی جاوا رو که سرج میکنم یا دسته ها هستند که میان یا تگ ها بازی اندروید رو هم که سرج میکنم باز به همین شکل هست و هیچ وقت پست ها ی سایت ها در نتایج اول نمیاد.اگر من ایندکس دسته ها و برچسب ها رو غیر فعال کنم ضرر نمیکنم؟این سایت ها که ادرس دادم رو اگه میشه یه نگاه کنید ببینید چیکار کنم و اون داره چیکار میکنه که رتبش خوبه و تگ هاشم ایندکس هست و رنکش رو نشکسته مثلا سایت دومی که خیلیم معروفه برای یه مطالب انقدر برچسب گذاشته و همه رو هم ایندکس کرده

برچسب ها: دانلود اپلیکیشن Android, دانلود اپلیکیشن آندروید, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود برنامه Android, دانلود برنامه آندروید, دانلود برنامه اندروید, دانلود رایگان برای آندروید, دانلود نرم افزار Android, دانلود نرم افزار System Monitor برای Android, دانلود نرم افزار System Monitor برای آندروید, دانلود نرم افزار System Monitor برای اندورید, دانلود نرم افزار آندروید, دانلود نرم افزار اندروید

یعنی نزدیک 50 کلمه برای یک پست برچسب گذاشته که همه در گوگل ایندکس هستند.در حالی که دوستان میگند ایندکس برچسب ها باعث ایجاد صفحات زیادی از سایت میشه که به ضرر سایت هست پس چرا این سایت و خیلی از سایت های دیگه انقدر موفقن در حالی که این همه برچسب ایندکس کردن؟

اگه امکانش هست یه سوال میپرسم لطفا واضح جوابم رو بدین تا شاید از این سردرگمی در بیام

فرض کنید من یک سایت دارم که ایندکس تگ ها و دسته ها رو غیر فعال کردم و برای مثلا 10 درصد از مطالبم تگ یا پرچسب دانلود بازی جاوا رو قرار میدم.حالا با توجه به این که ایندکس برچسب ها غیر فعال هست اگر در گوگل دانلود بازی جاوا سرج بشه سایت من رو چطوری میاره؟(با فرض اینکه جزو نتایج اول جستجو باشم)

منظورم این هست که اگه تگ ها رو ایندکس نکرده باشم و کلمه دانلود بازی جاوا سرج بشه سایت من رو هم مثل این لینک هایی که در بالا دادم مثل این

http://www.downloadh...برنامه-آندروید/

گوگل میاره؟

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

اگه به سایت اولی توجه کنید در سایت مپ چیزی به اسم tag وجود نداره:

http://www.androidha.com/sitemap.xml

از طرفی در robots.txt جلوی تگ ها رو نگرفته.

http://www.androidha.com/robots.txt

یعنی آقای گوگل من نمیگم برچسبها رو ایندکس کن ولی جلوت رو هم نمیگیرم اگه دوست داشتی کن.

حالا چرا گوگل برچسب این سایت ها رو ایندکس کرده؟

چون رتبه شون بالا هست و علت اصلی هم مرور زمانه.

مثلا خود شما تو همین یه پست حدود 20 تا بک لینک برای دانلودها گرفتید! و جاهای دیگه هم این اتفاق افتاده که رتبه دانلودها رو برده بالا.

علما میگن جلوی ایندکس تگ و دسته رو بگیرید که تمرکز موتورهای جستجو روی پست ها باشه.

اون موقع اگه پست ها به درد بخور باشه گوگل میاد همه چی رو ایندکس میکنه.

بعدش هم دلیل بالا بودن این سایت ها سابقه و مطالب زیادشون هست. وگرنه سئوی خوبی ندارند.

نشون به اون نشون که من با هشت ماه کار تو کلمه ی عکس بازیگران اومدم اول:

http://www.google.com/webhp?hl=fa#hl=fa&q=%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86

و از رفیق 4 ساله ی خودم بالاتر.

مدیون همین دوستان وردپرس پارسی هستم.

یعنی اگه صبر کنید و حرف دوستان رو گوش کنید ان شاءالله از بقیه میاید بالاتر.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون از توضیحات کامل و مفیدت دوست خوبم

بلاخره این قضیه برام روشن شد.

پس نتیجه گیری اخرم رو میگم بینید اخرش متوجه شدم چیکار کنم یا نه.

من ایندکس تگ ها رو در سایت مپ غیر فعال میکنم ولی در robot.txt جلوی ایندکسشون رو نمیگیرم تا اگه یه روز پیشرفت کرد گوگل خودش اون ها رو ایندکس کنه.این روش رو انجام بدم درسته؟

یا کلا هم در سایت مپ و هم درrobot.txt جلوی ایندکس برچسب ها و دسته ها رو بگیرم؟

اگه با افزونه سئو مثل one in seo جلوی ایندکس تگ ها رو بگیرم همون robot.txt هست دیگه؟

چون تگ ها برام همیت دارن که مثل این دانلود ها یه زمانی که به درد خوردن ایندکس شن اگه منم تو سایت مپ نزارم ایندکس شن ولی تو افزونه سئو اجازه بدم ایندکس گوگل ایندکس کنه مشکلی نیست پس؟

این چند تا سوال اخرم رو هم جواب بدین دیگه مشکلم حله

مرسی

لینک به ارسال

نه در روبوت جلوی چیزی رو نگیرید.

ولی از include سایت مپ حذفش کنید و با افزونه سئو هم جلوش رو بگیرید.

افزونه lite cache رو هم حتما نصب کنید

لینک به ارسال

مگه وقتی در افزونه سئو جلوش گرفته میشه همون ROBOT.TXTجلوش گرفته نمیشه؟ تا الان فکر میکردم اینا یکین

دسته ها رو هم در ROBOT محدود نکنم؟

اخه نمیخوام دسته ها ایندکس شن.اینکه نزارم ایندکس شن فقط در افزونه سئو و سایت مپ جلوی ایندکس دسته ها رو بگیرم کافیه؟تگ ها رو که گفتین در سایت مپ جلوشون رو بگیرم در افزونه ئو هم بگیرم اینطوری اگه باشه وقتی به درد خوردن ایندکس میشن؟مقا این دانلود ها؟

لینک به ارسال

خوب پس اگه جلوش رو بگیرم که مثل سایت دانلود ها نمیشه.اگه جلوش رو توی افزونه سئو بگیرم که وقتی به درد هم خوردن و رتبشون بالا هم بره ایندکس نمیشن که تگ ها یه مقدار برام ارزش دارن با توجه به ماهیت سایتم تگ ها در اینده میتونن ورودی بگیرن نه پست ها مثلا تگ دانلود بازی اندروید میخوام پیشرفت کنه و در اینده مهم باشه با این وجود باز جلوی هر دو تا رو بگیرم؟چرا مثل سایت دانلود ها عمل نکنم تا وقتی که رنک تگ بالا رفت ایندکس کنه گوگل؟

لینک به ارسال

اولا گوگل تراکتوری کل صفحه رو ایندکس میکنه

وقتی شما برچسب زدید و برچسب ها رو ته هر پست نمایش میدید و نمیذارید ایندکس بشه به صورت متن و لینک ایندکس میشه که بهتره تگ H2 باشه.

دوما به مرور زمان (معمولا 6 ماه ) (یا برای من 6 ماه) جلوی ایندکس رو باز میکنید.

صبر داشته باشید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خیلی ممنونم ازت داداش طبق راهنمایی شما و دوستان انجمن هم که عمین رو گفته بودند عمل میکنم فقط نمیدونستم دلیلش چیه که الان با توضیحاتت فهمیدم.

فقط یه چیز دیگه

تگ هایی که قبلا ایندکس کردم رو چیکار کنم؟اکثر تگ هام کلی هستند و حتما باز هم همون تگ ها رو برای پست هام انتخاب میکنم مثلا تگ دانلود بازی جاوا که ایندکس شده چیکارش کنم؟

مرسی

لینک به ارسال

چشم

حجم کم هست که افزونه کش هم نصب کردم سرعت رو چند برابر کرده.

افزونه اماره چند هفته هست که فقط بعضی وقت ها باز میشه و اکثر اوقات صفحه لود نمیشه خود سایتم هم برای بعضی ای پی ها اینطوری شده مشکل از isp هم نبود فکر کنم افزونه خراب شده باید پاک کنم اره؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

این قالب جدید مارو هم یه برسی بکنید بهینه سازیش هم کردم طبق استاندارد های گوگل

www.seven-cs.ir

لینک به ارسال

گویا اختلالی پیش اومده

1- هیچ افزونه ای برای سئو نصب (یا فعال) نیست

پارسی نتورک هم قدرت آنچنانی نداره که بتونید افزونه قوی نصب کنید. پس بهتره از کد استفاده کنید.

همه چی توی تاپیک زیر اومده:

با عرض پوزش این طوری به جایی نمیرسید

باید یه هفته ای روش کار کنید.

لینک به ارسال

بررسی سایت http://seven-cs.ir/

من هیچی نمی گم اخه شما یک کار هم نکردید برای قالبتون در مورد بهینه سازی اونوقت می گید .....

ادم اینجور چیزا رو می بینه واقعا انرژیش تخلیه می شه

در ضمن این رو بگم اولین سایتی هستید که دیدم یک رتبه F داره پایین ترین رتبه هایی که دیدم c و d بوده تازه D به ندرت

http://gtmetrix.com/reports/seven-cs.ir/YTEsubET

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید

خدمت دوستان عزیز که بدون هیچ چشم داشتی به امثال من کمک میکنند

جسارت نباشه سایت بنده رو یک برسی کنید http://hadafdownload.com

قالب بهینه سازی شده اما به نظر خودم چند جا مشکلاتی هست

راستی اگه لطف کنید در مورد ایندکس شدن اطلاعات و سایت مپ هم برسی کنید ممنون میشم

خسته نباشید

لینک به ارسال

بررسی سایت هدف دانلود

1- شما دو رتبه AB رو بدست اوردید که خوبه

2- از سی اس اس اسپرایت استفاده کردید ولی بازم می شده استفاده کنید و حدود 5 تا از مهم ترین فایل ها که می شده در سی اس اس اسپرایت قرار بدید رو قرار ندادید البته بعضی ها هست که چون ریپیت داره نمی شه با سی اس اس پرایت گذاشت ولی در اون قسمت ها می شه از background-color استفاده کرد و به جای تصویر رنگ داد یکیش مثلا بالای سایدبار هاتون نیازی به عکس نداره می تونید یک خط با سی اس اس بندازید اونجا

3- بهینه سازی عکس هاتون خوب نبوده و تعداد زیادی تصویر هست که می تونید به راحتی حدود 30 درصد حتی بیشتر حجمشون رو کمتر کنید

4-هاستتونم بد نیست و به غیر از شما بیش از 540سایت دیگر هم روی سروری که شما میزبانی می شید قرار داره

5-مشکل دیگری که دارید زبان سایت خودتون رو da زدید در حالی که باید تبدیل بشه به fa

6-فکر کنم از تگ های H هم در سایتتون زیاد استفاده نکردید که اینم خوب نیست

7- بعضی از تصاویر alt و title ندارند که اینم خوب نیست باید درست بشه

8- از نظر کد نویسی هم که نه css و نه html شما تایید نمی شه و هر دو پر ارور هستند Css 32 و html بیش از 180 تا ارور داره سایتتون ;)

در مورد سایت مپ هم که به نظر درست بود در مورد ایندکس هم خودتون باید از داخل وبمستر تولز پیگیری کنید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

بررسی سایت هدف دانلود

1- شما دو رتبه AB رو بدست اوردید که خوبه

2- از سی اس اس اسپرایت استفاده کردید ولی بازم می شده استفاده کنید و حدود 5 تا از مهم ترین فایل ها که می شده در سی اس اس اسپرایت قرار بدید رو قرار ندادید البته بعضی ها هست که چون ریپیت داره نمی شه با سی اس اس پرایت گذاشت ولی در اون قسمت ها می شه از background-color استفاده کرد و به جای تصویر رنگ داد یکیش مثلا بالای سایدبار هاتون نیازی به عکس نداره می تونید یک خط با سی اس اس بندازید اونجا

3- بهینه سازی عکس هاتون خوب نبوده و تعداد زیادی تصویر هست که می تونید به راحتی حدود 30 درصد حتی بیشتر حجمشون رو کمتر کنید

4-هاستتونم بد نیست و به غیر از شما بیش از 540سایت دیگر هم روی سروری که شما میزبانی می شید قرار داره

5-مشکل دیگری که دارید زبان سایت خودتون رو da زدید در حالی که باید تبدیل بشه به fa

6-فکر کنم از تگ های H هم در سایتتون زیاد استفاده نکردید که اینم خوب نیست

7- بعضی از تصاویر alt و title ندارند که اینم خوب نیست باید درست بشه

8- از نظر کد نویسی هم که نه css و نه html شما تایید نمی شه و هر دو پر ارور هستند Css 32 و html بیش از 180 تا ارور داره سایتتون ;)

در مورد سایت مپ هم که به نظر درست بود در مورد ایندکس هم خودتون باید از داخل وبمستر تولز پیگیری کنید

سلام

این مشکل زبان fa رو هر چی گشتم نیافتم ! تو هدر نبود ! کجاست ؟

منظورت از تگ h رو کمی بیشتر اگه بازش کنی ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

این مشکل زبان fa رو هر چی گشتم نیافتم ! تو هدر نبود ! کجاست ؟

منظورت از تگ h رو کمی بیشتر اگه بازش کنی ممنون میشم

زبان رو یک نگاه می اندازم در مورد تگ های H به تاپیک آموزشی همین بخش مراجعه کنید توضیح داده شده

اصلا من نگاه می کنم بین دو تگ head شما چیزی نمی بینم :huh:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

زبان رو یک نگاه می اندازم در مورد تگ های H به تاپیک آموزشی همین بخش مراجعه کنید توضیح داده شده

چاره چیه !!

تعجب من هم از اینجاست ! :D :D

منظور شما استفاده از تگ h1 h2 h3

همون heading 1 -2-3-4-

اینا هست درسته ؟ برای نشون دادن مهم بودن مطلب درسته ؟

- راستی قسمت دوم مشکلات به 5 تا از فایل ها از Combine images using CSS sprites

استفاده شده بود ! رو وارد css شدم ! و

background: url(images/arrow1.gif) no-repeat right 10px;

رو کاملا برداشتم ! و Combine images using CSS sprites

بدون نقص وو 100 % نشون میداد این به معنی این هست که این مشکل حل شده ؟

در صورتی که من تنها arrow1.gif رو حذف کردم به 4 فایل دیگه دست نزدم ؟

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...