رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من الان این افزونه رو نصب کردم ، رو ومپ سرور نصب کردم ، منتهی وقتی یوزر پسورد رو میزنم وارد سایت نمیشه ، یعنی ایکون صبر همینجوری فقط میچرخه :)

در حال حاضر من از این افزونه استفاده می کنم و مشکلی ندارم . احتمالا مشکل از لوکال سرورتون هستش .

لینک به ارسال

یه سوال دیگه از همین افزونه اجاکسه :

تو این متن، خود افزونه زده { Register }که فارسیش تو خود افزونه شده { عضویت در سایت }

<?php esc_html_e('Register','login-with-ajax') ?>

حالا من اومد این خطو به این تغییر دادم که همون متنی میخوام تو سایت باشه :

<?php esc_html_e('ثبت نام در سایت','login-with-ajax') ?>

ایا مشکلی برا افزونه پیش نمیاد ، یعنی حتما باید بریم تو فایل ترجمه درستش کنیم یا نه همینجوری که من زدم درسته ؟

لینک به ارسال

متوجه ام ، ولی خودم میخواستم بعضی کلمات رو عوض کنم که مجبور شدم این روش رو برم ، ایا مشکلی پیش نمیاد با این روش ؟

دو تا سوال دیگه :

متن ایمیل بازیابی رمز رو همین افزونه login-with-ajax داره درسته ؟ اگه داره خودم میتونم ادیتش کنم ؟

و سوال اخرم هم اینه که ، چه جوری میتونم ادامه مطلب یک دسته خاصی از مطالب رو عضویتی کنم، مثلا الان ما تو سایتتمون سه تا بخش داریم ، موزیک . فیلم . سریال ،،، حالا من میخوام فیلمها رو ادامه مطلبشون رو تا کسی عضو نشده براش باز نشه ... اینو چه جوری باید درستش کنم ؟؟؟

باز هم ممنون ازت عزیز

ویرایش شده توسط ااا TakWarez
لینک به ارسال

به قسمت Restriction Options برو بعد همون تب اول یعنی Post Access Restrictions رو تنظیم کن . از پست تایپ هم پشتیبانی می کنه . فقط هم ادامه مطلب رو می بنده و خلاصه برای همه قابل نمایشه .

لینک به ارسال

به قسمت Restriction Options برو بعد همون تب اول یعنی Post Access Restrictions رو تنظیم کن . از پست تایپ هم پشتیبانی می کنه . فقط هم ادامه مطلب رو می بنده و خلاصه برای همه قابل نمایشه .

عزیز چه جوری تنظیمش کنم ؟
لینک به ارسال

عزیز چه جوری تنظیمش کنم ؟

شما کاربران رو در چند سطح مدیریت می کنید . مثلا می تونید برای سطح اول تمام فیلم ها رو باز کنید all-movies برای سطح بعد تمام موسیقی ها all-musics .

movies و Musics نام پست تایپ هی شما هستند .

لینک به ارسال

من الان میخوام بخش فیلمها رو برای تمام کاربرا عضویتی کنم ، ای دی دسته فیلمها هم 3 هستش ، حالا با این شرایط من توی اون یلدهای که تو افزونه زده چی باید وارد کنم ؟

لینک به ارسال

با تابع is_user_logged_in و is_category بررسی کنید که کاربر لاگین و در دسته مورد نظر باشد

لینک به ارسال

به قول مهران مدیری ، جـــــان ؟! :wacko:

من که متوجه نشدم !!!، خود افزونه یه چندتا فیلد داره که باید یه چیزهای وارد کنیم که اون قسمتها عضویتی بشن، فک کنم باید ای دی دسته ها رو بزنم ...

یه عکس براتون پیسوت کردم که چی میخواد ..

بازهم اگه مربوط به همونتابعهای میشه کا بالا گفتید ، توضیح بدید که این تابع ها چی هستن و چه کارشون باید بکنم و چه جوری تست میشن و ... خلاصه دوت گرم دیگه ;)

post-649-0-23498500-1373588476_thumb.jpg

لینک به ارسال

من الان میخوام بخش فیلمها رو برای تمام کاربرا عضویتی کنم ، ای دی دسته فیلمها هم 3 هستش ، حالا با این شرایط من توی اون یلدهای که تو افزونه زده چی باید وارد کنم ؟

من فکر کردم اینایی که گفتید پست تایپ هستن اگر دسته هستن از بخش Category Level Access Restrictions استفاده کنید . شماره آیدی دسته رو برای هر نوع کاربری تعریف کنید .

لینک به ارسال

خیلی ممنون ...

پست تایپ یعنی چی ؟

شما گفتید برای هر نوع کاربر ، اینم توضیح بدید؟ یعنی چی هر نوع کاربر ؟

لینک به ارسال

خیلی ممنون ...

پست تایپ یعنی چی ؟

شما گفتید برای هر نوع کاربر ، اینم توضیح بدید؟ یعنی چی هر نوع کاربر ؟

-در حالت معمول در وردپرس شما می تونید یک نوشته ایجاد نید . با قرار دادن یک سری کد می تونید یه بخش شبیه نوشته ایجاد کنید ولی مثلا اسمش رو محصولات بذارید و ی سری گزینه هم براش درست کنید .

-تو این افزونه شما کربران به چند مرحله (level) تقسیم میشن . مثلا می تونید بگید کاربران مرحله صفر فقط به دسته ۱ دسترسی داشته باشن . کاربران مرحله ۲ می تونن دسته های ۱ و ۴ و ۶ رو ببینن و ...

لینک به ارسال

الان من اومدم تو همون بخشی که شما گفتید برای تمام لولها عدد 3 رو وارد کردم ، این یعنی دسته فیلمها برای همه عضویتی بشه، درسته ؟

اگه اینجوره پس چرا هیچ فرقی نمیکنه وقتی من عددها رو وارد میکنم، یعنی عضویتی نمیشن !!

لینک به ارسال

الان من اومدم تو همون بخشی که شما گفتید برای تمام لولها عدد 3 رو وارد کردم ، این یعنی دسته فیلمها برای همه عضویتی بشه، درسته ؟

اگه اینجوره پس چرا هیچ فرقی نمیکنه وقتی من عددها رو وارد میکنم، یعنی عضویتی نمیشن !!

وقتی تو همه بخشا میذاری یعنی همه می تونن ببینی !!

شما برای لول صفر نباید بذاریش . حداقل باید برای لول یک باشه . چون لول صفر میشه همه اعضای سایت شما . ولی لول یک می تونه کاربرای خاص شما باشه .

لینک به ارسال

میشه بگید چه جوری میشه که کاربران رو لول بندی کرد ؟

از کجا بفهمیم ؟! خود افزونه لول بندی میکنه بر اساس مدت زمان عضویت یا نه ؟؟

لینک به ارسال

کلا فکر میکنم اینجا faq اون افزونه شده!

شاید بهتر باشه کمی خودتون هم باهاش کار کنید.

لینک به ارسال

اقا مرتضی من زیاد اینکارو کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم ...

دوست عزیزمون مهدیار اگه لطف کنه این مشکل ما رو حل کنه واقعا ممنون میشم ازش ، چون کل افزونه رو نصب کردیم که با اینجاش یرسیم که اگه نشه ....

لینک به ارسال

سلام

دوستان دوتا سوال.

1. میشه بعد از لوگین کاربران به جای اینکه لینک بشه به صفحه داخلی وردپرس بره صفحه اول سایت؟

2. امکانش هست لوگین رو در ابزارک ها هم داشته باشم؟ با افزونه sidebar login کارم حل میشه؟

لینک به ارسال

کلا فکر میکنم اینجا faq اون افزونه شده!

شاید بهتر باشه کمی خودتون هم باهاش کار کنید.

سلام اقا مرتضی ...

مشکل من الان اینه که بنده میخوام یه دسته خاصی رو عضویتی کنم ، اقا مهدیار راهنمایی کردند ولی نشد ، من اومدم تو بخش Category Level Access Restrictions ای دی همون دسته خاص رو که عدد 3 بود وارد یک به یک فیلدها کردم (فقط باید عدد رو وارد کنیم؟) و تست کردم ولی بازم نشد که عضویتی بشه ، اگه میشه خدایش یه راهنمایی کنید ...

لینک به ارسال

اگر فقط نیاز بودن ورود برای اون دسته هست میشه با کد درستش کرد.

اما اگر نیاز به امکانات بیشتر هست باید کدنویسی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...