رفتن به مطلب

افزونه قدرتمند ارسال مطلب کاربران به همراه پیشخوان، ارسال تصویر، امکان ویرایش مطالب و ...

پست های پیشنهاد شده

سپاس بیکران از هر دو جهت، برای بررسی اگر نیاز بود، می تونید در این آدرس زیر عنوان ارسال مطلب و نوشته های من ببینید.(لینکش در سایدبار پس از ورود کاربر دیده میشه)

البته طبیعتا برای اعضای سایت دیده می شود (امکان عضویت هم فعال هست)

ضمنا، من مدتی قسمت پشتیبانی این افزونه را در سایت وردپرس و وبلاگ نویسنده افزونه دنبال می کردم، برخی از دوستان مشکل کار نکردن دکمه ارسال عکس را داشتند

که در حال حاضر من این مشکل رو ندارم و به خوبی ارسال تصویر انجام میشه و نوشته ها هم میره برای بازبینی و ایمیل هم برام ارسال میشه و همینطور بخش ویرایش متنش هم خیلی خوب کار می کنه.

این افزونه یک بخش ویرایش حساب کاربری هم داره که من از اون استفاده نمی کنم.

اگر بخواید قسمت پرداختش را فعال کنید توصیه می کنم برای زرین پال این کار رو انجام بدید که به خوبی برای سایتهای کوچک هم کار میکند.

من نصب کردم صفحه هم ساختم بارگذاری عکس هم کار میکنه ولی کلید submit پست عمل نمیکنه

لینک به ارسال

درود

دوستان فارسی ساز این افزونه کار نمی کنه یعنی واسه من فارسی نشد همون انگلیسیه باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

درود

دوستان فارسی ساز این افزونه کار نمی کنه یعنی واسه من فارسی نشد همون انگلیسیه باید چیکار کنم؟

فایلهای لنگویج رو که دوستان زحمتش رو کشیدند دانلود کنید و در پوشه لنگویج افزونه آپ کنید، اگر زبان وردپرستون فارسی باشه اتوماتیک فارسی میشه

• امتیاز 2
لینک به ارسال

فایلهای لنگویج رو که دوستان زحمتش رو کشیدند دانلود کنید و در پوشه لنگویج افزونه آپ کنید، اگر زبان وردپرستون فارسی باشه اتوماتیک فارسی میشه

خب دقیقا همین کارو کردم ولی فارسی نشد!!!

البته افزونه رو غیر فعال کردم فعلا بهش نیاز ندارم!

ممنون!!!

لینک به ارسال

سلام

کلید سابمیت این افزونه با یکی از فایلهای پوسته تداخل داره با این نام

jQuery selectBox - version 1.0.7

وقتی این فایل حذف میکنم درست کار میکنه ولی بعضی از گزینه های خود پوسته غیر فعال میشه و عمل نمیکنه

اگر میشه راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

خوب باید توابعی که اونها با هم تداخل دارند رو پیدا کنید. (معمولا کار زمانبری هست)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

خیال همه دوستان رو راحت کنم. با دریافت این پیام شما، من مستندات فارسی سازی رو مطالعه، نرم افزار po edit رو دانلود و تمام متن رو ترجمه کردم. در حال حاضر هم فایل mo روی سایت فرستادم و خیلی خوب جواب داد چون از ابتدا فایل زبان داشت.

فقط نکته ای رو ذکر کنم، این افزونه اینقدر خوب نوشته شده که نیازی به ترجمه نداشت، چرا که تمام پیامها را در داخل خود افزونه می توانید تنظیم کنید.

دوستان، فارسی سازی اگر چیزی است که در آموزشها آمده و شامل ترجمه تمام پیامهای افزونه با این نرم افزار میشه رو من مبتدی هم میتونم انجام بدم. شما که حرفه ای هستید در توسعه افزونه همکاری کنید.

اینهم آدرس فایلهای po , mo فارسی شده برای افزونه wp user frontend

این فایل پاک شده

لینک به ارسال

چطوری میتونم فضای اپلود کاربرا کم کنم

در wp user frontend چنین امکانی نیست

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

خیال همه دوستان رو راحت کنم. با دریافت این پیام شما، من مستندات فارسی سازی رو مطالعه، نرم افزار po edit رو دانلود و تمام متن رو ترجمه کردم. در حال حاضر هم فایل mo روی سایت فرستادم و خیلی خوب جواب داد چون از ابتدا فایل زبان داشت.

فقط نکته ای رو ذکر کنم، این افزونه اینقدر خوب نوشته شده که نیازی به ترجمه نداشت، چرا که تمام پیامها را در داخل خود افزونه می توانید تنظیم کنید.

دوستان، فارسی سازی اگر چیزی است که در آموزشها آمده و شامل ترجمه تمام پیامهای افزونه با این نرم افزار میشه رو من مبتدی هم میتونم انجام بدم. شما که حرفه ای هستید در توسعه افزونه همکاری کنید.

اینهم آدرس فایلهای po , mo فارسی شده برای افزونه wp user frontend

همونطور که مرتضی هم گفت فایل ها پاک شدند لطفا فایل ها را در انجمن آپلود کنبد تا پایدارتر باشد

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

چون دوستان زیاد درخواست کردند، گشتم توی هاست و فایل زبان رو تونستم پیدا کنم، فایل هم همینجا پیوست شد تا دیگه از بین نره ;)

wpuf_languages.zip

• امتیاز 5
لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام من این افزونه رو نصب کردم و وقتی میخوام مطلبی ارسال کنم این خطا رو میده:

untitled.png

درود.

تاپیک جدید زیبا تر خواهد بود.

افزونه مشکلی ندارد لطفا از آخرین نسخه استفاده کنید و فارسی ساز را نصب کنید :

wp-user-frontend

• امتیاز 1
لینک به ارسال

به تاریخ انتشار گیر میداد. وقتی از قسمت تنظیمات افزونه، قسمت تعیین تاریخ انتشار توسط کاربر رو غیر فعال کردم درست شد

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

دوستان کسی نسیت این افزونه رو استاندارد و کامل فارسی و راست چین بکنه و برای نویسنده بفرسته؟

ویرایش شده توسط امین رسولی
  • امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام بنده میخواستم کاربر بتونه از افزودن پرونده رسانه ایی استفاده کنه اما ارسالی هاش با تایید در سایت ثبت بشه آیا این افزونه ایی معرفی شده در این قسمت همین کار رو میکنه؟

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه ی خوبیه . کاش به قول آقای رسولی یکی باشه این افزونه رو به طور استاندارد فارسی و راست چین کنه و واسه نویسنده افزونه بفرسته که با آپدیت هم زبان افزونه از بین نره .

لینک به ارسال

سلام بنده میخواستم کاربر بتونه از افزودن پرونده رسانه ایی استفاده کنه اما ارسالی هاش با تایید در سایت ثبت بشه آیا این افزونه ایی معرفی شده در این قسمت همین کار رو میکنه؟

با تشکر

درود.

می توانید در تنظیمات افزونه اعمال کنید پست های کاربران بعد از ارسال به حالت بررسی در آیند تا مدیر تایید کند.

لینک به ارسال

توصیه میکنم سمت این افزونه نرید.

اگر پست مهمان برای سایتتون ضروری است میتونید سفارش افزونه اختصاصی بدید (حتی میتونید چند نفر با هم گروهی سفارش بدید تا از نظر مالی به صرفه تر باشه)، البته آقای میرزایی (علی میر) هم افزونه اختصاصی سایتشون رو تا چند وقت دیگه واسه فروش گذاشتن که میتونید از اون هم استفاده کنید.

اگر هم پست مهمان خیلی واجب نیست واسه سایتتون میتونید کاربران رو دعوت به عضویت و ارسال پست از طریق پنل وردپرس بکنید.

یا یه راه ساده تر فعلا از یه فرم تماس شخصی سازی شده استفاده کنید.

لینک به ارسال

توصیه میکنم سمت این افزونه نرید.

میشه دلایل این توصیه تون رو هم برای دوستان توضیح بدید ؟ چون معمولا توصیه به تنهایی قابل استناد نیست .

لینک به ارسال

میشه دلایل این توصیه تون رو هم برای دوستان توضیح بدید ؟ چون معمولا توصیه به تنهایی قابل استناد نیست .

خوب از مشکلات دائمی ای که داره تا آپدیت هایی که هر از چند گاهی میاد و فقط چند تا از مشکلات کوچیک حل میشن و ...

البته این نظر بندست و هر نظرات متفاوت است. ;)

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...