رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام،

چطور میشه، اعداد پوسته رو فارسی کنم؟ (اعداد نوشته ها مشکلی ندارن، فارسی هستن.)

برای مثال اعداد صفحه بندی، توی صفحه ی اصلی سایت رو (مثل عکس زیر)

Capture.PNG.f136053909f07b10d38e57f44aa7f860.PNG

اینم آدرس سایتم: www.ouroboros.ir

+ من قبل از این گوگل رو سرچ کردم (هم انگلیسی و هم فارسی) ولی روش هایی که پیدا کردم به کارم نیومدن..

پیشاپیش بابت پاسختون تشکر میکنم.

ویرایش شده توسط Rustin

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

با سلام و احترام 

شما میتوانید از فونت هایی استفاده کنید که به صورت پیشفرض عداد فارسی باشند 

راه های دیگه هم هست مثل جاوا اسکریپت یا با php ولی این راه اول برای شما راحت تر می باشد.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام 

شما میتوانید از فونت هایی استفاده کنید که به صورت پیشفرض عداد فارسی باشند 

راه های دیگه هم هست مثل جاوا اسکریپت یا با php ولی این راه اول برای شما راحت تر می باشد.

سلام، تشکر بابت پاسخ

توی نوشته ها من هیچ مشکلی ندارم، اعداد کاملا فارسی هستند (از فونت یکان استفاده میکنم) ولی توی جاهای خاصی از قالب (مثل همینجا که عکس گرفتم و مثل جعبه love box در کنار عنوان) اعداد انگلیسی هستن.

ویرایش شده توسط Rustin

لینک به ارسال
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
var replaceDigits = function() {
var map =
[
"&\#1776;","&\#1777;","&\#1778;","&\#1779;","&\#1780;",
"&\#1781;","&\#1782;","&\#1783;","&\#1784;","&\#1785;"
]
document.body.innerHTML =
document.body.innerHTML.replace(
/\d(?=[^<>]*(<|$))/g,
function($0) { return map[$0] }
);
}
</script>

<script type="text/javascript">
window.onload = replaceDigits
</script>

می تونید از این کد استفاده کنید

http://www.jqueryscript.net/other/jQuery-Plugin-To-Convert-English-Numbers-To-Persian-persianumber.html

وقتی از افزونه parsidate استفاده کنید اعداد نوشته ها تبدیل به اعداد فارسی میشن

ویرایش شده توسط Ebrahimzadeh

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mojtababouraghi
      سلام دوستان 
      من در حال فارسی سازی یک قالب وردپرس هستم
      من تمام فایل pot رو به فارسی ترجمه کردم اما در صفحه اصلی یک کلمه وجود داره که ترجمه نشده و اون کلمه LOAD MORE PRODUCTS هست که برای نمایش بیشتر محصولات به صورت آژاکس میباشد
      من با برنامه Visual Studio در تمام فایل پروژه ( کل فایل وردپرس رو عرض میکنم نه فقط فایل قالب ) جستجو کردم که این کلمه در یک فایل xml چهار بار تکرار شده و من این چهار کلمه رو تغییر دادم 
      اما در قالب هیچ تغییری ایجاد نشد ( مگه میشه  )
      لطفا کمکم کنید ممنون میشم
    • توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط hendo
      سلام
      من یه مشکلی دارم برای فارسی سازی
      با نرم افزار پوادیت تمام فارسی سازی هارو انجام دادم منهی عنوان پلاگین و زیر منو هاش نمیدونم کجا باید فارسی کنم لطفا راهنمایی کنید تو کدام بخش از فایلها میشه پیدا کرد
    • توسط sh_amiri48
      من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.
      ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.
      همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.
      ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.
    • توسط ach1992
      سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
      من با افزونه wooevents یک سایت رویداد و همایش راه انداختم خیلی هم خوب کار میکنه کار ترجمه و خیلی از  استایلهاشم انجام دادم ولی مشکلی که دارم اینه که جاوااسکریپت یاد ندارم و به همین خاطر نمتونستم تقویمی که داره رو فارسی کنم لطفا هر کی میتونه در این مورد کمکم کنه که درستش کنم 
      میتونید تقویم رو در لینک روبه رو ببینید https://zist-fan.ir/event/calendar/ همه بخش ها فارسیه ولی تقویم انگلیسی نمایش داده میشه و نمیدونم باید چیکارش کنم لطفا اگر میدونید چطور میشه فارسی سازیش کرد بهم بگین.
      لینک دانلود افزونه رو هم میذارم که بتونید سورسش رو ببینید.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
      با تشکر فراوان
      woo-events-v3.5.1.zip
  • اضافه کردن...