رفتن به مطلب

نمایش دمو قالب

ali0055

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان گرامی

من یک سایت وردپرسی دارم که میخواهم قالب های آماده ای که با المنتور ساخته شده را بفروشم

میخواستم بدونم چطوری دمو این قالب ها رو به صورت زنده پیشنمایش بدم؟

چند جا خوندم که گفتن چند تا وردپرس نصب کنید، اما این روش نیازمند هاست قوی و اختصاصی هست ولی چون اول راه هستم نمی تونم اینقدر هزینه کنم.اگه روش دیگه ای مد نظرتون هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۱/۹ در 22:03، ali0055 گفته است :

با سلام به دوستان گرامی

من یک سایت وردپرسی دارم که میخواهم قالب های آماده ای که با المنتور ساخته شده را بفروشم

چند جا خوندم که گفتن چند تا وردپرس نصب کنید، اما این روش نیازمند هاست قوی و اختصاصی هست ولی چون اول راه هستم نمی تونم اینقدر هزینه کنم.اگه روش دیگه ای مد نظرتون هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

با استفاده از sub-domin و sub-folder که باز هم نیاز مند هاست خوبی هستش 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱/۹ در 22:03، ali0055 گفته است :

با سلام به دوستان گرامی

چون معمولا قالب ها و افزونه های تنظیمات خاص خودشون را دارند بهترین کار نصب چند وردپرس هست که میتونید با یک هاست 5گیگ مثلا چنین کاری انجام بدهید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱/۲۵ در 23:29، asadiy4n گفته است :

افزونه و قالبش رو دیده بودم قبلا اسمش خاطرم نیست

تم فارست رو جستجو کنید و از همونجا خرید کنید ( حتما از تم فارست خرید کنید، از سایت های ایرانی نخرید )

یعنی بخاطر یک قالب مثلا آوادا یک و هشصد بدیم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...