رفتن به مطلب

حذف کلید خرید محصول شرطی

mehransw

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز

میخوام یه شرط ایجاد کنم که در صورتیکه مشتری یک محصول مجازی رو قبلا خریده باشه و در پروفایلش وجود داشته باشه با مراجعه به صفحه محصول دیگه کلید فروش براش نمایش داده نشه یا مثلا بنویسه شما قبلا اینو خریدید . البته این کد متنی رو من ایجاد کردم که پیام میده شما قبلا خریدید اما برداشتن کلید هم برام مهمه کد قبلی که گفتم به این شکله که البته خودم دستکاریش کردم فقط میخوام حذف کلید خرید هم بهش اضافه بشه

///////////// نمایش کد قبلا خریده اید
add_action('woocommerce_before_add_to_cart_button', 'user_logged_in_product_already_bought');
function user_logged_in_product_already_bought()
{
    if (is_user_logged_in()) {
        global $product;
        $current_user = wp_get_current_user();
        if (wc_customer_bought_product($current_user->user_email, $current_user->ID, $product->get_id())) {
            echo '<div class="user-bought-masinon">سلام ' . $current_user->first_name . ' گرامی لطفا توجه فرمائید :</div><div class="user-bought-masinon"> ' .  ' شما این محصول را قبلا خریداری کرده اید. میتوانید به توضیحات دوره رفته و آموزش را مشاهده کنید</div>';
        }
    }
}

ممنون میشم جواب بدید استاتید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کد پنهان کردن دکمه افزودن به سبدخرید و نمایش پیام در صورتی که محصول از قبل خریداری شده باشه:

add_filter( 'woocommerce_is_purchasable', 'bbloomer_hide_add_cart_if_already_purchased', 9999, 2 );

function bbloomer_hide_add_cart_if_already_purchased( $is_purchasable, $product ) {
	if ( wc_customer_bought_product( '', get_current_user_id(), $product->get_id() ) ) {
		$is_purchasable = false;
        echo '<div class="user-bought-masinon">سلام ' . $current_user->first_name . ' گرامی لطفا توجه فرمائید :</div><div class="user-bought-masinon"> ' .  ' شما این محصول را قبلا خریداری کرده اید. میتوانید به توضیحات دوره رفته و آموزش را مشاهده کنید</div>';
	}
	return $is_purchasable;
}

ویرایش شده توسط mr-programer.ir
نمایش پیام
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mehransw گفته است :

سلام

اینو تست کنید:

add_filter( 'woocommerce_is_purchasable', 'bbloomer_hide_add_cart_if_already_purchased', 9999, 2 );
function bbloomer_hide_add_cart_if_already_purchased( $is_purchasable, $product ) {
  $current_user = wp_get_current_user();
	if ( wc_customer_bought_product( '', $current_user->ID, $product->get_id() ) ) {
		$is_purchasable = false;
        echo '<div class="user-bought-masinon">سلام ' . $current_user->user_firstname . ' گرامی لطفا توجه فرمائید :</div><div class="user-bought-masinon"> ' .  ' شما این محصول را قبلا خریداری کرده اید. میتوانید به توضیحات دوره رفته و آموزش را مشاهده کنید</div>';
	}
	return $is_purchasable;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...