رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای طراحی سایت فصلنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام

قراره سایتی برای فصلنامه طراحی کنم ، مدیر سایت باید بتونه فصلنامه ها را توی سایت وارد کنه که شامل متن توضیحات،عکس فصلنامه و خود فایل pdf فصلنامه هست. یکسری لینک ها هم مدیر باید بتونه توی سایت قرار بده .

بازدیدکننده سایت باید بتونه فصلنامه ها را جستجو کنه ، بر اساس تاریخ و نام . همچنین باید بتونه برای ادمین سایت مقاله ارسال کنه (آپلود کنه)

فعلا در همین حد می خوام . با وردپرس کارم راه میوفته ؟ اگر بعدا تغییراتی بخوام بدم میشه ؟

من با php مشکلی ندارم و میتونم کل این ها را با php بنویسم اما از طراحی هیچی نمیدونم و به خاطر همین میخوام از wordpress و قالب آماده استفاده کنم.

ظاهر سایت و بحث امنیت سایت خیلی خیلی برام مهم هست . امروزدیدم سایت wp-persian هک شده خیلی حالم گرفته شد !

وردپرس بدرد کار من میخوره ؟ زیاد با وردپرس آشنا نیستم

اگر وردپرس جواب کار من رو میده، از کجا باید شروع کنم ؟ قالب رایگان استفاده کنم ؟

مرسی

لینک به ارسال

بر اساس تاریخ اگه تو آرشیو باشه میتونه.

ولی غیر از اون یاید تاریخ هم تو عنوان باشه.

ارسال مقاله هم مشکلی نداره.

خواستی راه بندازی، کمک خواستی بگو. سئو رو هم میتونم انجام بدم برات.

لینک به ارسال

چرا که نه! خیلی پروژه‌ی کوچیکی هست برای راه‌اندازی با وردپرس

در ضمن وردپرس هک نشده که شما غصه می‌خورید!

لینک به ارسال

متشکر

چرا خودم دیدم هک شده بود !

چه قالبی پیشنهاد می کنید ؟ کارم با قالب رایگان راه میوفته ؟ نمیشه چندتا فیلد به هر فصلنامه ای که ادمین آپلود می کنه اضافه کرد ؟ منظورم اینه که ادمین موقع نوشتن پست جدید برای فصلنامه جدید ، بتونه چند فیلد مثل تاریخ،نام نویسنده و این موارد را هم پر کنه ، بعدا بشه بر اساس اینها جستجو انجام داد !

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...