رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام

توی افزونه آماره وردپرس وقتی میخوام برم سایت های ارجاع دهنده یا مثلا نمایش آمار رو میزنم به جای محتویاتش فقط صفحه سفید رو میاره :(

ممنون میشم راهنمایی کنید

دیباگ رو فعال کنید

ببنید آیا خطایی نمایش داده میشود؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

دیباگ رو فعال کنید

ببنید آیا خطایی نمایش داده میشود؟

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/admin/domains/site.ir/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1234

یک سایت دیگه ای هم روی همین هاست هست ولی اونجا همه چیز درست نمایش میشه

لینک به ارسال

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/admin/domains/site.ir/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1234

یک سایت دیگه ای هم روی همین هاست هست ولی اونجا همه چیز درست نمایش میشه

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/335-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام دوستان

wp parsidate روی دایرکت ادمین مشکلی داره؟ من نصب کردم متاسفانه عمل نکرد.

لینک به ارسال

سلام دوستان

wp parsidate روی دایرکت ادمین مشکلی داره؟ من نصب کردم متاسفانه عمل نکرد.

خطایی داده نمیشود؟

در حالت دیباگ

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام واحترام

من متاسفانه با افزونه جلالی مشکل دارم و مشکلم این است برام خودکار فایل های حجیم core میسازه مجبورم پاکش کنم و از افزونه شما " بسته پارسی ساز‌" استفاده کنم چون در قالب ها یکجاهایی کد پی اچ پی جلالی است امکانش هست یکاری کرد که دیگر نیاز نباشه تک تک فایل ها را ویرایش کنم ؟

راستی کد php این افزونه برای نمایش تاریخ فارسی چی است ؟

لینک به ارسال

با سلام واحترام

من متاسفانه با افزونه جلالی مشکل دارم و مشکلم این است برام خودکار فایل های حجیم core میسازه مجبورم پاکش کنم و از افزونه شما " بسته پارسی ساز‌" استفاده کنم چون در قالب ها یکجاهایی کد پی اچ پی جلالی است امکانش هست یکاری کرد که دیگر نیاز نباشه تک تک فایل ها را ویرایش کنم ؟

راستی کد php این افزونه برای نمایش تاریخ فارسی چی است ؟

به انجمن خوش آمدید

جهت سهولت کار ، بهتره فایل های خودتون رو ویرایش کنید تا در آپدیت های جدید هم به مشکل نخورید.

ولی به هر حال ، ممکنه با دستکاری و تغییر نام توابع بتونید تغییر مورد نظر رو اعمال کنید

تابع نمایش تاریخ در این افزونه از jdate به parsidate تغییر نام داده شده است.

# , #

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

جدیدا افزونه آماره برای سایت من تعداد بازدید کننده رو بیشتر تعداد بازدید نمایش می ده :-/

مشکل از کجاست؟

n6zsydgno56u3ou2g899.png

لینک به ارسال

سلام

جدیدا افزونه آماره برای سایت من تعداد بازدید کننده رو بیشتر تعداد بازدید نمایش می ده :-/

مشکل از کجاست؟

n6zsydgno56u3ou2g899.png

فایل hits.class.php را باز کرده و در خط 141 به دنبال دستور:

if( substr($this->result->last_visit, 0, -1) != substr($this->Current_Date('Y-m-d H:i:s'), 0, -1) ) {

بگردید و به جای آن دستور:

if( $this->result->last_visit != $this->Current_Date('Y-m-d H:i:s') ) {

را قرار دهید.

اگر قابلیت GeoIP فعال بود این کار را در فایل hits.geoip.class.php انجام دهید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

با بروزرسانی افزونه اماره به نسخه 5 افزونه جلالی کلا منهدم شد :D

اشتباه لپی بوده یا ... :ph34r:

یعنی اینجورررررررررر :lol:

لینک به ارسال

تمام بازدید ما از موتور های جستجوئه و از همشونم بازدید داریم. از زمانی که اپدیت کردیم افزونه رو ، از هیچ کدوم از موتور ها حتی 1 بازدید هم ثبت نشده

لینک به ارسال
با بروزرسانی افزونه اماره به نسخه 5 افزونه جلالی کلا منهدم شد :D

درست متوجه نشدم. از کار افتاد؟

تغییراتی نبوده. فقط در تابع wp_statistics_lastpostdate پارامتر آن حذف شده و از تابع date_i18n برای دریافت تاریخ استفاده شده که برگردانهای تاریخ (شمسی، قمری و...) عملیات تبدیل تاریخ خود را برروی این تابع انجام میدهند.

افزونه wp-parsidate هم برروی date_i18n انجام شده.

تمام بازدید ما از موتور های جستجوئه و از همشونم بازدید داریم. از زمانی که اپدیت کردیم افزونه رو ، از هیچ کدوم از موتور ها حتی 1 بازدید هم ثبت نشده

به 5.1 به روز رسانی نمائید حل شده.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

درست متوجه نشدم. از کار افتاد؟

تغییراتی نبوده. فقط در تابع wp_statistics_lastpostdate پارامتر آن حذف شده و از تابع date_i18n برای دریافت تاریخ استفاده شده که برگردانهای تاریخ (شمسی، قمری و...) عملیات تبدیل تاریخ خود را برروی این تابع انجام میدهند.

افزونه wp-parsidate هم برروی date_i18n انجام شده.

به 5.1 به روز رسانی نمائید حل شده.

با بروز رسانی به نسخه 5، تا زمانی که افزونه جلالی فعال بود، هیچ قالبی به طور کامل بالا نمیامد. فقط بخش هدر قالب بالا میامد و بقیه قالب لود نمیشد(لود صفحه همانجا متوقف می شد).

دیگه توفیق اجباری شد افزونه wp-parsidate رو نصب کنیم :D

ویرایش شده توسط montazer
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

با بروز رسانی به نسخه 5، تا زمانی که افزونه جلالی فعال بود، هیچ قالبی به طور کامل بالا نمیامد. فقط بخش هدر قالب بالا میامد و بقیه قالب لود نمیشد(لود صفحه همانجا متوقف می شد).

دیگه توفیق اجباری شد افزونه wp-parsidate رو نصب کنیم :D

اصلش همینه ;)

• امتیاز 4
لینک به ارسال

افزونه ایی عضویتی هست که وقتی کاربر عضو شد امکان ارسال پست رو داشته باشه ؟

لینک به ارسال

افزونه ایی عضویتی هست که وقتی کاربر عضو شد امکان ارسال پست رو داشته باشه ؟

1-در محل مناسب تاپیک بزنید

2-قبلا بحث شده جستجو کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام،

من امروز متوجه یه مشکلی در بایگانی شمسی سایتم شدم که در بایگانی یک سری از ماه ها ارور 404 میده!! این در حالیه که قبل از نصب wp-parsidate این مشکل رو نداشتم!!!

لینک به ارسال

راستی گزینه "تبدیل تاریخ در پیوند یکتا" هم به نظر میاد که کار نمیکنه! چون با غیر فعال کردنش هم هنوز تاریخ رو شمسی نشون میده!!!

لینک به ارسال

راستی گزینه "تبدیل تاریخ در پیوند یکتا" هم به نظر میاد که کار نمیکنه! چون با غیر فعال کردنش هم هنوز تاریخ رو شمسی نشون میده!!!

روی یک وردپرس تستی گزینه رو تست کنید

مورد اول هم یک تاریخ تستی بدید ماهم تست کنیم

• امتیاز 3
لینک به ارسال

باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.

دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.

می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.

چندجا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.

ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.

سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.

لینک به ارسال

باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.

دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.

می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.

چندجا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.

ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.

سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.

به انجمن خوش آمدید

افزونه مورد نظر مربوط به گروه وردپرس پارسی نیست

برای مشکل, تاپیک جدید در بخش مربوط ایجاد کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

روی یک وردپرس تستی گزینه رو تست کنید

مورد اول هم یک تاریخ تستی بدید ماهم تست کنیم

سلام،

روی سایت خودم تست کردم، منتها تغییری نکرد!!!

به عنوان نمونه: http://alimir.ir/1392/11

لینک به ارسال

سلام

توی افزونه آماره وردپرس وقتی میخوام برم سایت های ارجاع دهنده یا مثلا نمایش آمار رو میزنم به جای محتویاتش فقط صفحه سفید رو میاره :(

دیباگ رو فعال کردم ، این پیغام ها رو نمایش میده

post-3057-0-07610600-1395752773_thumb.pn

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

وردپرستون به روز هست؟

اگر به روز هست به صورت دستی فایل های آخرین نسخه وردپرس را برروی هاستتون بارگزاری کنید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...