رفتن به مطلب
Ali1

عوض نشدن متن فوتر

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید من می خوام فوتر قالب گلنار رو عوض کنم

فایل ترجمه شو عوض کردم ولی تو سایت متنش تغییر نمی کنه

فایل ترجمه رو هم پیوست می کنم

سایتمم geekfa.ir هست

پیشاپیش ممنون :)

lang.rar

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

بستگی داره

احتمال داره در footer.php یک فایل include شده باشه

در lang مقدار developed by تغییر بدید و ببینید

• Upvote 2

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

قالب من seowp هستش

با live composer یک فوتر طراحی کردم 

بعد هم از قسمت سفارشی سازی سایت فوترو عوض کردم فوتر عوض نشد ، هم از قسمت ویرایش برگه اما بازم فوتر عوض نمیشه

اگه ممکن هست راه نمایی کنید

Capture.PNG

Capture.PNG

لینک به ارسال

دوست عزیز (2002) طبق قوانین انجمن بحث در مورد پوسته و افزونه های تجاری ممنوع است.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mojtababouraghi
      سلام دوستان 
      من در حال فارسی سازی یک قالب وردپرس هستم
      من تمام فایل pot رو به فارسی ترجمه کردم اما در صفحه اصلی یک کلمه وجود داره که ترجمه نشده و اون کلمه LOAD MORE PRODUCTS هست که برای نمایش بیشتر محصولات به صورت آژاکس میباشد
      من با برنامه Visual Studio در تمام فایل پروژه ( کل فایل وردپرس رو عرض میکنم نه فقط فایل قالب ) جستجو کردم که این کلمه در یک فایل xml چهار بار تکرار شده و من این چهار کلمه رو تغییر دادم 
      اما در قالب هیچ تغییری ایجاد نشد ( مگه میشه  )
      لطفا کمکم کنید ممنون میشم
    • توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط noorian
      سلام.
      دوستان من افزونه نوشتم و قصد دارم توی مخزن ثبت کنم.
      ولی متوجه شدم که باید زبانش انگلیسی باشه . پس کلی زحمت کشیدم و زبانشو انگیلسی کردمو و براش فایل ترجمه ساختم .
      ولی فقط اطلاعات افزونه اعم از نام و ... ترجمه میشه ولی فایل فانکشن ترجمه نمیشه.
      کد ترجمه رو هم توی فایل اصلی افزونه و هم توی فانکشن هم گذاشتم و تست کردم ، ولی ترجمه نمیشه که نمیشه .
      چکار کنم؟
      کدی که استفاده کردم :function wpcodgard_init_time_tasks() {     wpcodgard_load_language();
      }
      function wpcodgard_load_language() {     /* Internationalization */     load_plugin_textdomain('wp_codes_guard', false, dirname(plugin_basename(__FILE__)) . '/languages/');
      }
    • توسط miladgradient
      با سلام خدمت اساتید.
      راستی من می‌خواستم توی این چند روزی که بیکارم بشینم چند تا افزونه فارسی کنم
      اما متاسفانه نمی‌دونم مشکل کجاست
      با اینکه فایل‌های ترجمه‌ی فارسی افزونه رو توی پوشه‌ی language می‌ذارم و اسم هم به درستی می‌ذارم براش
      اما بعد از نصب، افزونه همچنان انگلیسیه
      ممکنه راهنمایی بفرمایید ایراد کارم کجاست؟
      این مثلا یک افزونه هست که ترجمه کردم
      http://s5.picofile.com/file/8362331676/colorlib_login_customizer.zip.html
  • اضافه کردن...