رفتن به مطلب

این پاپ آپ از کجا میاد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، وقت همگی بخیر

متاسفانه چند وقتی هست که متوجه شدم در سایت بنده بدون اطلاع خودم یکسری پاپ آپ تبلیغاتی نمایش داده میشه که متاسفانه بعضی از اونها محتوای نامناسب دارند. اکثر افزونه هایی که استفاده میکنم خریداری شدن و قالب هم اختصاصی هست. با پشتیبان قالب و تمامی افزونه ها صحبت کردم و همه اونها اعلام کردن که هیچگونه تبلیغاتی روی محصول اونها وجود نداره.

البته یکسری افزونه ها رایگان بسیار پرکاربرد هم هستن که استفاده میکنم و ممکنه این تبلیغات مال یکی از اونها باشه. مشکل اینه که این افزونه ها برام خیلی مهم هستند و حقیقتا نمیدونم پاپ آپ توسط کدومشون نمایش داده میشه. اسم این افزونه ها رو مینویسم ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین بهم بدین.

Code Snippets - Rank Math SEO - SMTP Mailer - weLaunch Framework - WP Mail Logging - YayMail - المنتور - SSL واقعا ساده

ScreenShot_20230429085526.png

لینک به ارسال

راه‌حل ساده اینه که همه افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و بعد یک به یک فعال کنید و سایت رو چک کنید. اینطوری متوجه میشید با فال کردن کدوم افزونه، پاپ آپ ظاهر میشه و میتونید یقه اون افزونه رو بگیرید و حذفش کنید یا با یک افزونه مشابه جایگزین کنید

لینک به ارسال

سلام اگر افزونه‌هاتون رو از فروشگاه‌های ایرانی خریداری کردید دقیقا همون افزونه‌ها باعث این مشکل شدن

https://wp-parsi.com/support/topic/55430-احترام-به-کپی-رایت-و-خطرات-استفاده-از-محصولات-نال-شده/#comments

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...