comp90

کپچا
عدم نمایش کپچا پس از نصب افزونه Advanced noCaptcha

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب:

بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.

برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، comp90 گفته است :

سلام و عرض ادب:

بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.

برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
کش رو خالی کردین؟
کدهای سکرت و... در داخل افزونه به درستی جایگزین کردی؟

و اینکه باید ورژن کپچا مشخص باشه مثلا بعضی افزونه ها با ورژن 2 کپچا گوگل کار میکنند فقط.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و ممنون از پاسختون:

بله همه این کارها رو انجام دادم ورژن کپچا هم روی 2 هست.

وقتی شورت کد رو دستی می ذارم در کدهای قالب کپچا رو نشون میده و کار هم می کنه ولی اینجوری فایده ای نداره چون فرم اصلا کپچا رو نادیده می گیره و فقط نمایش میده.

به نظرتون به قالب مربوط میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، comp90 گفته است :

سلام و ممنون از پاسختون:

بله همه این کارها رو انجام دادم ورژن کپچا هم روی 2 هست.

وقتی شورت کد رو دستی می ذارم در کدهای قالب کپچا رو نشون میده و کار هم می کنه ولی اینجوری فایده ای نداره چون فرم اصلا کپچا رو نادیده می گیره و فقط نمایش میده.

به نظرتون به قالب مربوط میشه؟

بیشتر به اون افزونه ای مربوطه که میخوای این کپچا رو توش فعال کنی!

به قالب هم مربوطه!

عکس بفرست و اینکه کجا میخوای دقیقا استفاده کنی!؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون میشم راهنمایی کنید :

نام افزونه : Adnanced no captcha &visible captcha

در تصویر دوی دو کد گوگل پنهان شده و کدهای تایید گوگل را در داخل باکس ها به درستی کپی نموده ام . ضمن اینکه تیک لاگین و ثبت نام را هم زده ام.

دقیقا می خواهم در صفحه عضویت و لاگین نمایش داده شود.

صفحه عضویت  وبسایت مارکترها

یک مورد دیگه هم اینکه وقتی ای افزونه را فعالش می کنم، در صفحه عضویت یا لاگین باکس کپچا رو نشون نمیده و وقتی می خواهیم لاگین شویم با خطا رو به رو میشه !!!

تا الان 3 تا افزونه کپچا رو تست کردم هیچ کدام جواب نداده نمایش نمی دهد

تصویر مورد نظر ضمیمه شده700.thumb.PNG.3a57cc5eff041629ebe47bf55b75b405.PNG

ویرایش شده در توسط comp90
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- بررسی کنید در تنظیمات خود قالب امکانی برای استفاده از ریکپچا گوگل فراهم شده یا نه ، اگر وجود داره دیگه نیازی به افزونه نیست و افزونه خودش باعث تداخل میشه 

2-   ببینید کد اسکریپتی که خود گوگل میگه باید در صفحه ای که فرم وجود داره قرار داده بشه توسط افزونه به درستی قرار میگیره یا نه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 90Sahand
      the night sky. Com یه افزونه ای هست که مثل این سایت برام سفارش بگیره؟
    • توسط mosisms
      سلام
       دنبال یه افزونه میگردم که بتونه به کمک کوکی مطالب مرتبط رو پیشنهاد بده یا مطالبی که قبلا کاربر مشاهده کرده...
      چنین افزونه ای وجود داره ؟
    • توسط صدف ترک
      سسلام
      روزتون بخیر
      من چند وقته حملات brute force دارم item security رو نصب کردم. رمزم قوی است و recaocha هم کذاشتم ولی بازم حمله brute forceاتفاق میفته آیا امکان هک وجود دارد؟؟
    • توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر