رفتن به مطلب

اضافه کردن فیلد دلخواه به easy digital download

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

افزونه easy digital download یا همون EDD در زمان پرداخت مشخصات ایمیل ، نام و خانوادگی رو میگیره

- امکان اضافه کردن فیلد دلخواه ، مانند تلفن ، نشانی ... از موارد ضروری ای هست (البته نه برای تمام فروش ها)

- امکان اضافه کردن فیلد دلخواه در این افزونه وجود داره؟

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

سلام

بله امکانش هست

توسط اکشن

edd_purchase_form_user_info

میتونید فیلدهایی رو اضافه کنید. و داخل تابعی که تعریف میکنید میتونید برای فیلدی که میسازید شرط بذارین.که در شرایط خاصی اون فیلد ساخته بشه

سپس توسط فیلتر

edd_payment_meta

باید محتویات فیلد رو ذخیره کنید.

لینک به ارسال

فک کنم یه انجمن تخصصی EDD نیاز داره / کاش تنها برای دانلود فایل نبود ، قابلیت فروش کالا رو هم میشه پیاده کرد اما به سختی / مکمل های هم داره مثلا درگاه پرداخت و... چیزی هم داره که محاسبه قیمت مرسوله پستی رو به نقاط مختلف کشور نشون بده ؛ اصلا راهی هست یا افزونه ای هست که قیمت پست رو محاسبه کنه در حالت (سفارشی ، پیشتاز به نقاط مختلف کشور)

سایت اداره پست قیمت خودشو میزنه و اگه کرایه پست 2000 باشه دفاتر پستی 5000 بخاطر بیمه و خدمات و.. میگیرن ، چطور میشه قیمت پستی یه مرسوله رو از کاربر در زمان خرید محاسبه کرد تا پرداخت کنه ،این افزونه چنین چیزی داره؟

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام - این افزونه یه گزینه ای داره برای مالیات - شما می تونید مالیات فروشتون رو هم از خریدار بگیرید - برای فروش بصورت پستی این افزونه کارایی نداره . من تو وب سایت خودم به ادرس www.tablokar.ir از این افزونه استفاده کردم ولی متاسفانه لینک اصلی دانلود رو به کاربر میده و این چیز خوبی نبود که بتونم ازش استفاده کنم .

فکر کنم باید بریم رو woocommerce متمرکز بشیم .

لینک به ارسال

با سلام - این افزونه یه گزینه ای داره برای مالیات - شما می تونید مالیات فروشتون رو هم از خریدار بگیرید - برای فروش بصورت پستی این افزونه کارایی نداره . من تو وب سایت خودم به ادرس www.tablokar.ir از این افزونه استفاده کردم ولی متاسفانه لینک اصلی دانلود رو به کاربر میده و این چیز خوبی نبود که بتونم ازش استفاده کنم .

با افزونه EDD-Remote لینک اصلی محافظت میشه و بهترین گزینه واسه فایلهای دانلوی هست

لینک به ارسال

در بخش پیکربندی آخرین تب میتواند این مشکل رو حل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...