رفتن به مطلب

سوال در مورد اسم و ادرس سایت در نتایج جستجوی گوگل

پست های پیشنهاد شده

0c9529_23site.pngسلام دوستان غزیز

من یک سوال در مورد نام سایت در نتایج جستجوی گوگل مثلا تصویر ریر که پیوشد کردم چرا بعضی سایت ها  اسم سایت رو میاره ولی برای بعضی ها فقط نام دامنه سایت رو میاره آیا به سئو مربوط میشه به تنظیمات افزونه سئو مربوط میشه یا به چی میبوط میشه ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

در حات عادی عنوان رو از تنظیمات سایت، سپس قسمت همگانی خونه.

البته بازم به قالب ربط داره ولی تو 90 درصد موارد همینه.

البته با افزونه های سئو مثل Yoast میشه این مورد رو مدیریت کرد.

لینک به ارسال

این مورد توسط مدیر سایت باید تنظیم بشه

در تنظیمات بخش عمومی و همچنین در افزونه یواست سئو هر اسمی در قسمت عنوان وارد کنید، همون اسم رو در گوگل نشون می‌ده

لینک به ارسال

پیشخوان > تنظیمات > عمومی

در جلوی فیلد عنوان سایت هرچیزی بنویسید تو گوگل همون رو نشون میده

البته بعد از تغییر چند روزی زمان میبره تا گوگل تغییرات رو اعمال کنه

لینک به ارسال

سلام دوباره

مهندس جان من همه اینها رو انجام دادم متاسفانه فقط نامه دامنه رو میاره چون تنها ساین من نیست کلی سایت هست توی نتایج گوگل که به همین شکل میاره من احتمال میدم این یا بافرونه سئو مربوط میشه یا اینکه به خود گوگل مربوط میشه

لینک به ارسال

اگر از یواست استفاده میکنید مسیر زیر رو چک کنید:

تنظیمات > عمومی > پایه سایت > اطلاعات سایت > نام وبسایت

لینک به ارسال

سلام این یکی از باگ های گوگل هست خیلی دیدم این مورد رو وقتی تنظیمات رو تصحیح می کنید انگار لینک های قدیمی رو با نام قدیمی میاره ( نام دامنه یا نام انگلیسی ) منم این مشکل رو روی یکی از سایت ها داشتم ولی بعد چند ماه خودش برطرف شد بدون هیچ کار جدیدی

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

ممنون از جوایتون بله به گوگل مربوط میشه گوگل خودش میاره این مورد رو

در در ۱۴۰۲/۸/۱۳ در 15:46، b.soshiant گفته است :

این مورد توسط مدیر سایت باید تنظیم بشه

در تنظیمات بخش عمومی و همچنین در افزونه یواست سئو هر اسمی در قسمت عنوان وارد کنید، همون اسم رو در گوگل نشون می‌ده

در در ۱۴۰۲/۸/۲۳ در 18:53، mojtaba662007 گفته است :

سلام این یکی از باگ های گوگل هست خیلی دیدم این مورد رو وقتی تنظیمات رو تصحیح می کنید انگار لینک های قدیمی رو با نام قدیمی میاره ( نام دامنه یا نام انگلیسی ) منم این مشکل رو روی یکی از سایت ها داشتم ولی بعد چند ماه خودش برطرف شد بدون هیچ کار جدیدی

بله درسته به گوگل مربوط میشه ولی دامنه و سایت من رنکش خوبه و سئو عالیی داره ولی نمی دونم چرا اینجور میاره تیو نتایج انشالا به زودی درست بشه

ویرایش شده توسط error_aux
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...