رفتن به مطلب

مشکل خطای "یک خطای مهم در این وب سایت وجود داشت" در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من یک وبسایت وردپرسی دستم هست که وقتی هر صفحه ای ازش رو باز میکنم گاهی مکررا این اررور رو میده :

"یک خطای مهم در این وب سایت وجود داشت. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید."

که معمولا رفرش میکنم صفحه باز میشه و گاهی هم باید چند بار رفرش کنم

اگر کسی از دوستان میتونه کمکم کنه ممنون میشم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، niktalab گفته است :

سلام دوستان 

من یک وبسایت وردپرسی دستم هست که وقتی هر صفحه ای ازش رو باز میکنم گاهی مکررا این اررور رو میده :

"یک خطای مهم در این وب سایت وجود داشت. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید."

که معمولا رفرش میکنم صفحه باز میشه و گاهی هم باید چند بار رفرش کنم

اگر کسی از دوستان میتونه کمکم کنه ممنون میشم

سلام

دلایل زیادی برای این خطا وجود داره و باید یه نفر که وارد هست چک کنه تا بتونه بهتون مشکل رو بگه

دلایل میتونه مثل کند بودن سرور خریداری شده باشه ، مشکل از افزونه ها ، سنگین بودن و غیر استاندارد بودن طراحی سایت ، مشکل کدهای داخل سایت

حتما باید یک نفر بررسی کنه ، اما اولین کاری که می کنید اینه سرور رو بررسی کنید ببینید اگر مشخصات و سرعت سرور خوب بود (سایتهای آنلاین برای تست سرعت هست) بعدش باز با سایت های آنلاین تست سرعت سایت رو بگیرید، از صفحات مختلف سایت اگر تو تست سرعت سایت هم همه چیز نرمال بود دیگه برمیگرده به افزونه و طراحی و کدهای اضافه ، اگر یک یا چندتا صفحه مشکل داشت برمیگرده به طراحی و سنگین کردن طراحی ها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...