رفتن به مطلب

ایجاد خوراک rss برای سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خاستم بخش rss سایتم رو فعال کنم ولی نمی دونم چکار باید بکنم یعنی می خام بروزرسانی سایتم برای کاربران ارسال بشه نه اینکه از سایر سایت ها اطلاعات به سایتم بیاد.

ایا استفاده از افزونه بهتر است یا کد؟

برای این کار چکار باید بکنم ؟

لینک به ارسال

خوراک در اين آدرس قرار داره

site.tld/feed/

و براي اينکه بروزرساني براي کاربرا ارسال بشه بايد اون خودشون subscribe کنن ...

از فيد برنر گوگل هم ميشه بهره برد

لینک به ارسال

خوراک در اين آدرس قرار داره

site.tld/feed/

و براي اينکه بروزرساني براي کاربرا ارسال بشه بايد اون خودشون subscribe کنن ...

از فيد برنر گوگل هم ميشه بهره برد

اصلا متوجه نشدم :blink:

میشه از ابتدا توضیح بدید باید چکار کنم ؟

لینک به ارسال

اصلا متوجه نشدم :blink:

میشه از ابتدا توضیح بدید باید چکار کنم ؟

فيد رو لازم نيست فعال کنيد و طبق ساختاري که بهش اشاره کردم آدرس فيد سايتتون رو پيدا کنيد

براي اينکه بروزرساني هاي سايت براي کاربر ها ارسال بشه در همون صفحه چند گزينه هست که کاربرا ميتونن از اون ها "مشترک" بشن و بروزرساني ها براشون ارسال بشه گزينه راحت تر هم استفاده از فيد برنر گوگل به اين آدرس هست

http://feedburner.google.com/

لینک به ارسال

فيد رو لازم نيست فعال کنيد و طبق ساختاري که بهش اشاره کردم آدرس فيد سايتتون رو پيدا کنيد

براي اينکه بروزرساني هاي سايت براي کاربر ها ارسال بشه در همون صفحه چند گزينه هست که کاربرا ميتونن از اون ها "مشترک" بشن و بروزرساني ها براشون ارسال بشه گزينه راحت تر هم استفاده از فيد برنر گوگل به اين آدرس هست

http://feedburner.google.com/

ببینید من فقط می دونم کار rss چیست، اصلا نمی دونم باید چکار کنم ، این توضیحاتی که شما لطف می کنید میدید را من اصلا نمی فهمم :rolleyes:

میشه مراحل ایجاد rss را برام توضیح بدید که کجا چه کدی بنویسم، کجا چه ادرس و چه ایمیلی باید بدم؟ باید حتما جیمیل داشته باشم؟

کلا اینکه از ابتدا چه کارهایی باید انجام بدم؟ ممنون میشم ،مرسی

لینک به ارسال

ببینید من فقط می دونم کار rss چیست، اصلا نمی دونم باید چکار کنم ، این توضیحاتی که شما لطف می کنید میدید را من اصلا نمی فهمم :rolleyes:

میشه مراحل ایجاد rss را برام توضیح بدید که کجا چه کدی بنویسم، کجا چه ادرس و چه ایمیلی باید بدم؟ باید حتما جیمیل داشته باشم؟

کلا اینکه از ابتدا چه کارهایی باید انجام بدم؟ ممنون میشم ،مرسی

گفتم که فيد رو لازم نيست درست کنيد يا فعال کنيد يا کدش رو بنويسيد و ...

آدرس سايتتون هر چي هست يه

feed/

به انتهاش اضافه کنيد مثلا : سايتتون test.com هست فيدش ميشه test.com/feed

حالا هر کاربري بخاد مطالب تازه شما رو داشته باشه

از اون subscribe to this feed using گزينه مد نظرش رو انتخاب ميکنه و subscribe ميکنه و از اون طريق مطالب بهش ميرسه

حالا براي راحتي در استفاده يه سرويسي هست به نام فيدبرنر که مطالب جديد رو به ايميل کاربري که مشترک شده ميفرسته

لینک به ارسال

گفتم که فيد رو لازم نيست درست کنيد يا فعال کنيد يا کدش رو بنويسيد و ...

آدرس سايتتون هر چي هست يه

feed/

به انتهاش اضافه کنيد مثلا : سايتتون test.com هست فيدش ميشه test.com/feed

حالا هر کاربري بخاد مطالب تازه شما رو داشته باشه

از اون subscribe to this feed using گزينه مد نظرش رو انتخاب ميکنه و subscribe ميکنه و از اون طريق مطالب بهش ميرسه

حالا براي راحتي در استفاده يه سرويسي هست به نام فيدبرنر که مطالب جديد رو به ايميل کاربري که مشترک شده ميفرسته

ممنون از توضیحاتتون. ولی من گیج شدم، این feed را کجا باید به اخر ادرس سایتم اضافه کنم . میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک به ارسال

اینجور:

http://site.com/feed

سلام اقا مرتضی

بله متوجه شدم چطور ادرس رو بنویسم . منظورم اینه که این ادرس را باید کجا بنویسم؟

اگه منظورتون اینه که برم به این ادرس و چیزی رو فعال کنم، ارور404 میده

ولی اگه منظورتون اینه که توی سایتم توی قسمت ابزارک ها ، قسمت خوراک rss ، این ادرس رو بنویسم بازم ارور میده!!

لطفا دقیق تر بگید برای فعال سازیش چکار باید بکنم.مرسی

لینک به ارسال

آدرس سايتتون رو بديد

سلام. وقت بخیر

golekosar.ir

البته سایتم بعد از اضافه کردن یک افزونه اسلاید شو برای هدر ،بهم ریخته ، افزونه رو غیر فعال کردم ولی فایده نداشت!!

لینک به ارسال

ممنون ولی چطور این ادرس رو پیدا کردید بفرمایید تا من هم یاد بگیرم

در ضمن این ادرس رو کجا قرار بدم؟ در قسمت خوراک rss در ابزارک ها؟

الان به سایتم نگاه کنید، نمیخام مطالبم رو در قسمت rss نشون بده فقط می خام یک باتن rss باشه که کاربر از این طریق rss رو فعال کرده و اگه پست جدیدی در سایت بود بهش اطلاع داده بشه.

لطف می کنید راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

چون پیوند یکتای شما پیش فرض بوده آدرس فید شما به اینصورت که پیش فرض هست دراومده که برای وردپرس ثابت هست

برای دکمه هم کافیه مثلا به اینصورت عمل کنید:

<a href="http://golekosar.ir/?feed=rss2">خوراک</a>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...