unid_user

راه کارهای سئو و بهینه سازی سایت

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.

راه حلی هست که به من کمک کنه؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

یعنی ایندکس نشده پستتون؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم

در هم اکنون، mehran-b گفته است :

یعنی ایندکس نشده پستتون؟

خودم توی کنسول وب مستر گوگل ایندکس کردم که partical زد ولی همیشه حداقل صفحه 4 یا 5 میومد اما الان نمیدونم چرا نمیاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

partical یعنی یه مشکلی هست باید complete بزنه.

روش کلیک کنید ببینید چه ایرادی به صفحه گرفته.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

partical یعنی یه مشکلی هست باید complete بزنه.

مشکل خاصی نیست بخاطر اینکه حجم صفحه از نظر متنی زیاده این پیغام و همیشه میده و اگر متن کوتاه باشه complete میزنه. الان تونستم پیداش کنم ولی توی صفحه 11 هست. و خوب یعنی هیچ ورودی از طریق گوگل نمیتونم داشته باشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا در هر صورت سئو دارای هزاران فاکتور هست و اینکه شما بگید من همه فاکتورهای یوآست رو رعایت میکنم پس باید پستم بیاد صفحه فلان همچین چیزی نیست.

من خودم هم همه فاکتورها رو نمیشناسم چون سئو کار نیستم باید یه سئوکار بررسی کنه مشکلتون رو و اگر قابل حل بود براتون حلش کنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب به پستی هم که شما نوشتید ربط داره اگه یه پست پربازید و پرطرفدار باشه قطعا سایت هایی که رتبه های بالاتری دارند در نتایج نشان داده میشن .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا لینک محتوایی که نوشتید + کلمه کلیدی محتواتون رو ارسال کنید تا بررسی کنم ! قاعدتا صفحه 11 هم نباید میرفتید !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/7/2017 at 23:07، masoudch گفته است :

مشکل خاصی نیست بخاطر اینکه حجم صفحه از نظر متنی زیاده این پیغام و همیشه میده و اگر متن کوتاه باشه complete میزنه. الان تونستم پیداش کنم ولی توی صفحه 11 هست. و خوب یعنی هیچ ورودی از طریق گوگل نمیتونم داشته باشم.

لطفا لینک محتوایی که نوشتید + کلمه کلیدی محتواتون رو ارسال کنید تا بررسی کنم ! قاعدتا صفحه 11 هم نباید میرفتید !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام شما برای اینکه خیلی زودتر بتوانید مطالب سایت وردپرس خود را ایندکس کنی باید از فیچ کردن در وب مستر استفاده کنی این به این معنی هست که به رباط های گوگل اعلام میکنی در وب سایت من دنبال خبر جدید برای ایندکس کردن نباش و ادرس مستقیم یعنی همون url آن مطلب رو میدی که زودتر ایندکس بشه من تجربه چند دقیقه ای هم برای ایندکس شدن مطالبم داشتم موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/7/2017 at 22:42، unid_user گفته است :

سلام دوستان

من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.

راه حلی هست که به من کمک کنه؟

ممنون

سلام وقت بخیر

لطفا عبارت site:site.com رو توی گوگل سرچ کنید ببینین محتوای مورد نظرتون ایندکس شده یا ن

به جای عبارت site.com اسم وبسایت خودتون رو بنویسین

نتیجرو اطلاع رسانی کنید

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط apppps
      سلام دوستان
      هرجا مطلبی درباره بهینه سازی و سئو میخونم درباره طول مطلب و درکل محتوا صحبت شده و گفته شده اهمیت بالایی داره که خب درسته، منتهی سوالی که دارم اینه: 
      سایت هایی که محتوا محور نیستن چطور باید برای موتورهای جستجو بهینه بشن؟ برای مثال من یه سایت اشتراک گذاری لینک دارم که فرایند خیلی ساده‌ای داره و کارش دقیقا اشتراک گذاری لینک مطالب هست . یعنی محتوا به شکلی که توی اکثر مطالب آموزش سئو گفته شده رو نداره 
      آدرس سایت apppps.ir
      یه همچین سایتی و چطور باید بهینه کرد؟ اگه گوگل و باقی موتورهای جستجو برای محتوا اهمیت زیادی قائل هستن پس تکلیف سایت هایی مثل digg یا mix چیه؟
      میدونم خیلی مثال خوبی نیست و اون سایت ها هزاران کاربر دارن درحال حاضر
      ممنون میشم در اینباره راهنمایی کنید
    • توسط irannutshell
      با عرض سلام و خسته نباشید
      وقت بخیر
      من برای یک سایت ریخته گری دقیق محتوا ترجمه کردم. و چندتا از محتوا ها موضوع این شکلی دارند برای مثلا: فرآیند ریخته گری دقیق، مزایا و معایب ریخته گری دقیق، ریخته گری دقیق چیست و...
      موضوع مشترک بین تمامی این محتواها اینه که کلمه کلیدی یکسان یعنی ریخته گری دقیق دارند اما محتوای یکسانی نه. اینجا باید دقیقا چیکار کرد تا به مشکل نخورد؟ اصن مشکلی وجود خواهد داشت؟
      چون یوست هم گیر میده که شما ازین کلمه کلیدی قبلا استفاده کرده اید. صفحه اصلی سایت هم با همین کلمه کلیدی بالا اومده
    • توسط irannutshell
      سلام خدمت همه دوستان
      من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.
      الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟
      اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟
    • توسط irannutshell
      سلام خسته نباشید
      من وبسایتمو میخواستم در کنسول ثبت کنم، دو راه براش وجود داره ولی وقتی از دامین میری دیگه بهت اجازه استفاده از tools نمیده.
      حالا باید چیکار کرد؟ هم دامین ثبت کرد هم url prefix؟
      خود url هم چندین حالت داره مثل با www و بدون اون و https  و http که اطلاعاتشونم مثل کلیک و اینها متفاوته انگاری. مثلا از www همه چی صفره. همه رو باید اد کرد و هر تغییری میخوای بدی مثل disavow کردن تک تک برای همه انجام داد؟

• توسط irannutshell
      سلام روز بخیر.
      بنده یه وبسایتی دارم به ادرس sg-casting.com
      میخواستم ببینم تگا تا میزان چند (h1-h2-h3-h4-h6-h6) واسه سئو مفیدن و تعداد استفاده از هر کدوم چند باره تقریبا؟
      من تو وبسایت تگای h2 اینطوری گذاشتم
      محصولات ریخته گری دقیق
      درباره صنعت گستر
      وبلاگ صنعت گستر
      آلیاژهای ریخته گری دقیق
      این تکرار ریخته گری و صنعت گستر به سئو اسیب میزنه یا کمک میکنه؟