رفتن به مطلب

کدام دوره برنامه نویسی وردپرس را تهیه کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قصد دارم دوره برنامه نویسی وردپرس را تهیه کنم. خودم طراحی سایت با وردپرس انجام میدم و الان قمیخوام که با برنامه نویسی وردپرس آشنا بشم تا بتونم شخصی سازی کنم و تو مراحل بعدی بتونم قالب و افزونه فارسی سازی کنم. تو نت که گشتم به دوره برنامه نویسی وردپرس مستر کلاس راست چین و دوره متخصص وردپرس 7 learn برخورد کردم . توضیحاتشونو دیدم. هر دو تا قیمتشون زیاده و نمیدونم کدومو بخرم که ارزششو داشته باشه. از دوستان اگه کسی تجربه خرید هر کدوم از دوره ها را داره لطفا تجربشو از خرید دوره بگه.

لینک به ارسال

سلام 

به نظرم به صورت جدا جدا دوره ببینید و اینطوری نباشه یه دوره ی جامع بر پایه ی وردپرس باشه

بهترین دوره یی که میتونه کمکتون کنه اول php هست که بنده چند وقته دارم دوره رو میبینم و کارهام خیلی حرفه ای تر شده و غیر از وردپرس خیلی کارهای دیگه باهاش می تونید انجام بدید و کلا یه سایت بنویسید

اما پیش نیاز و پایه ی همه چیز تو اینترنت به نظر شخصیم html و css هست که نیاز به خرید دوره نداره و خودم از توی اینترنت آموزش پیدا کردم و یاد گرفتم.

بعد از اینکه اینها رو یاد گرفتید دیگه هرچقدر برنامه های مرتبط بیشتر یاد بگیرید مثل جاوا و ... باز هم کارهاتون خیلی بهتر میشه.

بازم میگم ، من html و css رو اول یاد گرفتم بعد رفتم دوره ی wordpress (البته قبلش از تو وب یاد گرفته بودم اما دوره خیلی بهتر بود چون اونطوری که تو وب گیج شده بودم تو دوره به ترتیب سرفصل هست و گیج کننده نیست) کارهام رو تونستم با اینها به ظاهر مناسب و خوب برسونم و تقریبا خیلی مشکلاتم نسبت به سایر کاربرا کمتر بود ، اما میخواستم سایت سازی کامل رو یاد بگیرم و php که پایه ی وردپرس هم هست رو انتخاب کردم و هنوز سه ماهه دوره دیدم و دوره ی مبتدی رو تموم کردم الان دوره ی حرفه ای رو دارم میگذرونم و تازه متوجه شدم وردپرسی که استفاده می کنیم چقدر میتونستیم بهترش کنیم و هر جایی یه سایتی می بینم راحت می تونم باهاش کنار بیام و سریع بسازمش

لینک به ارسال

سلام

من دوره مستر کلاسو تهیه کردم البته با تخفیفم خریدمش. قیمتش از دوره سون لرن بیشتره ولی من سبک آموزششونو دوست داشتم چون خود طراح تو سایت محصول داره و محصولی که توی دوره آموزش داده میشه تو سایت راست چین منتشر شده که این یکی از مزیت هاشه. یه مزیت دیگه ای هم که داره پشتیبانی خوبشونه و اینکه میدونم با مشاوره با مدرس و کنترل کیفی راست چین میتونم یه محصول با کیفیت ارائه بدم که بعدا هم برای انتشارش ازم حمایت میکنن بهم دلگرمی میده که بعدش بتونم به درآمد برسم. این تجربه من بود.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، jalalazad1372 گفته است :

کنترل کیفی راست چین

این سایت‌ها اگر کیفیت براشون مهم بود کار اصلیشون فروش محصول نال نبود،

کلا هرچیزی که مربوط به این سایت‌ها باشه هرچقدر ازش دوری کنید بهتره

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۲/۳۱ در 20:00، mojtaba662007 گفته است :

سلام 

به نظرم به صورت جدا جدا دوره ببینید و اینطوری نباشه یه دوره ی جامع بر پایه ی وردپرس باشه

بهترین دوره یی که میتونه کمکتون کنه اول php هست که بنده چند وقته دارم دوره رو میبینم و کارهام خیلی حرفه ای تر شده و غیر از وردپرس خیلی کارهای دیگه باهاش می تونید انجام بدید و کلا یه سایت بنویسید

اما پیش نیاز و پایه ی همه چیز تو اینترنت به نظر شخصیم html و css هست که نیاز به خرید دوره نداره و خودم از توی اینترنت آموزش پیدا کردم و یاد گرفتم.

بعد از اینکه اینها رو یاد گرفتید دیگه هرچقدر برنامه های مرتبط بیشتر یاد بگیرید مثل جاوا و ... باز هم کارهاتون خیلی بهتر میشه.

بازم میگم ، من html و css رو اول یاد گرفتم بعد رفتم دوره ی wordpress (البته قبلش از تو وب یاد گرفته بودم اما دوره خیلی بهتر بود چون اونطوری که تو وب گیج شده بودم تو دوره به ترتیب سرفصل هست و گیج کننده نیست) کارهام رو تونستم با اینها به ظاهر مناسب و خوب برسونم و تقریبا خیلی مشکلاتم نسبت به سایر کاربرا کمتر بود ، اما میخواستم سایت سازی کامل رو یاد بگیرم و php که پایه ی وردپرس هم هست رو انتخاب کردم و هنوز سه ماهه دوره دیدم و دوره ی مبتدی رو تموم کردم الان دوره ی حرفه ای رو دارم میگذرونم و تازه متوجه شدم وردپرسی که استفاده می کنیم چقدر میتونستیم بهترش کنیم و هر جایی یه سایتی می بینم راحت می تونم باهاش کنار بیام و سریع بسازمش

ممنون داداش راستش من میخوام یه دوره ای رو کار کنم که از بیس باشه.. html و css هم خیلی کم بلدم. یه جورایی 7 ماه بیشتر وقت ندارم و سربازم بعدش میخوام یه جورایی حرفه ای کار طراحی سایت و فارسی سازی را انجام بدم. حالا به نظر شما که تجربه هم داری مقایسه دوره های برنامه نویسی راست چین و 7 لرن کدومش بهتره.

قصد دارم از آموزشای دیگه که شما میگی بعدا برای تکمیل اطلاعاتم استفاده کنم.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۲/۳۱ در 20:00، asadiy4n گفته است :

سلام، از یوتیوب ببینید، رایگان هست آموزششون هم بهتر و اصولی تره

خدایی درمورد محصولات نال شده درست میگی  ولی اینهمه محصولات با کیفیت ایرانی تو این مارکت و مارکت های دیگه هست. من با قالب های فارسیشون کار کردم و با کیفیتن. منم قصدم طراحی محصول با کیفیته و یادگیری برنامه نویسی وردپرس و کاریم با مارکت ندارم.

راستش زبانم اونقدر خوب نیست که دوره های یوتیوب را ببینیم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، morteza.norouzi گفته است :

ممنون داداش راستش من میخوام یه دوره ای رو کار کنم که از بیس باشه.. html و css هم خیلی کم بلدم. یه جورایی 7 ماه بیشتر وقت ندارم و سربازم بعدش میخوام یه جورایی حرفه ای کار طراحی سایت و فارسی سازی را انجام بدم. حالا به نظر شما که تجربه هم داری مقایسه دوره های برنامه نویسی راست چین و 7 لرن کدومش بهتره.

قصد دارم از آموزشای دیگه که شما میگی بعدا برای تکمیل اطلاعاتم استفاده کنم.

من هیچکدوم از این دوره ها رو نگذروندم ؛ نمیتونم بهتون دقیق بگم

اما یه نکته رو میتونم بگم، برای php یه دوره اینترنتی خریدم به معنی واقعی افتضاح بود طرف نشسته بود یه کار رو خودش داشت انجام میداد و برای ما هم توضیح میداد(پروژه محور) اما با خودش نمیگفت اینایی که خریدن شاید هیچی بلد نباشن و خلاصه چیزی رو که از اون دوره یاد گرفتم فقط در حد همون چهارچوبی بود که بنده خدا کار کرده بود و یک کلمه اضافه بلد نبودم.

تصمیم گرفتم دوره ها رو دیگه خصوصی ببینم و واقعا خصوصی خیلی فرق میکنه ، هزینه ای هم که پرداخت کردم کمتر از دوره قبلی بود که آنلاین خریدم، مدرک فنی و حرفه ای هم گرفتم ، اما مهم این بود هر جا میخواستم بلافاصله میگفت و راهنمایی می کرد و بالا سرم بود و تمرین میداد مثلا تا نیم ساعت دیگه فلان چیز رو باید درست کنی و درست نمیکردم اونقدر تکرار میکرد تا یادم بمونه

به نظر من دوره آنلاین رو اطمینان نکن ، الان دیدی یه کاربر عضو شد از طرف سایت مستر کلاس و فقط دو تا پست برای شما گذاشت الکی تبلیغ کنه و بگه بهترینه، اینا رو زیاد روشون حساب نکن چون دقیقا نمیدونی چی میشه

برای دوره اینستا معین فرجی رو خریدم که خیلی معروف و گرونه، اما دیدم همونایی رو که بلدم داره تدریس میکنه با یه سری کلمات خود ساخته که سیگنال بدید و ال کنید، واقعا چیز جدیدی تو اون دوره ندیدم و این عاقبت خرید دوره آنلاین بود، تو اون دوره هم باز طرف برای مبتدیا توضیح میداد و من میخواستم برای حرفه ای تر شدن بگیرم که دیدم چیز جدیدی یادم نداد

کلا بگرد دنبال یه نفر خصوصی یاد بگیره ، دوره خصوصی رو میتونی سریعتر پیش ببری و تو اون مدت زمانت شاید ازش کسب درآمدم داشته باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...