رفتن به مطلب

هرچی تو گوگل جستجو میشه به صفحه اصلی سایتم میره

site

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پستی با عنوان " اس ام اس بهمن 92 " درج کردم که هرکی تو گوگل این عنوان رو سرچ میکنه به جای اینکه به مطلب بره ، به صفحه ی اصلی وصل میشه

به نظر شما مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم

یعنی هر مطلبی میذارم بجای اینکه لینک اون مطلب بیاد

صفحه اصلی میاد

افزونه ها معمولا ریداکت میکنن پیوند های پایدار تغییر ندادید

لینک به ارسال

شاید منظور منو متوجه نشدید

مثلا من یک مطلب را میگذارم

اول صفحه اصلی سایت رو گوگل شناسایی میکنه همراه با اون کلمات کلیدی

و چند نتیجه پایین تر لینک اصلی اون مطلب میاد

لینک به ارسال

عنوان مطلب قدیمی که در صفحه اصلی نباشد را جستجو کنید

این مشکل نیست

صفحه اصلی الویتش بالاتر هست

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

عنوان مطلب قدیمی که در صفحه اصلی نباشد را جستجو کنید

این مشکل نیست

صفحه اصلی الویتش بالاتر هست

آقا پارسا دیگه کلافه شدم

هرچی سرچ میشه میره به صفحه ی اصلی سایت

اون کلمه ای که سرچ میشه ، تو توضیحات داده گوگل به صورت بولد شده نمایش داده میشه

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

دوستان عزیز عکس زیر گویا ی مشکل بنده هست

جالب اینجاست که در عناوین جست و جو شده ، سایتم اکثرا در نتایج اول گوگل هست !

89754406306373507142.png

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

از افزونه ای برای سئو استفاده میکنید؟ بیشتر برای افزونه سئو دیدم من این مشکل رو!!

لینک به ارسال

از افزونه ای برای سئو استفاده میکنید؟ بیشتر برای افزونه سئو دیدم من این مشکل رو!!

سلام

بله . از yoast استفاده می کنم

بعضی از پست هایی که درج می کنم در گوگل ، به صفحه ی اصلی متصل میشن و بعضی از پست های دیگه ام وقتی در گوگل سرچ می شوند به خود مطلب منتقل می شوند

(دوستانی که به صفحه ی 2 این تاپیک رجوع کردند ، بنده عکس از مشکلم را در آخرین پست صفحه ی قبل آپلود کردم)

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

شما در گوگل وبمستر عضو هستید ؟ گوگل پلاس دارید ؟ با مرورگری که جست و جو می کنید وارد حساب جیمیل خود شده اید ؟

لینک به ارسال

شما در گوگل وبمستر عضو هستید ؟ گوگل پلاس دارید ؟ با مرورگری که جست و جو می کنید وارد حساب جیمیل خود شده اید ؟

سلام و ممنون

عضو هستم

گوگل پلاس ندارم

تاحالا وارد نشدم

چطور مگه ؟

لینک به ارسال

چن در صد از مطالب سایتتون کپی هستش ؟

رتبه ی سایتتون انچنان خوب نیست ؟ و می تونه تنها دلیل این امر باشه سایت شما به صورت وبلاگی هست به صورت 3 ستونه کلیه ی دسته ها , آخرین مطالب و ... نمایش داده میشه حالا چون صفحه ی اصلی سایت اولویت بیشتری داره ... وقتی روبات های گوگل وارد سایت شما میشن همه چی رو بررسی می کنن و لینک هایی که در صفحه ی اصلی هست رو ایندکس می کنم حالا اگه محتوای اون پست با کیفیت نباشه فقط عنوان رو در برخی نتایج دیگه نمایش میده

شما مدتی پست های اختصاصی بنویسید و رتبه ی سایت رو بالا بیارید الکسا و ...

حتما وضعیت فرق می کنه و به این صورت نخواهد بود.

این موارد رو نیز رعایت کنید

سئو

لینک به ارسال

چن در صد از مطالب سایتتون کپی هستش ؟

رتبه ی سایتتون انچنان خوب نیست ؟ و می تونه تنها دلیل این امر باشه سایت شما به صورت وبلاگی هست به صورت 3 ستونه کلیه ی دسته ها , آخرین مطالب و ... نمایش داده میشه حالا چون صفحه ی اصلی سایت اولویت بیشتری داره ... وقتی روبات های گوگل وارد سایت شما میشن همه چی رو بررسی می کنن و لینک هایی که در صفحه ی اصلی هست رو ایندکس می کنم حالا اگه محتوای اون پست با کیفیت نباشه فقط عنوان رو در برخی نتایج دیگه نمایش میده

شما مدتی پست های اختصاصی بنویسید و رتبه ی سایت رو بالا بیارید الکسا و ...

حتما وضعیت فرق می کنه و به این صورت نخواهد بود.

این موارد رو نیز رعایت کنید

سئو

از شما متشکرم

من چندین مطالب از وب ها مختلف رو رصد می کنم و با حذف اس ام اس هایی که خودم صلاح می دونم و با تغییر دادن مکان و نظم قرار گیری اس ام اس ها ، اون ها رو به یک پست تغییر می دم .

در نتیجه پست های سایتم اختصاصی هست

همه ی تصاویر پست ها در خود سایت آپلود شده اند.

کلا برای همه ی پست ها نظم برقرار است .

سایتم 1 ماهی میشه که افتتاح شده

برای هر پستی باید 20 دقیقه وقت بزارم

راه حل دیگه ای وجود نداره ؟

لینک به ارسال

در نتیجه پست های سایتم اختصاصی هست

مطالب شما زمانی اختصاصی هست که یا تغییرات وسیعی در اون مطلب کپی شده ایجاد بشه، مثلا" چند مطلب کپی شده رو کنار هم بذارید و در نتیجه یک مطلب خوب ایجاد کنید، یا خودتون مطلب بنویسید، نظم دادن به مطلب و جابجا کردن مطالب پست اختصاصی محسوب نمیشه( البته تا اونجا بنده اطلاع داشته باشم)

لینک به ارسال

مطالب شما زمانی اختصاصی هست که یا تغییرات وسیعی در اون مطلب کپی شده ایجاد بشه، مثلا" چند مطلب کپی شده رو کنار هم بذارید و در نتیجه یک مطلب خوب ایجاد کنید، یا خودتون مطلب بنویسید، نظم دادن به مطلب و جابجا کردن مطالب پست اختصاصی محسوب نمیشه( البته تا اونجا بنده اطلاع داشته باشم)

ممنون اما فکر نکنم در زمینه اس ام اس و جوک مطلب اختصاصی وجود داده باشه !

مثلا من از بین چندین مطلب سایت های دیگر ، گلچین بهترین اس ام اس ها رو در سایتم قرار میدم

مطمئن هستم که مشکل از یک جای دیگست

لینک به ارسال

یکی از موارد میتونه همین مطلبی باشه که دسوتمون گفت . قالب سایت شما وقتی اول سایدبار رو لود میکنه بعد مطالب پس اهمیت مطالتون کمتر میشه . بهترین حالت اینه که گول هرچه سریعتر مطالب سایتتون رو رصد کنه تا مطالب تکراری سایدبار و هدر و . . .

یکی دیگه میتونه این باشه که شما کمتر از ادامه مطلب استفاده میکنید . بهتره سعی کنید اکثر مطالبتون رو به ادامه مطلب منتقل کنید . سئو ادامه مطالب فراموش نشه . لینک هاتونم در شبکه های اجتماعی بزارید . نه فقط آدرس صفحه اصلی . سعی کنید لینک ها رو به صفحات داخلی بگیرید .

لینک به ارسال

یکی از موارد میتونه همین مطلبی باشه که دسوتمون گفت . قالب سایت شما وقتی اول سایدبار رو لود میکنه بعد مطالب پس اهمیت مطالتون کمتر میشه . بهترین حالت اینه که گول هرچه سریعتر مطالب سایتتون رو رصد کنه تا مطالب تکراری سایدبار و هدر و . . .

یکی دیگه میتونه این باشه که شما کمتر از ادامه مطلب استفاده میکنید . بهتره سعی کنید اکثر مطالبتون رو به ادامه مطلب منتقل کنید . سئو ادامه مطالب فراموش نشه . لینک هاتونم در شبکه های اجتماعی بزارید . نه فقط آدرس صفحه اصلی . سعی کنید لینک ها رو به صفحات داخلی بگیرید .

سلام

متشکرم

چطوری میتونم اهمیت و اولویت لود شدن مطالب سایت رو بالا ببرم؟

منظورتان از سئوی ادامه ی مطلب چیست ؟

لینک به ارسال
چطوری میتونم اهمیت و اولویت لود شدن مطالب سایت رو بالا ببرم؟

بحث اول نحوطه طراحی قالبه . بحث دوم هم اولیت تایتل هاست که باید از تگ های h برای اولویت بندی تیترها استفاده کنید .

منظورتان از سئوی ادامه ی مطلب چیست ؟

سئوی ادامه مطلب یعنی مطالبی که در صفحه ادامه مطلب "single.php" نمایش داده میشن رو باید سئو کنید . کلمات کلیدی bold باشه . لینک به سایر نوشته های مرتبط بدید و . . .

لینک به ارسال

بحث اول نحوطه طراحی قالبه . بحث دوم هم اولیت تایتل هاست که باید از تگ های h برای اولویت بندی تیترها استفاده کنید .

سئوی ادامه مطلب یعنی مطالبی که در صفحه ادامه مطلب "single.php" نمایش داده میشن رو باید سئو کنید . کلمات کلیدی bold باشه . لینک به سایر نوشته های مرتبط بدید و . . .

نحوه استفاده از تگ h چیه و کجا بزارمش ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...