رفتن به مطلب

مشکل در پیش نمایش موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر دوستان

مشکلم این هست که وقتی لینک صفحه ای را کپی می کنم و در تلگرام ارسال می کنم، پیش نمایشی که نشان می دهد مربوط به یک نوشته دیگر است.

چند روز هست که درگیر این مشکل هستم. فهمیدم از پیوند یکتا هست. یعنی وقتی برای تست کردن پیوند یکتا را تغییر می دهم از اطلاعات همان صفحه پیش نمایش نشان می دهد.

فقط مساله این است که پیوند یکتا را نمی توانم تغییر دهم. چون از آن کیو ار کد ساخته شده و در بروشور به تعداد زیاد  چاپ شده.

واقعا نمی فهمم مشکل از کجاست

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید 

لینک به ارسال

ممنون از توجهتون

من مدام کش برازر، کش تلگرام، کش نوشته را خالی کردم. حتی wp rocket رو نصب کردم و مدام کش ها رو خالی کردم.

اما هیچ تاثیری نداشته. اگر این احتمال باشه که  این پیوند یکتا مشکلی براش ایجاد شده باشه باید چطور برطرفش کنم ؟ 

اگر مجاز باشم آدرس سایت رو می ذارم براتون تا ببینید.

لینک به ارسال

احتمال خیلی زیاد یکی از افزونه‌ها داره خرابکاری میکنه

پیشنهاد میکنم یه دور همه افزونه ها رو غیرفعال کنید و تست کنید، اگر دیدید درست شد ینی یکی از افزونه‌ها مشکل داره و باید دونه دونه تست کنید.

لینک به ارسال

ممنونم

تست می کنم.

فقط الان به روز رسانی خودکار افزونه فعال نیست. من فعال نکردم که یه وقت مشکلی در سایت پیش نیاد و متوجه نشم از کجاست.

آیا این تاثیری در خرابکاری احتمالی افزونه ها داره؟

لینک به ارسال

سلام، میتونید پیوند یکتایی که در حال حاضر هست (ساختار) ارسال کنید ؟

و اینکه لینکی که فرمودید پیش نمایش ندارد برای چه پست تایپی هست ؟ (نوشته ها، برگه ها، دسته بندی و ...)
چند نمونه از پست تایپ های مختلف رو امتحان کنید ببینید روی کدام درست و کدام درست نیست

لینک به ارسال

https://sitename/azarakhsh-ab/

پیوند یکتا azarakhsh-ab است که یک نوشته است. و در پیش نمایش یک نوشته دیگر (haftado1) را نشان میدهد.

من حتی متن داخل نوشته haftado1 را تغییر هم دادم. اما در پیش نمایش azarakhsh-ab همان متن قبلی نشان میدهد.

فهمیدم فقط وقتی نام پیوند azarakhsh-ab را تغییر میدهم همه چی درست است. اما نمی شه نامش را تغییر بدم. چون از این پیوند کیو ار کد تهیه شده و در بروشورها چاپ شده.

واقعا متوجه نمی شم مشکل از کجاست.

لینک به ارسال

سلام

یعنی شما داخل پیوند یکتا کدوم مورد را وارد کردید ؟

2 تا عکس براتون ارسال کردم

لطفا ببینید کدوم مورد، مورد شماست 

permalink1.png

permalink2.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...