رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

افزونه حرفه ای عضویت ویژه طراحی و برنامه نویسی اقای وحید محمدی

کاملا فارسی هست

افزونه برای گروه وردپرس پارسی نیست و باید تاپیک جداگانه بزنید

لینک به ارسال

حالا اگه مجبور بشم افزونه رو عوض کنم چون این افزونه رو الان فهمیدم مشکل داره مشتری اکانت خریده ولی صفحات همچنان بسته است.

شما لطف کنید افزونه فارسی معرفی کنید

که بتونه صفحات و برای کسی که عضو ویژه نیست ببنده و مخفی کنه تا زمانی که مشترک ویژه بشه اکانت بخره و اون صفحه براش باز بشه

به شدت نیاز به راهنمایی دارم

لینک به ارسال

اونی که توی پست 282 معرفی کردم رو بررسی کنید.

ببینید به کارتون میاد؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

نه من page و میخوام ببندم یعنی بعضی لینک های سایتم و میخوام vip کنم ...نمیخوام فایل اپلود کنم ....اون افزونه هم که گفتم ( advanced-vip ) بود

ویرایش شده توسط miss_sara
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من الان كه ميخوام يه افزونه نصب كنم ميرم تو پيشخوان، بخش افزونه ها، دكمه ي "افزودن" وجود نداره! جائي هم براي آپلود افزونه نيست

لطفا راهنمائي كنيد چكار بايد بكنم

در ضمن ورد پرسم شبكه هست، و توي پيشخوان مدير سايت اين مشكل رو دارم

شرمنده اگه سوالم مشكلي داره بگيد تا توضيح بدم، خيلي وقته با ورد پرس كار نكردم هيچي ازش يادم نيست

ممنون

لینک به ارسال

دوستان لطفا" یک نفر منو راهنمایی کنه

من می خوام بخش لاگین و ثبت نام تو سایتم راه بندازم....ولی اصلا" قالبم همچین بخشی نداره

امروز افزونه

Register Plus Redux Settings

را نصب کردم تنظیماتشو انجام دادم . فعالش کردم ولی باز تو ظاهر سایتم هیچ بخش ثبت نامی وجود نداره.... چطوری باید تو قالب سایتم این افزونه را وارد کنم؟

لینک به ارسال

دوستان لطفا" یک نفر منو راهنمایی کنه

من می خوام بخش لاگین و ثبت نام تو سایتم راه بندازم....ولی اصلا" قالبم همچین بخشی نداره

امروز افزونه

Register Plus Redux Settings

را نصب کردم تنظیماتشو انجام دادم . فعالش کردم ولی باز تو ظاهر سایتم هیچ بخش ثبت نامی وجود نداره.... چطوری باید تو قالب سایتم این افزونه را وارد کنم؟

جستجو کنید

در صورت به نتیجه نرسیدن تاپیک ایجاد کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام این افزونه جهت آپلود فایل از url هسستش

زمانی که این افزونه رو فعال میکنیم

این اررور ظاهر میشه

سه خطای غیره منتظره از یک خروجی..در صورت فعال بودن این افزونه سبب بروز اشکال در خبرنامه.....

اینم لینک افزونه

http://up.tahaquran....mote_Upload.zip

کسی میشه لطف کنه مشکل این افزونه رو برطرف کنه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

با سلام

من از wp-pasidate در قالب e-theme استفاده می کنم . متاسفانه در قسمت سفارشات ووکامرس و جایی که تاریخ سفارش و گزارشات انجام می شود همانطوری که در شکل ملاحظه می کنید تقویم جلالی ساپورت نمی شود.

به نظرتان مشکل از کجاست؟

• 00628812192702995755.gif

ویرایش شده توسط mahmood_salah
لینک به ارسال

با سلام

من از wp-pasidate در قالب e-theme استفاده می کنم . متاسفانه در قسمت سفارشات ووکامرس و جایی که تاریخ سفارش و گزارشات انجام می شود همانطوری که در شکل ملاحظه می کنید تقویم جلالی ساپورت نمی شود.

به نظرتان مشکل از کجاست؟

• 00628812192702995755.gif

بروزرسانی کنید به نگارش 2.1 این مشکل رفع شده

• امتیاز 1
لینک به ارسال

این اررور ظاهر میشه

سه خطای غیره منتظره از یک خروجی..در صورت فعال بودن این افزونه سبب بروز اشکال در خبرنامه.....

اینم لینک افزونه-ضمن اینکه فایل های بالای 3 مگابایت رو انتقال نمیده---هر چند حجم توش تعریف نشده و از طرفی ظرفیت آپلود سایتم تا 100 مگابایته

ویرایش شده توسط bnyamin2012
لینک به ارسال

این اررور ظاهر میشه

اینم لینک افزونه-ضمن اینکه فایل های بالای 3 مگابایت رو انتقال نمیده---هر چند حجم توش تعریف نشده و از طرفی ظرفیت آپلود سایتم تا 100 مگابایته

این افزونه مربوط به گروه وردپرس پارسی نیست

تاپیک جدید ایجاد کنید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید به همه عزیزان

یه پیشنهاد برای افزونه WP-Parsi Iran weather داشتم. (که البته خواهش هم هست)

براش یه قسمت title هم بزارین !!!

من توی یکی از قالب ها از ابزارک هایی که تایتل نداشته باشن نمیتونم استفاده کنم.

(یعنی یه div بعد از اتمام تایتل شروع میشه! اینطوری وقتی وجود نداشته باشه، یدونه </div> اضافه و بیخود ته کار میمونه)

البته مشکل قالب منم هست :D

اما حالا اگر وقت داشتین این مورد هم اضافه کنین.

راستی شهر های استان البرز رو هم اگه ممکن بود تکمیل تر کنین :wub:

اشتهارد رو نداره

ممنون

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

من wp-sms رو به نسخه جدیدش بروزرسانی کردم ولی در زمانی که می خوام وب سرویسم رو انتخاب کنم و انتخاب میکنم وقتی بروزرسانی رو میزنم مشخصات وب سرویس انتخاب شده رو میخواد

و وقتی مشخصات رو میزنم که دیگه دکمه بروزرسانی رو نداره که اطلاعاتش رو ثبت کنم هر کاری میکنم ثبت نمیشه.

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس

پ.ن : مشکل برطرف شد. تابع مورد نظر از طرف هاستینگ فعال نبود.

ویرایش شده توسط ni.ma67
لینک به ارسال

سلام با افزونه آمار به تازگی مشکل پیدا کردم (پس از انتشار نسخه 9)

از همان روزهای ابتدایی ازش استفاده میکردم عالی بود

اما الان مشکل پیدا کردم

تمام افزونه ها را لغو کردم اما باز مشکل داره

اولین و بزرگترین مشکل : صفحه اصلی امار برام به نمایش در نمیاد صفحه کاملا سفید میاد دباگ را فعال کردم هیچ جیز به نمایش در نمیاد

در صفحه اصلی وردپرس نیز مشکلی نمایش در نمیاد

صفحه اصلی امار یعنی این ادرس /wp-admin/admin.php?page=wp-statistics/wp-statistics.php

مشکل دیگر در این تصویر به نمایش در آمده:

http://www.axgig.com/images/63808177065752669348.jpg

این مشکل زمانی است که دباگ غیر فعال است

نتیجه آمار در تمامی قسمت ها به نمایش در میاد و مشکلی که در تصویر بود در برخی جاهای دیگر نیز وجود دارد مثل صفحه برگه ها(برگه های قسمت آمارگیر)

این را اضافه کنم امروز مشکل استفاده بیش از حد سی پی یو داشتم که 10 درصد آن به تنهایی بر دوش این افزونه بود

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
سلام با افزونه آمار به تازگی مشکل پیدا کردم (پس از انتشار نسخه 9) از همان روزهای ابتدایی ازش استفاده میکردم عالی بود اما الان مشکل پیدا کردم تمام افزونه ها را لغو کردم اما باز مشکل داره اولین و بزرگترین مشکل : صفحه اصلی امار برام به نمایش در نمیاد صفحه کاملا سفید میاد دباگ را فعال کردم هیچ جیز به نمایش در نمیاد در صفحه اصلی وردپرس نیز مشکلی نمایش در نمیاد صفحه اصلی امار یعنی این ادرس /wp-admin/admin.php?page=wp-statistics/wp-statistics.php مشکل دیگر در این تصویر به نمایش در آمده: http://www.axgig.com/images/63808177065752669348.jpg این مشکل زمانی است که دباگ غیر فعال است نتیجه آمار در تمامی قسمت ها به نمایش در میاد و مشکلی که در تصویر بود در برخی جاهای دیگر نیز وجود دارد مثل صفحه برگه ها(برگه های قسمت آمارگیر) ______________ این را اضافه کنم امروز مشکل استفاده بیش از حد سی پی یو داشتم که 10 درصد آن به تنهایی بر دوش این افزونه بود

منم همین مشکل رو داشتم و با آپدیت دوباره حل شد

(امتحان کنید ، ورژن افزونه رو به صورت دستی کم کنید تا آپدیت فعّال بشه و آپدیتش کنید)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه وردپرس پارسی (فارسی ساز) با قالب eighties جور در نمیاد یعنی اعداد در تاریخ مطالب یا تعداد کامنت رو فارسی نمیکنه

https://wordpress.org/themes/eighties/

چطور حلش کنم؟

ممنون

ویرایش شده توسط thismoment
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

کسی درباره افزونه arprice مربوط به ساخت جدول قیمت اطلاع داره؟ مشکلی برام پیش اومده!!!!

من میخوام با افزونه arprice یه جدول قیمت بسازم. این جدول 6 ستونست. یعنی یه ستون سمت راست مربوط به عناوین، و 5 ستون کناری مربوط به

توضیحات

5 بسته یا محصول است. تعداد ردیفها هم 70 می باشد. مشکلم اینه وقتی که تعداد ردیفها از 15-20 بیشتر میشه یکی از ستونها حذف و یا بکل کل اطلاعات اون قالب arprice خالی میشه.

اگر کسی راهنماییم کنه ممنون میشم.

با سپاس فراوان

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام من افزونه wp-persian font رو نصب کردم ... الان فونت داخل سایت tahoma هست ... میخوام فونت های داخل سایت رو تغییر بدم ، باید چکار کنم ؟ مثلا" IRYekan که گذاشتید !

من تازه کارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، به انجمن خوش اومدید.

WP-Persian Font کار این تیم نیست، شما باید با تیم مربوط خودش صحبت کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

افزونه wp statics با افزونه کش و افزایش سرعت تداخل نداره؟ منظورم اینه مثلا بعد از اولین بازدید کاربر ممکنه با کش کردن اطلاعات کاربر بازدید های بعدی به حساب نیاد

در کل شما استفاده از کدوم افزونه افزایش سرعت سایت و کش رو در کنار افزونه wp statics پیشنهاد میکنید؟

ممنون

لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...