رفتن به مطلب

مشکل در صفحه ویرایشگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

بعضی اوقات موقعی که در صفحه ویرایشگر هستم یک پیغام به صورت زیر در بالای صفحه نمایش داده میشه و دکمه های صفحه، غیر فعال میشه.

"اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره غیرفعال شد. این نوشته در مرورگر شما فقط در این حالت، پشتیبان‌گیری می‌شود."

زمانیکه این پیغام میاد مشکل نت ندارم و هر سایتی که بخوام رو باز می کنم. 

دوستان راهنمایی کنن مشکل از کجاست ممنون میشم

error00.jpg

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، parhun گفته است :

با سلام و خسته نباشید

بعضی اوقات موقعی که در صفحه ویرایشگر هستم یک پیغام به صورت زیر در بالای صفحه نمایش داده میشه و دکمه های صفحه، غیر فعال میشه.

"اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره غیرفعال شد. این نوشته در مرورگر شما فقط در این حالت، پشتیبان‌گیری می‌شود."

زمانیکه این پیغام میاد مشکل نت ندارم و هر سایتی که بخوام رو باز می کنم. 

دوستان راهنمایی کنن مشکل از کجاست ممنون میشم

error00.jpg

درود و عرض ادب

این مشکل دائم اتفاق میفته یا موقتی هر از چندگاهی یا یه روز در هفته هست؟

من با این مشکل فقط روزهای چهارشنبه صبح برخورد میکنم (روزی که ارائه دهنده سرویس از تمام هاست ها بکآپ میگیره)

این مشکل تنها دلیلش پایین بودن سرعت اتصال به سرور هست

اگر مشکلتون موقتی هست و هر از چندگاهی تو روز یا ساعت خاصی اتفاق میفته نگران نباشید مشکل عادی است (میتونه مال ارتباط سرور باشه یا اتصال یکی از افزونه ها)

اما اگر مشکل دائمی هست یا زیاد اتفاق میفته

ابتدا با پشتیبانی سرورتون صحبت کنید و بگید چک کنند (کامل هم بهشون بگید مثلا روز پنجشنبه از ساعت 9 تا 9.40 این مشکل رو داشتم)

اگر مشکل شما برطرف نشد باید افزونه ها رو چک کنید چون امکان تداخل افزونه ها هست

اگر هم مشکل از سمت افزونه ها برطرف نشد باید یه دور قالب رو عوض کنید و تمام افزونه ها رو فعال کنید ببینید رو قالب پیش فرض درست کار می کنند یا نه و اگر درست کار می کردند یه جای قالب مشکل داره.

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، mojtaba662007 گفته است :

درود و عرض ادب

این مشکل دائم اتفاق میفته یا موقتی هر از چندگاهی یا یه روز در هفته هست؟

من با این مشکل فقط روزهای چهارشنبه صبح برخورد میکنم (روزی که ارائه دهنده سرویس از تمام هاست ها بکآپ میگیره)

این مشکل تنها دلیلش پایین بودن سرعت اتصال به سرور هست

اگر مشکلتون موقتی هست و هر از چندگاهی تو روز یا ساعت خاصی اتفاق میفته نگران نباشید مشکل عادی است (میتونه مال ارتباط سرور باشه یا اتصال یکی از افزونه ها)

اما اگر مشکل دائمی هست یا زیاد اتفاق میفته

ابتدا با پشتیبانی سرورتون صحبت کنید و بگید چک کنند (کامل هم بهشون بگید مثلا روز پنجشنبه از ساعت 9 تا 9.40 این مشکل رو داشتم)

اگر مشکل شما برطرف نشد باید افزونه ها رو چک کنید چون امکان تداخل افزونه ها هست

اگر هم مشکل از سمت افزونه ها برطرف نشد باید یه دور قالب رو عوض کنید و تمام افزونه ها رو فعال کنید ببینید رو قالب پیش فرض درست کار می کنند یا نه و اگر درست کار می کردند یه جای قالب مشکل داره.

این مشکل رو دائم دارم طوری که خیلی موقه ها نمی تونم  پست رو آپ کنم. چند دقیقه اتصال کنسل میشه و دوباره اوکی میشه. یعنی دائم قطع و وصل میشه. یه سایت دیگه هم روی همین هاست دارم مشکل حادی نداره. پلاگین ها رو چک کنم ببینم برطرف میشه یا نه.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...