رفتن به مطلب

رفع مشکل ورود به مدیریت ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من وب سایتی طراحی کردم و الان نزدیک به یک ماه است که وارد مدیریت ورد پرس نشدم حالا که می خواهم وارد شود می نویسد چنین صفحه ای وجود ندارد و ارور404 می دهد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، alizare22 گفته است :

با سلام

من وب سایتی طراحی کردم و الان نزدیک به یک ماه است که وارد مدیریت ورد پرس نشدم حالا که می خواهم وارد شود می نویسد چنین صفحه ای وجود ندارد و ارور404 می دهد

لطفا راهنمایی کنید

سلام اول با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و صحبت کنید ، این ارور از سمت سرور حل میشه به شرط اینکه شما تغییری ایجاد نکرده باشید و افزونه ای خود به خود به روز نشده باشه و مشکل ایجاد نکرده باشه یا سایت رو هک نکرده باشن 

اگر حل نشد ( یو آر الی که بهتون دادن باز نمیشد یا نام کاربری یا رمز عبور رو قبول نمیکرد ) احتمالا سایتتون هک شده و باید با روش های تغییر پسورد از طریق هاست پیش برید و امنیت سایت رو افزایش دهید ( پیشنهاد میکنم اگر نتونستند برطرف کنند بگید آخرین بک آپ سایت رو برگردونند و از اونجایی که یک ماه بیشتره استفاده نکردید احتمالا اطلاعات قبلی نمیپره)

لینک به ارسال

سلام

همه افزونه ها رو از طریق دایرکت ادمین یا سی پنل غیر فعال کنید

سپس با آدرس yoursite/wp-admin وارد بخش ورود بشید. جای yoursite ادرس سایت خودتون رو تایپ کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...