رفتن به مطلب

سرعت یا زیبایی ؟!

alikhani98

پست های پیشنهاد شده

باسلام دوستان بلاخره امتحانا تموم شد و منم توی افکاری هستم که قبل و بعد امتحان ها داشتم

اینکه قالب جدید برای سایتم طراحی کنم

اما همیشه توی این دو راهی گیر کردم که پوسته ای سبک با سرعت لود خوب مثل الان داشته باشم

یا سرعت را فدای زیبایی کنم؟!

برای من بیشتر مخاطبان و بازدید کنندگان وبسایت اهمیت دارند (الان هم یک نظر سنجی در سایت ایجاد کردم)

خوب دوستان الان موندم کدوم را اولویت قرار بدم؟!

باتشکر

لینک به ارسال

سلام صادق جان

سرعت و زيبايي دو تا از ويژگي هاي مهم يك سايت خوب هستند + محتواي خوب

محتوا كه يك امر بديهيه كه حتما بايد ارزشمند باشه...

اما پيشنهاد ميكنم قالبي طراحي كنيد هم زيبا باشه و هم سرعت خوب و متعادلي داشته باشه به خاطر سرعت سايت زيباييش رو فدا نكنيد

همون زيبا بودن سايت و چشم نواز بودن اون باعث جلب بازديد كننده ميشه

موفق و سربلند باشي :)

لینک به ارسال

میتونید با استفاده از تکنولوژی های روز هر دو رو داشته باشید

هم سرعت و هم زیبایی بصری

لینک به ارسال

ببینید شما با سی اس اس 3 و اچ تی ام ال 5 میتونید طرحهای زیبایی درست کنید یا به طور ساده با سی اس اس 3 میتونید خیلی طرحهای جالب حالا برای حاشیه ؛ پس زمینه و یا ... ایجاد و خیلی از عکسها رو حذف کنید.

آموزش های این دو رو بخونید و طرحهایی که آماده هستند رو بینید متوجه میشید. (سرچ کنید زیاده)

لینک به ارسال

اوه گرفتم چی شد!

آقا مرتضی گفت تکنولوژی من خیال کردم منظورش چی هستش!

دوستان یه مشکل دیگه و وسوال

شاید شما هم از امکانات نسخه 3.6 و تغییراتی که در قسمت ارسال مطلب و... اعمال خواهد شد خبر دارید.

تعیین نوع نوشته (Post Formats)

این قابلیت در وردپرس ۳.۱ معرفی شد ولی تاکنون به جز در برخی پوسته‌های مخصوص توسط کاربران استفاده نشده است. به وسیله‌ی این قابلیت می‌توان تعیین کرد که هر نوشته چه شکلی باشد و چه خواصی داشته باشد. مثلاً اگر در یک نوشته بخواهید یک گالری عکس بگذارید یا نوشته‌ی شما تنها معرفی یک لینک باشد نوع نوشته و پوسته‌ی آن متفاوت خواهد بود. مشکل این بود که در رابط کاربری وردپرس هیچ گزینه‌ای برای این کار در نظر گرفته نشده بود و کاربران می‌بایست از افزونه‌هایی مثل افزونه‌ی Alex King برای بکار گیری این قابلیت استفاده می‌کردند. در نسخه‌ی جدید وردپرس چند گزینه که هر کدام معرف یک نوع نوشته هستند به بالای بخش ویرایش نوشته اضافه شده است که کاربر با کلیک بر روی هر کدام می‌تواند نوع نوشته را مشخص کند.

خوب این به معهنای این هستش که باید یه پوسته سازگار با قابلیت‌های جدید تعیین نوع نوشته (Post Formats) را درست کنیم!

آیا صبر کنم تا نسخه جدید وردپرس انتشار پیدا کنه و براساس آخرین تغییرات پوسته طراحی کنم یا خیر؟!

لینک به ارسال

در مورد قالب من فکر میکنم کاربران هم قالب های سنگین و شلوغ رو دوست ندارن . سادگی یعنی زیبایی . بزرگترین سایت های دنیا هم سادگی رو حفظ کردن . بجای استفاده از عکس ها و جاوا اسکریپت های زیاد میتونید خیلی ساده با استفاده از css اونم ورژن 3 طرح های زیبایی رو ایجاد کنید . دقت کنید همیشه سرعت و زیبایی مقابل هم نیستن . شما با انجام یک سری کارها میتونید زیباترین قالب ها رو داشته باشید با سرعت قابل قبول لود .

لینک به ارسال

با این اوضاعی که هست و اکثر کاربرا از اینترنت ایکسپلورر استفاده می کنن آیا استفاده از html5 و css3 توصیه میشه؟ ظاهرا این کدها خیلی رابطه خوبی با ie ندارن

لینک به ارسال

نكته ي خوبي رو آقاي ahadto اشاره كردن

بيشتر كاربرا يا اين شكلي بگم سهم زيادي از كاربرا اكسپلوئر استفاده ميكنند

وبيشتر پوسته هاي وردپرس هم همين مشكل و دارند يعني سازگار نبودن با اكسپلوئر

اگه ميخايد قالبي بسازي صادق جان حتما اين و هم درنظر بگير با اكسپلوئر سازگار باشه اين شكلي خيلي موفق تر ميتوني باشي

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...