رفتن به مطلب

صفحه اصلی سایت در نتایج جستجو نشان داده نمی شود

zoh sij

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

من یک سایت فروشگاهی دارم که خیلی از صفحات سایتم ایندکس شدن ولی صفحه اصلی سایت تو نتایج جستجو گوگل نشون داده نمیشه با اینکه ایندکس شده ! کسی میتونه راهنمایم کنه 

لینک به ارسال

سلام

شما در باکس جستجوی گوگل سرچ کنید :

site: yoursite.com

در صورتی که صفحه مورد نظر در لیست وجود داشت باید از کنسول گوگل بررسی کنید و ببنید برای اون صفحه ارور گرفتید یا خیر

صفحه اصلی حتما باید با نام سایت بالا بیاد نه کلمه کلید دیگه ای ( مثال نباید با کلمه فروش دوربین مدار بسته بالا بیاد بلکه با نام برند)

لینک به ارسال

بله بالا میاد 

ولی وقتی با عنوان "بناپارت" سرچ میکنم هیچ صفحه ای بالا نمیاد

بله با کلمه کلیدی هم بالا میاد ولی با نام سایت چیزی بالا نمیاد

قبلا یک ارور از گوکل کنسول دریافت کردم 

Annotation 2023-02-16 091543.png

Annotation 2023-02-16 09214022.png

لینک به ارسال

این تصویر که مربوط به رفع مشکل بوده و الان صرفا اعلام کرده که رفع شده است

مشکل شما این هست که برند تون با نام ناپلئون یک شده و چون در اینترنت کلی دیتا در مورد این شخص نوشته شده , وقتی کاربر برند شما رو سرچ میکنه گوگل بجای سایت شما در مورد این شخص اطلاعات رو میاره

چاره کار شما برندسازی هست یا هم تغییر برند تون

میتونید چند تا ریپورتاژ ارزان و معمولی با نام برند تون برید و بعد چند تا سایت که امکان ارسال پست مهمان داره یا برای معرفی برند هست یا کاریابی هستند پست درج کنید و فقط در مورد برند توضیح بدید و با متن "برندتون" به صفحه اصلی لینک بدید

داخل سایتتون هم از صفحات مهم تون با نام برندتون به صفحه اصلی لینک داخلی بدید و داخل منو هم بجای کلمه فروشگاه بنویسید بناپارت تا کلی لبینک داخلی با این کلمه بگیرید

کم کم سایتتون میاد بالا

الان سایتتون با کلمه " سایت بناپارت " میاد داخل گوگل ولی با برند خالی تون خیر

تنها دلیلش همینه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...