webtinax

آپلود دسته بندی شده برای سایت دانلود

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز دارم یک سایت دانلود میزنم ما چند نفر هستیم من می خوام برنامه ها دسته بندی بشند مثلا یه پوشه به نام دانلود ایجاد کنم بعد دسته بندی کاملی از سایت دانلود رو توی اون ایجاد کنم بعد هنگام قرار دادن مطلب یه سیستم باشه فایل را بگیره آپلود کنه مسیر آپلود که همون پوشه باشه را هم بپرسه مثلا بشه دسته بازی > استراتژیک رو انتخاب کرد و درونش فایل آپلود کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون  
    • توسط abdananbimeh
      آن کیست کز روی کرم مرا یاری کند
      باسلام
      دوستان عزیزان برادران مهندسین گرامی
      من نمی تونم این وردپرس رو هاست گیگفا نصب کنم حالم رو گرفته
      یه کسی من رو کمک کنه
      یه دامنه خودم دارم هر کسی لطف کرد  تونست کمک کنه ایمیل بفرست رمز و یوزر رو بهش بدم خودش زحمتش رو بکشه البته یه دامنه هم خودم دارم

• توسط iritteam
      سلام دوستان
      وقت بخیر

یک قالب از یک شرکت خارجی خریدیم که بجز pages و posts بخش های دیگه ای مثل services و landings و ... بهش اضافه شده. در اصل به صورت post_type جدید موارد landing و... رو به قالب اضافه کردن.
      آدرس صفحات لندینگ در حال حاضر به این شکله: http://example.com/landing/landing-page-name و میخوایم که عبارت landing در وسط URL حذف بشه و آدرس به این شکل بشه: http://example.com/landing-page-name
      سعی کردیم با استفاده از تغییرات htaccess و قوانین rewriterule ها این کار رو انجام بدیم که متاسفانه با خطای too many redirection مواجه شدیم.
      در مرحله بعد هم در متد register_posty_type() با استفاده کد زیر:
      'rewrite' => [ 'slug' => '/', 'with_front' => false ] سعی کردیم این کار رو انجام بدیم اما متاسفانه همه صفحات و پست ها رو دچار مشکل کرد و مجدد نتیجه ای نداشت.

کسی هست که بتونه کمک کنه تا این مشکل رو حل کنیم؟
    • توسط Rezasafari
      با سلام بنده بخاطر اینکه سورس سایتم پاک شده بود مجبور شدم سایتو به بک آپ پنج روز قبل برگردونم.و چون سایت من خبری هست و هر روز پنج خبر گزاشته میشه.آیا الان من باید اقدامی کنم که توسط گوگل جریمه نشم یاخیر؟؟
    • توسط mortezazandiehh
      سلام و وقت بخیر
      قصد ایجاد فروشگاه برای فروش لوازم یدکی ماشین های چینی رو دارم، در این فروشگاه حدودا 10 برند ماشین و هر برند حدود 3 یا 4 ماشین وجود داره و هر ماشین حدود 150 تا 200 قطعه داره که  شاید یکی دو قطعه مشترک باشه در همه ماشین ها(بعضی قطعات داخلی موتور خودرو)
      برای دسته بندی محصولات ووکامرس به چه صورت عمل کنم که هم از لحاظ سئو عالی باشه و هم کاربر پسند باشه
      آیا مدل ماشین ها رو سر دسته کنم؟ ام وی ام (محصولات => فیلتر روغن ام وی ام مدل 110، چرغ عقب ...) / جک / لیفان => و بعد از کلیک قطعات هر ماشین رو بیاره و برای قطعات مشترک بین ماشین ها تیک دو دسته بندی رو بزنم
      یا نوع محصول رو سر دسته کنم؟ فیلتر های روغن (فیلتر روغن جک مدل...، فیلتر روغن ام وی ام مدل 110 ...) / چرخ (چرخ عقب جک، چرخ جلو لیفان)
      یا هر نوع دسته بندی حرفه ای دیگه به پیشنهاد شما دوستان 

سپاس بی کران