kambiz619

بهترین افزونه سایت مپ وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من از افزونه یواست سئو استفاده میکنم این افزونه یه سایت مپ اختصاصی خودش داره ولی من از افزونه xml بصورت جداگونه استفاده میکنم که متاسفانه با پیغامی مبتنی بر اینه این دو افزونه تداخل داره رو دریافت میکنم حالا توصیه شما مجربین چیه در بین این دو مورد از افزونه یواست استفاده کنم یا Xml ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 41 دقیقه قبل، mohammad.af313 گفته است :

قسمت سایت مپ یواست رو غیرفعال کنید.

تداخل نداره !

یواست می گه از افزونه من استفاده کن! (تبلیغاتی)

حالا کدومش بهتره بنظرتون ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 4 دقیقه قبل، kambiz619 گفته است :

حالا کدومش بهتره بنظرتون ؟

سلام دوست عزیز

با توجه به نیازتون یکی رو انتخاب کنید:

XML امکاناتی داره که بتون کمک میکنه روی خیلی از قسمت های سایت مپ کنترل داشته باشید ولی یواست خودش اون بخش ها رو به طور خودکار ایجاد میکنه و شما نمیتونید روش کنترلی داشته باشید.

حالا اگر فکر میکنید به تنظیمات خاصی احتیاج دارید از XML استفاده کنید و اگر احتیاج به شخصی سازی زیادی ندارید از همون یواست استفاده کنید و پلاگین اضافه رو حذف کنید :)

من خودم اوایل از XML استفاده میکردم ولی بعد دیدم همون یواست هم کارمو راه میندازه، حالا از سایت مپ یواست استفاده میکنم و تا حالا هم خوب بوده .

ویرایش شده در توسط Farshad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط goldenflower
      سلام دوستان با توجه به اینکه من تازه با وردپرس شروع کردم الآن موندم چطوری و با کدوم افزونه سایت مپ بسازم.
      افزونه Yoast WordPress Seo
      رو سایتم نصبه ولی نمیدونم چطوری سایت مپ میساز.
      به نظر شما بهتره با همین افزونه سایت مپ بسازم یا سایت مپ این افزونه رو غیر فعال کنم و یه افزونه مخصوص این کار نصب کنم؟ در کل چی پیشنهاد می کنید؟
      لطفا نظرتون رو بگید و طریقه ساخت نقشه با افزونه پیشنهادیتون رو هم بگید و یا به آموزشش لینک بدید
      باتشکراز شما دوستان زحمتکش و تلاشگر

• توسط Amir.
      عرض سلام و خسته نباشید .
      ولله پس از بررسی سایتم تو تاپیک " تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران " از چیزهایی مطلع شدم که تا پیش از این اصلا اطلاعی نداشتم درباره اشون !
      این دوتا گزینه رو چطور و به چه نحوی باید تنظیم کنم ؟ متاسفانه هیچ جا تو اینترنت حرف مشخصی درباره اشون نزدند که ادم متوجه بشه چه خبره !
      این تگهارو میدونستم خیلی مهم هستند اما به سئوکار سپرده بودیم که همین رو هم لیاقت نداشت درستش کنه و امیدوارم پولی که گرفت حرومش باشه . ! از این مسئله که بگذریم میخواستم بدونم تگ H1 تا H6 رو به چه صورت و در چه فایلی بهتره قرار بدیم ؟
      درباره این تکنیک به این مطلب برخوردم : استفاده از تکنیک Image Sprites در الکترونیک دانلود
      مطلب بسیار آموزنده ای بود اما دانش من برای اجرای این تکنیم کافی نیست لذا دوستانی که تبحر دارند خواهشا به بنده پ.خ بدن
      از افزونه WP Minify که استفاده میکنیم گاهی اوقات مشاهده میشه که اصلا نمیذاره قالب لود بشه و این اشکال بزرگ این افزونه است ! جایگزین یا راه حل بهتری سراغ دارید ؟
      دوستان حرفه ای خواهشا اگر میتونند کمک کنند اصلا دریغ نکنند !
    • توسط Amir.
      سلام خدمت دوستان عزیزم.
      سایت یکی از دوستام چنین مشکلی داره با افزونه XML Sitemap Generator for WordPress 3.2.8 . که میتونید در تصویر مورد نظر اشکالش رو ببینید .
      لطف کنید بگید راه حل این مشکل چی هستش ؟