رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

کل کارایی که گفتید رو انجام دادم اما تو جستجو خم که زدم هیچ پوشه یا فایلی رو با نام htaccess پیدا نکرد بعدش که راه اندازی مجدد رو زدم ارور پایین رو داد .

دریافت به‌روزرسانی از http://fa.wordpress.org/wordpress-3.4.2-fa_IR.zip…

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

نمی‌توان پوشه‌ی جدید ساخت.: /home/saghezi/public_html/wp-content/upgrade/wordpress-3.tmp

راه‌اندازی انجام نشد

لینک به ارسال

توی قالبم مسیر عجیب پایین رو پیدا کردم .

public_html/wp-content/themespublic_html/wp-content/themes/gamespeed

این اسم همون قالب خرابه که در آخر اومده به نظر شما باید با این پوشه ها چیکار کنم که تو قسمت wp-content قرار دارن ؟

لینک به ارسال

بین تغییراتی که گفتید و داشتم انجام می دادم یه مشکل برام پیش اومده الان وقتی می خوام وارد مدیریت شم ارور زیر رو می ده

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/saghezi/public_html/wp-content/advanced-cache.php.

این در حالی پیش اومده که من این افزونه رو خیلی قبلتر ( تقریباً زمانی که مشکل پیش اومد ) حذف کردم .

یعنی ممکنه به خاطر این افزونه بوده باشه ؟

چطوری می تونم حلش کنم ؟

یادم رفت اصلاً چطوری وارد مدیریت بشم ؟

لینک به ارسال

مشکل ورود رو حل کردم اما متوجه یه چیز دیگه شدم .

قالبهایی که نصب کردم هر کدومشون یه قسمتی از اونها یه جایی نگه داری میشه که نمیدونم کجاست آخه وقتی که اسم یکی از قالبها رو از سی پنل به اسم قالبهای قبلی تغییر می دادم وقتی تو پنل وردپرس قالب رو نگاه می کردم تصویر کوچیکی که نماینگر قالب با اسم جایگزین بود می اومد .

لینک به ارسال

توی قالبم مسیر عجیب پایین رو پیدا کردم .

این اسم همون قالب خرابه که در آخر اومده به نظر شما باید با این پوشه ها چیکار کنم که تو قسمت wp-content قرار دارن ؟

شما تا الان قالب رو از کجا حذف می کردید که می گفتید انجام دادم تقریبا سه روزه داریم می گیم این پوشه را پاک کن دیگه

این مسیر عجحیب نیست صحیحه این مسیریه که از اول باید می رفتید

در ضمن همونطور که قبلا هم گفتم بیشتر مشکلات شما از اینکه کش ها هنوز فعالند و نه کش ها را پاک کردید و نه افزونه اش رو غیر فعال در صورتیکه در صفحه ی اول و دومین پستم عرض کردم کش ها را غیر فعال و پاک کنید این ارور

بین تغییراتی که گفتید و داشتم انجام می دادم یه مشکل برام پیش اومده الان وقتی می خوام وارد مدیریت شم ارور زیر رو می ده

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/saghezi/public_html/wp-content/advanced-cache.php.

این در حالی پیش اومده که من این افزونه رو خیلی قبلتر ( تقریباً زمانی که مشکل پیش اومد ) حذف کردم .

یعنی ممکنه به خاطر این افزونه بوده باشه ؟

چطوری می تونم حلش کنم ؟

یادم رفت اصلاً چطوری وارد مدیریت بشم ؟

دقیقا مال همینه و کل این سه روز رو هم همه درگیر همین بودند

wp-login.php را به آدرس سایت اضافه کنید و وارد ادمین شوید کل کش ها را پاک کنید و افزونه ی کش را غیر فعال کنید

بعدا ادامه دهید

لینک به ارسال

آدرس پایین یه کم غییر طبیعی نیست ؟

تو مسیر wp-content یه پوشه ی دیگه به اسم wp-content وجود داره .

اگه بگید کش ها رو از کجا پاک کنم واقعاً ممنون می شم .

لینک به ارسال

آدرس پایین یه کم غییر طبیعی نیست ؟

تو مسیر wp-content یه پوشه ی دیگه به اسم wp-content وجود داره .

اگه بگید کش ها رو از کجا پاک کنم واقعاً ممنون می شم .

كش مرورگر رو با ctrl+f5 پاك كنيد (روي سايت)

كش خود سايت رو هم با حذف افزونه هاي كشينگ انجام بديد مثلا افزونه توتال كش رو پاك كنيد

مسير تم هم معمولا اينجوريه :

/public_html/wp-content/themes/yourthemefolder

لینک به ارسال

هر افزونه ای یک پنل مدیریتی داره و در اون کلیدی برای پاک کردن کش و مسیر طبیعیه کش ها هم در پوشه ی wp-content هست و معمولا شامل فایل های php روت این پوشه بغیر از index.php (یعنی:)

wp-cache-config.php
advanced-cache.php

و محتویات پوشه ی cache می شه اون دوفایل را حتما دانلود کنید بعد پاک کنید که در راه اندازی مجدد افزونه با مشکل رو برو نشید

مسیر پوشه ی قالب باید در wp-content/themes باشه و اگر در ده پوشه ی زیر مجموعه دیگه هم قرار بگیره باز فرقی نمی کنه مثل

wp-content/themes/ wp-content/themes/ wp-content/themes

احتمالا در موقع آپلود اشتباه آپ کردید

و همیشه برای دیدن آدرس قالب کافیست از صفحه سورس کد بگیرید و آدرس فایل style.css را دنبال کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

با سلام

دوستان وقتی میخوام قالب وردپرس سایتم را عوش کنم، هنگامی که بر روی کلید نصب کلیک میکنم این ارور داده میشه:

پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /home/greenroi/public_html/wp-content/uploads/2012/12 برود.

مشکل از چست؟؟

لینک به ارسال

با سلام

دوستان وقتی میخوام قالب وردپرس سایتم را عوش کنم، هنگامی که بر روی کلید نصب کلیک میکنم این ارور داده میشه:

پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /home/greenroi/public_html/wp-content/uploads/2012/12 برود.

مشکل از چست؟؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

این همه پست زدید و بعد که حل شد هیچ کسی ننوشته راهی که رفته تا درست بشه چیه خوب برای چی انجمن میزاره پست بزنید از اول

من همین مشکل را دارم حالا این همه پست را خوندم اخرش نوشته حل شد

من نمیدونم این وردپرس مشکلش کجاست فایل ها نیست چون جایگزین کردم

تو دتابیس هم دیدم نام قالب را درست نوشته

مشکل من به شکل زیر هست

قابل برای ادمین قابل انتخاب شده میاد

برای کاربر مهمان نه قالب قبلی میاد

کش مرورگر هم خالی کردم فایده نداشت خیلی خیلی زیاد کش میشه با این که افزونه کش نصب نیست

بادی چه کارش کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما آدرسی از سایتتون بدید.

برای تست هم کلیه افزونه ها رو غیرفعال کنید و بعد پوسته رو تعویض کنید ببینید چی میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...