رفتن به مطلب

کمک ضروری به من از طریغ کد معرفی!

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

شرمنده ولی تنها راه درست شدن سایت من کمک شماست!حتی فردی که هیچ چیز از دنیای اینترنت نمیداند میتواند به من کمک کند!

حقیقتا من از هاست رایگان استفاده میکردم و به دلیل ازسفاده غیر مجاز از سی پی یو هاستم معلق شد و مجبور شدم تا هاستمو ارتقاء بده ولی چون حساب پی پال ندارم نتوستم بهشون دلار بدم پس مجبور شدم یه سرور مجازی بخرم

بعد از خرید سرور مجازی به 1000 تا مشکل بر خوردم که در تاپیک زیر امده است:

http://forum.wp-parsi.com/topic/24204-مشکل-با-انتقال-وردپرس/

به هر حال من نتوستم مشکلاتمو حل کنم پس بیخیال سرور مجازی که خریدم شدم.

وقتی با ساپورت هاست رایگانی که قبلا روش سایت داشتم حرف میزدم بهم گفت اگر از طریع لینک رفرال مخصوص خودت 8 نفر رو معرفی کنی ما هاستتو ارتقاء میدیم.

ولی هر جایی که بلد بودم رفتم و حتی یک نفر هم رو لینکم کلیک نکرد

اومدم اینجا تا بهم کمک کنید.والا از شما که چیزی کم نمیشه. من هم قول میدم روی لینک شما کلیک کنم

جبران میکنم هر طور که بگید ولی فقط طبغ دستور زیر بهم کمک کنید

ابتدا به لینک زیر بروید

http://api.hostinger.co.uk/redir/4082345

لطفا در لینک بالا تغییر ایجاد نکنید

بعد روی order now کلیک کنید و در هاستش ثبت نام کنید

حتما باید یک حساب ایجاد کنید

ایجاد حساب خیلی سادست و مهم تر از اون اینه که حتما از طریغ اتو اینستالر یک سیستم نصب کنید

توجه داشته باشید که هاست خیلی خوبی هستش تمام سیستم های سایت ساز و... رو داره

تازه میتوانید با یک کلیک آخرین نگارش وردپرس فارسی را نصب کنید

نمیدونم ولی فکر کنم این کار مجاز نباشه ولی من مجبورم چون غیر از اینجا جایی رو ندارم پس لطفا به برادر مسلمون خود کمک کنید

کلا 5 دقیقه از وقتتون گرفته میشه

ولی سایت من که کلی براش زحمت کشیدم برمیگرده

افرادی هم که کلیک کردند وقتی سایتم برگشت بهشون قالب انفولد یا دایره ها رو به انتخاب خودشون بهشون میدم

قیمت هر کدوم از قالب ها 60 هزار تومانه و من شخصا فارسیشون کردم

با تشکر

لینک به ارسال

اقا آتیش زدم به مالم

هر کس 10 نفر رو به این لینک معرفی کنه یک وی پی اس لینوکس با مشخصات زیر بهش میدم

ram:128

disk space:10gb

bandwidth: 50gb

البته دستری به پنل اصلی رو نمیدم چون به بقیه سرور هام وصله

اینم بگم که این هاستی که گفتم بسیار حساسه و حتی طریغه وضل شدن به اینترنت شما رو هم برسی میکنه و اگر یک بار ثبت نام کنید دیگه حتی با وی پی ان هم نمیشه گولش زد

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز یه کم رک حرف میزنم امیدوارم ناراحت نشید

ببینید شمایی که میخواید سایت راه اندازی کنید کلا باید تاکید میکنم باید دور هاست رایگان رو حتی اگر رم 50 گیگ هارد 10 ترابایت هم بتون بده نباید برید سمتش

شما اگر دارید ساید راه اندازی میکنید فکر نکنم دیگه الآن پرداخت سالیانه 20 هزار تومان یا دیگه نهایتش 30 هزار تومان برای هاست سخت باشه

یا اگر ندارید و. براتون پرداخت کردنش سخته خب پس سایت زدن رو فراموش کنید و برید یک وبلاگ بزنید و دامینتون رو وصل کنید بهش

وقت خودتون رو برای این هاست های رایگان و زیر مجموعه و ... هدر ندید اگر هزینه ندارید برید سمت وبلاگ ها امکانات خوبی هم میدن

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز یه کم رک حرف میزنم امیدوارم ناراحت نشید

ببینید شمایی که میخواید سایت راه اندازی کنید کلا باید تاکید میکنم باید دور هاست رایگان رو حتی اگر رم 50 گیگ هارد 10 ترابایت هم بتون بده نباید برید سمتش

شما اگر دارید ساید راه اندازی میکنید فکر نکنم دیگه الآن پرداخت سالیانه 20 هزار تومان یا دیگه نهایتش 30 هزار تومان برای هاست سخت باشه

یا اگر ندارید و. براتون پرداخت کردنش سخته خب پس سایت زدن رو فراموش کنید و برید یک وبلاگ بزنید و دامینتون رو وصل کنید بهش

وقت خودتون رو برای این هاست های رایگان و زیر مجموعه و ... هدر ندید اگر هزینه ندارید برید سمت وبلاگ ها امکانات خوبی هم میدن

دوست عزیز من اولین باری که سایتم رو راه اندازی کردم اصلا فکر نمیکردم کارم بگیره

الان حتی سرور مجازی هم خریدم ولی نتوانستم سایتم رو روش انتقال بدم

تنها راه من زیر مجموعه است

ای کاش یه نفر این حرف شما رو قبلا بهم میزد

ویرایش شده توسط wpfpw
لینک به ارسال

دوست عزیز من اولین باری که سایتم رو راه اندازی کردم اصلا فکر نمیکردم کارم بگیره

الان حتی سرور مجازی هم خریدم ولی نتوانستم سایتم رو روش انتقال بدم

تنها راه من زیر مجموعه است

ای کاش یه نفر این حرف شما رو قبلا بهم میزد

از هر جایی سرور بگیرید خودشون به رایگان انتقال میدن براتون

البته اگر سرور با رم 128 میگیرید که کلا به درد نمیخوره چون همون کنترل پنل کلوکسو خودش 120 مگ رم نیاز داره !

در مورد دیر شدن هم هیچوقت دیر نیست همین الآن هاست بگیرید و بگید انتقال بدن براتون یا حتی اگر انتقال رایگان ندادن بگید من براتون انجام میدم

لینک به ارسال

از هر جایی سرور بگیرید خودشون به رایگان انتقال میدن براتون

البته اگر سرور با رم 128 میگیرید که کلا به درد نمیخوره چون همون کنترل پنل کلوکسو خودش 120 مگ رم نیاز داره !

در مورد دیر شدن هم هیچوقت دیر نیست همین الآن هاست بگیرید و بگید انتقال بدن براتون یا حتی اگر انتقال رایگان ندادن بگید من براتون انجام میدم

به نظرتون هاست از میهن وب هاست بخرم دوباره با مشکل مصرف سی پی یو مواجه نمیشم؟

من روی اون وی پی اس دایرکت ادمین نصب کردم

به نظرتون میتونم روش سایت انتقال بدم؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...