رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید یه مشکلی با قالبم دارم که فقط شما از پسش برمیاید. همه جا گفته شده که استفاده از تگ های ارزش گذار و متا تگ ها در قالب خیلی ضروریه. الان من یه قالب از خود سایت وردپرس فارسی گرفتم که مال ۴ سال پیشه. در ظاهر از این دو عنصر استفاده شده ولی نه به صورت کامل و معنادار. الان خواهشم از شما اینه که این قالبو دانلود کنید و به من بگید باید این دو عنصر رو خودم قرار بدم یا خود قالب دارا هستش. با تشکر

http://wp-persian.com/get/themes/izidreams.zip

بازم با تشکر

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

کلا پوسته با استاندارد پایینی هست

پیشنهاد میکنم مورد مناسب تری پیدا کنید

لینک به ارسال

چرا پیدا نمیشه؟!

پوسته های فارسی و انگلیسی زیادی توی همین انجمن معرفی شدن و صدالبته توی نت چندصدبرابر وجود دارن

فارسی یا انگلیسی فرقی نداره؟

لینک به ارسال

چرا پیدا نمیشه؟!

پوسته های فارسی و انگلیسی زیادی توی همین انجمن معرفی شدن و صدالبته توی نت چندصدبرابر وجود دارن

فارسی یا انگلیسی فرقی نداره؟

اگه انگلیسی پیدا کنم خودم میتونم فارسیش کنم؟؟ کار سختی نیست؟؟؟؟؟ من تو هیچی تسلط کامل ندارم ولی خوب تو ویرایش قالب واردم. همیشه یه قالب زشت رو میگیرم و زیروروش میکنم

لینک به ارسال

اگر پوسته قانونی و رایگان باشه و قابلیت ترجمه داشته باشه (یعنی پوشه ای برای زبان حاوی فایل های ترجمه باشه با پسوند po و mo و احتمالا یک فایل با پسوند pot باشه ) با دانلود نرم افزار poedit می تونید ترجمه کنید و یا در بخش درخواست های فارسی سازی همین سایت درخواست بدید تا براتون انجام بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...