رفتن به مطلب

افزونه ی ویدئو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام یه چندتا ویدئو با فرمت mp4 ّذارم اوی سایتم که به صورت آنلاین روش کلیک کنند و پخش بشه. ولی الان نمیدونم از چه افزونه ی ای استفاده کنم که هم سبک باشه هم مشکلی ایجاد نکنه ! هزارتا افزونه برای این کار هست شردرگم شدم.

لطفا کمک کنید.

راستی یادمه وقتی وردپرس 3.6 اومد میگفتن وردپرس خودش دیگه میشه داحلش فیلم بذاری. اون چی بود؟ چطوریکار میکنه؟ مزایا و معایبش چیه؟

لینک به ارسال

درود ...؛

بهترین افزونه ای که میتونم برای اینکار معرفی کنم، افزونه JW Player 6 Plugin for Wordpress هستش.

میتونید پلیر بصورت اچ تی ام ال 5 و یا فلش قرار بدید. همچنین میتونید انواع فایل های صوتی و تصویری مختلف رو برای نمایش آنلاین قرار بدید. ضمن اینکه میتونید فایل های موجود در یه سرور دیگه رو به کتابخانه رسانه های وردپرس خودتون با این افزونه اضافه کنید و سپس خیلی راحت اونا رو برای نمایش آنلاین قرار بدید.

این افزونه نسخه پیشرفته هم داره که امکانات بیشتری به شما میده، البته نسخه ویژه رو باید خریداری کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

دوست عزیز من پیشنهاد می دم از کد های html5 استفاده کنید من خودم به شخصه چون ممکنه از هر 100 تا پست یک دونه پخش آنلاین داشته باشم از کد اچ تی ام ال 5 استفاده می کنم کاملا سبکه و دیگه نه نیازی به فلش هست نه هیچی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...