رفتن به مطلب

افزونه PDF برای وردپرس + پشتیبانی زبان فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال داشتم اینکه میشه بلایی سر این افزونه بیاریم که به جای خروجی pdf، خروجی word بگیره؟ یا دردسرش اونقد هست که یه افزونه از نو نوشته بشه بهتر از این کاره؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام دوستان.

یعنی واقعاً هیچ راهی درست درمونی نیست که بشه هم از افزونه‌ی wp-jalali استفاده کرد هم این افزونه به درستی اعداد رو درون خودش نشون بده؟

من می‌خوام اینکارو کنم که وقتی متن پست رو به این افزونه می‌دیم تا تبدیل کنه، تمام اعداد رو استخراج کنم و معکوسشون کنم. ساده تر می‌شه؟

مچکرم.

لینک به ارسال

اگر با اعداد انگلیسی مشکلی ندارید توی تنظیمات افزونه جلالی تیک تبدیل اعداد رو بردارید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مچکرم. اتفاقاً با اعداد انگلیسی خیلی هم مشکل دارم! :دی

البته نشستم 1 ساعت وقت گذاشتم با برنامه نویسی حل شد... الآن هم WP-jalali هست هم این افزونه به خوبی کار می‌کنه!!! :دی

سوال دیگه اینه که از خروجی Default.php توی کدوم کد یا قسمت داره استفاده می‌شه؟! چون اطلاعات متغیر $php_footer و $php_header به شکل دستوراتی هست که انگار PDF maker داره از اونا استفاده می‌کنه و اطلاعات شماره صفحه و تاریخ و اینارو می‌ذاره... من می‌خوام اونهارو هم تغیر بدم اما اطلاعاتم در این زمینه کمه...

مچکر خواهم شد اگر راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

چرا دوستان افزونه ویرایش شده خودشون رو آپلود نمی کنند؟

یعنی ما باید همه اینهمه راه رو مجددا خودمون بریم؟

اگر ممکنه دوستان نسخه نهایی و ویرایش شده افزونه رو آپلود کنند تا ماهم استفاده کنیم

با تشکر!

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...