2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

داخل سایتم فهرستی ایجاد کردم که چند مشکل اساسی داره،
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،
1) کشوهای فهرستم از چپ به راست باز میشن، در حالی که با توجه به اینکه سایتم به زبان فارسی هست باید راست به چپ باز بشه

2)داخل فهرستم، وقتی روی بخش مادر کلیک می کنم هم صفحه ای باز می شه، در حالی که بخش مادر برای ایجاد زیرمجموعه ها هست و می خوام به شکلی باشه که با کلیک روی بخش مادر عکس‌العملی نشان داده نشه

ممنون میشم اگر با جزییات راهنماییم کنید.

5555.png

ویرایش شده در توسط kalantari
افزودن فایل
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید در استایل دهی دقت کنید و موقعیت ها رو از چپ به راست تغییر بدین

برای کلیک نخوردن آیتم مادر هم باید موقع افزونه منو دقت کنید که در فیلد لینک چیزی نباشه و خالی باشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mortezazandiehh
      سلام و وقت بخیر
      قصد ایجاد فروشگاه برای فروش لوازم یدکی ماشین های چینی رو دارم، در این فروشگاه حدودا 10 برند ماشین و هر برند حدود 3 یا 4 ماشین وجود داره و هر ماشین حدود 150 تا 200 قطعه داره که  شاید یکی دو قطعه مشترک باشه در همه ماشین ها(بعضی قطعات داخلی موتور خودرو)
      برای دسته بندی محصولات ووکامرس به چه صورت عمل کنم که هم از لحاظ سئو عالی باشه و هم کاربر پسند باشه
      آیا مدل ماشین ها رو سر دسته کنم؟ ام وی ام (محصولات => فیلتر روغن ام وی ام مدل 110، چرغ عقب ...) / جک / لیفان => و بعد از کلیک قطعات هر ماشین رو بیاره و برای قطعات مشترک بین ماشین ها تیک دو دسته بندی رو بزنم
      یا نوع محصول رو سر دسته کنم؟ فیلتر های روغن (فیلتر روغن جک مدل...، فیلتر روغن ام وی ام مدل 110 ...) / چرخ (چرخ عقب جک، چرخ جلو لیفان)
      یا هر نوع دسته بندی حرفه ای دیگه به پیشنهاد شما دوستان 

سپاس بی کران
    • توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من دارم یک قالب وردپرس طراحی میکنم که به منوها قابلیت background image اضافه کردم که مثلا برای هر منو یه بکگراند متفاوت داشته باشه
      حالا میخوام داخل فهرست های وردپرس برای منوها امکانی اضافه کنم که کاربر خودش بتونه از اونجا مثلا با یک دکمه تصویر خودش رو برای هر منو انتخاب کنه ولی متاسفانه نمیدونم چجوری باید ایکارو انجام بدم

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا برای ضروریه
      اگر منبعی هم هست که این رو آموزش بده بازم ممنون میشم معرفی کنید
    • توسط kalantari
      فهرستی داخل سایتم ساختم
      اما زمان اجرا داخل سایت، وقتی  از روی گزینه مادر می خوام به سمت گزینه فرزند (زیر منو) حرکت کنم کلا زیر منوها ناپدید می شن و نمی تونم منو و زیر منوها رو ببینم
      ممکنه راهنماییم کنید؟
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟

• توسط Ratinum
      با سلام. وقتی با موبایل سایت را باز می کنم فهرست اصلی بالای سایت باز نمی شود. لطفاً راهنمایی فرمایید. آدرس سایت: www.rkanal.ir