رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام یک بایگانی Ajax دارای برگه بندی درست کنم. منتهی یکی دو باری تلاش کردم و موفق نشدم.

اگر لطفی کنید و یک آموزش ساده و روان بهم معرفی کنید سپاسگذارتون می شم :):wub:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط omid111ashrafi
      با سلام خدمت دوستان در زمینه ajax کردن یک مشکل داشتم که ممنون می شم اگه بتونید راهنمایم کنید.
      در حال ساخت یک قالب وردپرس هستم که یک دیتا تیبل با حجم بالا دارد که از یک پست تایپ کاستوم با حدود 80 فیلد تغذیه می شه و اطلاعات آن داخل یک حلقه وردپرس قرار دارد
      برخی از داده ها = متن، عکس، فیلدبا فرمت php ، استایل، تگ و.....
      و مشکل اصلی زمان لود داده است که تعداد 11 هزارتا ارسال و دریافت وجود داره که باعث میشه مرورگر هنگ کنه
      زمان لود برگه 10 تا دکمه وجود داره که یکیش اکتیو هست و میخوام 9 تا از این داده ها در برگه بارگذاری نشه و با کلیک بر روی دکمه و اشاره به id لود بشه 
      تمام ده تیبل و اطلاعات هر کدام رو به یک فایل PHP انتقال دادم و از سمت دیگر آنهارو اینکلود کردم 

و در آخر میخوام که با کلیک روی هر دکمه اطلاعات داخل یک فایل PHP لود بشه و در لود اولیه سایت 9 فایل لود نشه

• توسط Selno
      سلام دوستان من برای قالبم چندین صفحه آرشیو و همچنین چندین صفحه سینگل ساختم و میخوام تو آپشن پنل کاربر انتخاب کنه که مثلا کدوم صفحه آرشیو مطالبشو نمایش بده  برای مثال الان وقتی رو یکی از دسته بندی ها میزنم فقط صفحه Archive.php باز میشه چیکار باید بکنم که مثلا با کلیک روی دسته بندی ها صفحه برای مثال Archive2.php باز بشه ؟
    • توسط Neon_63
      سلام، من یه سایتی دارم، فروشگاهی، وقتی روی افزودن به سبد خرید (در صفحه اصلی) کلیک میکنم، به طور کامل یه سبد خرید اضافه میشه، ولی در سبد خریدی که در منو کار گذاشتم هیچ تغییری نمیکنه، چجوری باید اینکارو بکنم؟
      آدرس سایتم: رصد بوک
      https://rasadbook.store
      قالبش هم خودم نوشتم
      از ووکامرس هم استفاده کردم
    • توسط Behzadea12
      سلام دوستان اگر امکانش هست بهم کمک کنید یک جست و جوی ajax توی سایتم درست کنم 
      ممنون  
    • توسط mr.m0hamm4d
      سلام خسته نباشید.
      من میخام که تکسونومی هام دقیقا به همون ترتیبی که تایپ میکنم نمایش داده بشن ولی وردپرس اونو بر اساس حروف الفبا مرتب میکنه و نمایش میده.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
      از این کد استفاده کردم اول درست بود ولی حالا انگار مشکل داره
      من میخام دقیقا بر اساس ترتیب تایپ کردن نمایش داده بشه
      function plugin_get_the_ordered_terms ( $terms, $id, $taxonomy ) { if ( 'actor' != $taxonomy ) // only ordering tags for now but could add other taxonomies here. return $terms; $terms = wp_cache_get($id, "{$taxonomy}_relationships_sorted"); if ( false === $terms ) { $terms = wp_get_object_terms( $id, $taxonomy, array( 'orderby' => 'term_order' ) ); wp_cache_add($id, $terms, $taxonomy . '_relationships_sorted'); } return $terms; } add_filter( 'get_the_terms', 'plugin_get_the_ordered_terms' , 10, 4 ); /** * Adds sorting by term_order to post_tag by doing a partial register replacing * the default */ function plugin_register_sorted_post_tag () { register_taxonomy( 'actor', 'post', array( 'sort' => true, 'args' => array( 'orderby' => 'term_order' ) ) ); } add_action( 'init', 'plugin_register_sorted_actor' );  
  • اضافه کردن...