رفتن به مطلب
nkeywan

درخواست درست کردن تقویم قالب traveler

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید
یه قالب رزرو هتل و تور دارم فارسی سازیش کردم ولی چند قسمتش مشکل داره
احتیاج به برنامه نویس جاوا اسکریپت و پی اچ پی داره
ممنون میشم کمک کنید
هزینه ویرایش هم تقدیم میشود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط mojtababouraghi
      سلام دوستان 
      من در حال فارسی سازی یک قالب وردپرس هستم
      من تمام فایل pot رو به فارسی ترجمه کردم اما در صفحه اصلی یک کلمه وجود داره که ترجمه نشده و اون کلمه LOAD MORE PRODUCTS هست که برای نمایش بیشتر محصولات به صورت آژاکس میباشد
      من با برنامه Visual Studio در تمام فایل پروژه ( کل فایل وردپرس رو عرض میکنم نه فقط فایل قالب ) جستجو کردم که این کلمه در یک فایل xml چهار بار تکرار شده و من این چهار کلمه رو تغییر دادم 
      اما در قالب هیچ تغییری ایجاد نشد ( مگه میشه  )
      لطفا کمکم کنید ممنون میشم
    • توسط Reka
      سلام بر همه ی دوستان.
      بنده از افزونه ی پارسی دیت استفاده میکنم تمام تاریخ های قالب شمسی شدن به جز تقویم های سایت که با پلاگین townhub-add-ons نمایش میدهد هنوز به صورت میلادی هستن.
      چگونه با پارسی دیت تقویم را شمسی کنم؟
      چطور میتونم افزونه townhub-add-ons رو با پارسی دیت هماهنگ کنم؟

• توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط boyit
      سلام
      ما در  حال راه اندازی سایتی (وردپرسی) هستیم که بر اساس تاریخ امروز پست هایی تاریخی که در چنین روزی اتفاق افتاده اند رو نشون میده
      تعدادی از تاریخ ها قمری
      تعدادی شمسی
      و تعدادی میلادی هستند
      بهترین راهکار و راه حل چی میتونه که از همین شروع کار زیربنا رو درست بچینیم ؟؟
      ( اینکه تاریخ ارسال مطلب برابر باشد با ماه و روز اتفاق افتادن رویدادی که قراره نقل بشه ؟ و در صفحه بر اساس تاریخ این ماه و این روز مطالب رو فیلتر کنیم ؟ ) در این صورت برای تاریخ هجری باید چیکار کرد ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید   
  • اضافه کردن...