kalantari

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  22
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

1

درباره kalantari

 • درجه
  تازه کار
 1. فهرستی داخل سایتم ساختم اما زمان اجرا داخل سایت، وقتی از روی گزینه مادر می خوام به سمت گزینه فرزند (زیر منو) حرکت کنم کلا زیر منوها ناپدید می شن و نمی تونم منو و زیر منوها رو ببینم ممکنه راهنماییم کنید؟
 2. سلام داخل سایتم منو در وسط قرار داره اما می خوام جابه جاش کنم و ببرمش سمت راست، ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
 3. سایدبار سایتم حذف کردم اما برای اینکه نوشته ها و تصاویر در وسط صفحه قرار بگیرن نیاز دارم کد هایی به css اضافه کنم هر چقدر می گردم متوجه نمی شم این کد باید کجا اضافه کنم ممنون میشم اگر می دونید راهنماییم کنید
 4. سلام از این مسیر: کنترل پنل- مدیریت فایل ها- wp contect- و بعد themes _ وارد قالب سایتتون بشید_ در این جا کدهایی وجود داره که برای حذف سایدبار باید بخش سایدبار ازشون حذف کنید، ( البته قبل از حذف داخل اینترنت سرچ بزنید توضیحات واضحی وجود داره) در این بخش باید مشخص کنید سایدبار از یک صفحه خاص یا از تمام صفحات می خواین حذف کنید و بر اساس این نیاز اقدام به سفارشی سازی کدهاتون کنید.
 5. سایدبار از سایتم حذف کردم منتهی بخش اضافه نمی دونم چطور می تونم بین بخش های اصلی تقسیم کنم متوجه شدم که باید کدی به سی اس اس اضافه کنم اما هر چقدر می گردم متوجه نشدم که بعد از ورود به inspect کد به کدوم بخش باید اضافه کنم
 6. ممنون ممکنه توضیحات کاملتری در اختیارم بگذارید؟ علاقه مندم که برطرف کردن مشکل یاد بگیرم
 7. ممنون به خاطر پاسخ‌گو بودنتون بله فرمی که ساختم اسم داره، داخل تصویری که گذاشتم مشخصه، آیا منظورتون درست متوجه شدم؟؟؟
 8. فرمی درون سایتم ایجاد کردم اما این پیغام واسم آمده ممکنه راهنماییم کنید؟؟؟
 9. ممکنه راهنماییم کنید که چطور می تونم کاری کنم که زیرمجموعه های آیتم های مادر در فهرست سایتم از راست به چپ باز بشن؟؟؟ در حال حاضر از چپ به راست باز می شن
 10. توضیحاتتون کاملا واضح بود و مشکل سایتم برطرف شد. سپاااااس فراوان....
 11. آیتم مادر در فهرستم کلیک می خوره و وارد صفحه ای جدید می شه ممکنه راهنماییم کنید چطور می تونم مانع از کلیک خوردن آیتم مادر بشوم؟؟؟
 12. فهرستی ایجاد کردم اما از چج به راست نمایش داده می شه ممکنه راهنماییم کنید که باید چکار کنم؟؟
 13. سایدبار از سایتم حذف کردم اما بعد از حذف فضای خالی سایدبار باید چکار کنم؟؟ آیا ممکنه این فضارو بین قسمت های موجود بین صفحه قسمت کنم؟؟؟
 14. واقعا ممنون
 15. ممکنه نحوه افزودن Fieldset بهم آموزش بدید؟؟؟ فرمی تهیه کردم که نیاز به افزودن Fieldset دارم