رفتن به مطلب

افزایش تعدا کارکتر نمایش تگ در نامک

پست های پیشنهاد شده

سلام

تعداد کارکتر هایی که توی تگ میدم برای مثال " جواب مرحله به مرحله نسخه جدید آفتابه اندروید 1.2.1 " رو مینیوسم فقط انقدش رو میاره " جواب-مرحله-به-مرحله-نسخه-جدید-آفتابه-ان " این مشکل رو چطور بر طرف کنم میخوام کامل بیاره الان واقعا نیاز دارم به این:|

post-5507-0-04561400-1414395651_thumb.pn

لینک به ارسال

به هیج وجه این کار رو پیشنهاد نمی کنیم ... چون هر چه قدر لینک طولانی باشه در گوگل تاثیر منفی داره و وردپرس هم به همین خاطر محدودیت کاراکتر گذاشته

لینک به ارسال

به هیج وجه این کار رو پیشنهاد نمی کنیم ... چون هر چه قدر لینک طولانی باشه در گوگل تاثیر منفی داره و وردپرس هم به همین خاطر محدودیت کاراکتر گذاشته

تمام تگ های من نات فوند شده الان چون CMS قبلی کامل نشون میداد ولی وردپرس خلاصه میکنه permalink Finder رو هم نصب کردم تگ ها رو به پست های نامربوط ردایرکت میکنه

خودمم ترجیح میدم تگ ها کامل نشون داده بشه تا این روش اگر روشی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

این کد رو به functions.php پوسته خود اضافه کنید ببینید مشکل برطرف میشه

add_filter( 'tc_slide_title_length', 'my_slider_text_limits' );
add_filter( 'tc_slide_text_length', 'my_slider_text_limits' );
add_filter( 'tc_slide_button_length', 'my_slider_text_limits' );
function my_slider_text_limits() {
switch ( current_filter() ) {
case 'tc_slide_title_length':
return 500;
break;

case 'tc_slide_text_length':
return 500;
break;

case 'tc_slide_button_length':
return 500;
break;
}
}

ویرایش شده توسط LimooWEB
لینک به ارسال

گذاشتم سایت ارور میده

Fatal error: Call to undefined function add_filter() in /home4/javanfai/public_html/wp-includes/functions.php

یه لینک پیدا کردم تو همین انجمن که همین مورد رو آموزش داده

ولی این هم تاثیر نداشت تگ های بلند رو ویرایش گردم که کاملشون رو بزارم همونجوری میاورد فقط یه % آخرش میندازه

لینک به ارسال

به تنظیمات وردپرس / پیوندهای یکتا برید ببینید تو ساختار دلخواه چیزی جا نمونده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...