iWhost

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  38
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  3

iWhost last won the day on January 3 2016

iWhost had the most liked content!

اعتبار در انجمن

38 معمولی

درباره iWhost

 • درجه
  تازه کار

آخرین بازدید کنندگان نمایه

805 بازدید کننده نمایه
 1. امنیت مطلق نیست. بیشتر در رابطه با مشکل فعلیتان توضیح بدهید شاید راهکاری قابل معرفی باشد
 2. شما با تست نمیتوانید قدرت سرور بررسی کنید، بخش کوچکی از توان سرور برای بارگذاری سایت شما ارائه می شود که امکان زیر سوال بردن سرور با این تست وجود ندارد http://tools.pingdom.com/fpt/#!/4tlwL/www.irsnt.com بیشتر زمان پاسخگویی هدر شما است که این زمان میبایست بهینه و به کمتر از 500ms کاهش بدهید.
 3. ر پنل میزبانی ابری شما می توانید پس از آنکه از سایت خود نسخه پشتیبان ( بک آپ Backup ) تهیه کردید، آن را با فشردن چند کلیک به اکانت گوگل درایو خود انتقال دهید. با توجه مشکلات سرعت پایین اینترنت در ایران این امکان برای کاربران ایرانی بسیار مفید خواهد بود چرا که بدون درگیر شدن اینترنت شما نسخه پشتیبان به اکانت گوگل درایو انتقال می یابد. بعد از تهیه فول بک آپ طبق آموزش که در وبلاگ قرار گرفته شما میتوانید انتقال بک آپ به گوگل درایو با داشتن یک حساب کاربری در Google شروع کنید 1= برای شروع شما نیاز دارید در گوگل یک حساب ایجاد کنید، بعد از ساخت حساب وارد لینک Google Drive شوید و 15 گیگ فضا به رایگان ایجاد کنید 2= حالا نوبت شروع اتصال هاستتان به گوگل درایو شما شده، دقت کنید حتما برای این کار از طریق ناحیه کاربری در ای وب هاست وارد Cpanel بشوید تا فرایند صحیح انجام شود 3= بعد از ورود به Cpanel بر روی گزینه Google Drive کلیک کنید 4= در صفحه باز شده بر روی Authenticate کلیک کنید 5= با ورود به صفحه زیر گزینه Allow بزنید 6= در صورت عدم وجود مشکل شما مجدد به Cpanel به صورت خودکار باز میگردید و صفحه زیر مشاهده می کنید در صورت تهیه فول بک آپ لیست بک آپ ها موجود در هاست شما نمایش داده می شود دقت کنید حتما بک آپ باید در ریشه هاستتان /home/username باید قرار داشته باشد و هیچ تغییری در اسم ان نباید بدهید.7=با انتخاب بک آپ مورد نظر گزینه upload بزنید ، در صورتی که قبلا در گوگل درایو پوشه خاصی برای اینکار ایجاد کرده اید میتوانید اسم پوشه در قسمت Google Driver Folder ID وارد کنید تا در پوشه مورد نظر شما در گوگل درایو اپلود شود 8= هر 5 دقیقه فرایند انتقال ها بررسی و شروع می شود و شما میتوانید درصد پیشرفت اپلود بک آپ در هاستتان مشاهده کنید. 9= بعد از آپلود موفق اطلاعات منتقل شده میتوانید در پنل مشاهده بفرمایید 10= حالا با ورود به Google Drive میتوانید بک آپ مشاهده کنید شبکه ابری ای وب هاست به شبکه گوگل درایو متصل شده به جهت امنیت بالا بک آپ برای کاربران عزیز ایران تا بدون نیاز به دانلود بک آپ در محل امن بک آپ سایت نگهداری کنند. منبع: آموزش انتقال بک آپ به گوگل درایو
 4. سایت موزیک

  برای دانلود از سرور مجازی لینوکس با کانفیگ Nginx بدون مشکل میتوانید کار کنید. ویندوز به جز ظاهر زیبا و کاربرپسند در درخواست ها بالا به شدت کند و دچار افت سرعت و مصرف بالا منابع می شود. بستگی به تعداد درخواست ها در ثانیه میتوانید سرور مجازی انتخاب کنید برای هاست متناسب با بازدیدی که دارید سرویس تهیه کنید
 5. تعویض هاست قعطی برای سایتتان ایجاد نمی کند بلکه وقفه ای در بروزرسانی سایت ایجاد می کند.همچنین با تعریف یک Record بر روی دامنه اصلی از هاست قبلی میتوانید به تکمیل فرایند انتقال سرعت ببخشید که تا 30 دقیقه این زمان کاهش می یابد و بعد از 30 دقیقه میتوانید سایت بروزرسانی کنید. و تاثیر بسزایی در سئو ندارد. برای هر سرویس دهنده ای منتقد و تحسین کننده خواهید دید این شما هستید که باید با توجه به نیازتان خریدی انجام بدهید تجربه فردی یک شخص مرتبط به نوع استفاده فرد از هاست است مطمئنا نظر فردی که از هاست برای فید خوان یا لیچ و اسپم استفاده می کند با نظر فردی که از هاست برای یک صفحه ساده html استفاده می کند متفاوت است و هیچ کدام مانند شما از سرویس استفاده نمی کنند تا نظر صحیح بدهند.
 6. برای بررسی دقیق خدمات یک سرویس دهنده بهترین کار تهیه سرویس با دوره ماهانه جهت ارزیابی خدمات ارائه شده است ارزیابی که خودتان انجام میدهید مطمئنا بهترین ملاک برای شما هست.
 7. چرا یکبار آزمایش نمیکنین تا تفاوت سرعت ببینین؟
 8. افزونه وردپرس نیمه حرفه ای https://wordpress.org/plugins/updraftplus/ اگر این قابلیت به همراه Cpanel نیاز دارید در ایران فقط ما هستیم که با همکاری توسعه دهنده توانستیم اینکار انجام بدهیم در صورت تمایل خوشحالیم میزبان شما باشیم.
 9. host-tracker.com
 10. شما با توجه به نیاز سرویس دهنده مناسب انتخاب کنید. شاید توقعات شما در یک سرویس دهنده خوب ارائه نشود دلیل بر ضعف دانش و توان کاری انها نیست به دنبال میزبانی با شرایط و ضوابط ای که نیاز دارید باشید.
 11. مهمترن چیز ارسال درخواست و پاسخگویی سرور است این زمان باید در کمتر از کسری از ثانیه باشد تا سرعت لود مطلوبی برای کاربرانتان داشته باشید.
 12. نتیجه هم بگویید. تاثیر مطمئنا شما متعجب کرده و زمانی که از میزبانی پردازش ابری هم استفاده کنید بهتر می شود.
 13. ادرس سایت قرار بدهید تا بررسی شود.
 14. شما میتوانید با استفاده از ابزار کش سرعت سایت بهبود ببخشید ولی خدمات دیگری برای شتاب درخواست ها php وجود دارد که به سرور میزبانی شما مرتبط است.
 15. همزمان امکان استفاده از یک افزونه خواهید داشت نوع کارکرد افزونه متفاوت است w3 روش کهنه ای برای کش کردن صفحات دارد و مشکلات دیگری که با جست و جو میتوانید مشاهده کنید.