معین

مقایسه سرعت سرور

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. وقت همگی بخیر

من تا حالا چند بار شده که سایت هام رو به سرورهای مختلف منتقل و جابجا کردم...

می خواستم ببینم هیچ راهی هست که بشه فهمید سرعت چه سروری واقعاً بیشتر هست؟ 

متأسفانه سایت هایی مثل pingdom و gtmetrix صرفاً سرعت خود سایت رو بررسی میکنن و بیشتر روی حجم فایل ها تأکید دارن

نهایتاً ممکنه سرعت پینگ شدن رو بررسی کنن

هیچ سایتی هست که بشه ازش فهمید چه سروری خوبه و چه سروری خوب نیست؟ من میخوام دو تا سرور ایران رو مقایسه کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید سرعت یک سرور به پورت مناسب ، کیفیت قطعات و کانفیگ مناسب هست . مثلا شما دو تا سرور یکسان داشته باشی با وب سرور آپاجی . کانفیگ آپاچی روی هر کدوم متفاوت باشه کیفیت سرور میبینی فرق کرد . همچنین نصب پلاگین های مختلف ، اعمال محدودیت ها و در نهایت تعداد وب سایت های موجود بر روی یک سرور میتونه تعیین کننده سرعت سرور باشه . ممکنه شما از شرکت x یدونه هاست بگیری کیفیتش خوب نباشه اما همون شرکت روی یک سرور دیگه بهت خدمات بده مطلوب باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براتون نوع هاستی که استفاده میکنم و ارسال میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
http://my.mihanwebhost.com/cart.php?gid=1
تو میهن وب پلن 3 رو خریداری کردم 

http://www.netafraz.com/hosting.php
تو نت افراز هم پلن 3 طلایی رو خریداری کردم

به نظرتون کدوم بهتره ؟
برا استفاده سایت اصلیم
netdoc.ir    هاست نت افراز
newmodir.ir  هاست میهن وب
هر دو سایت رو می خوام رو یه هاست منتقل کنم ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی مهمه شما بررسی کنید چون من اطلاعاتم کمه تو این زمیته
مشکل من سرعت لود سایت هستش

نکته: حجم اطلاعات سایت نیومدیر سنگین تر و عکس های استفاده شده حجمش بیشتر ولی سرعت لودش سریعتر هستش.
کمکم کنید ممنون میشم
ایمیلم : s.mehti64@gmail.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام
      دو تا افزونه برای آمار سایتم نصب کردم
      یکی Google Analytics for WordPress by Monster Insights که گوگل آنالیز رو نشونم میده. یکی هم wp statistics -
      میخواستم بدونم این افزونه ها باعث کندی سایت میشن یا نه؟ممنون
    • توسط m3hrdaad
      با سلام و احترام خدمت همه شما دوستان عزیزم
      من یک سایت وردپرسی دارم که از ووکامرس برای فروشگاه و از دکان برای فروشندگی استفاده کردم. هدف از سایت هم فروش فایل های دانلودی (فیلم) هست. چیزی که واسم خیلی مهمه سرعت سایت هست . چون خریدار بعد از پرداخت، باید راحت بتونه فایل و دانلود کنه. همچنین فکر نمیکنم که حجم فایل های سایت من (به غیر از فیلم ها) چیزی بیشتر از 1 گیگ بشه. تعداد مشتریان هم که بازدید ممکنه بکنن در روز بین 100 تا 1000 نفر هست. با 3 تا شرکت هاست صحبت کردم و پلن های مختلف رو دیدم. چیزایی که من باید تهیه بکنم این موارد هستن:
      1) پنل: که قطعا میخوام cpanel باشه
      2) هاست: که باید فایل های بسته طراحی شده سایت وردپرس و توش قرار بدم . تصاویر و سایر فایل ها توش اپلود میشن
      3) هاست دانلود: که فیلم های اموزشی برای دانلود توسط مشتری، توش اپلود میشن
      با این تفاسیر من چند تا پلن زیر و دیدم که دوست دارم نظر شما رو هم بدونم. ممنون میشم با راهنمایی های خوبتون، من و تو انتخاب درست، کمک کنید

• توسط AmirHosseinGT
      سلام
      میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
      چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
      چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
      سپاس
    • توسط sms118
      با سلام
      ببخشید من روی سرورم چند تا سایت دارم و یکی از سایت هام فروشگاهی است که با وردپرس ساختم البته از قالب kiwi استفاده میکنم
      مشکلم این هست که سرعت سایت رو پایین میاره به طوری که سرور دون میشه و بالا نمیاد
      وقتی سایت را ساسپند میکنم فوری سایت های دیگه بالا میان و سرعت خوبی هم دارند
      و مجددا که سایت را فعال میکنم دوباره و بلافاصله سرعت سرور و سایت پایین میاد
      تورو خدا کمک کنید
      ممنون
    • توسط b89shahsavari
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.