رفتن به مطلب

گزینه حمل و نقل وجود ندارد

mahdi2121

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

هنگام خرید پیغام گزینه حمل و نقل وجود ندارد نمایش داده میشه درصورتی که قبلا نمایش داده میشد و من 3 روش حمل و نقل تعریف کرده بودم که الان داخل ووکامرس/حمل و نقل اصلا نمایش داده نمیشن.

داخل قسمت ووکامرس/حمل و نقل هم صفحه بهم ریخنه نمایش داده میشه وقتی افزودن روش حمل و نقل رو میزنم !

تمام افزونهارم غیر فعال کردم ولی مشکل برطرف نشده متاسفانه.

چیکار باید کرد ؟!

111.png

222.png

333.png

444.png

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید منم مشابه هم مشکل حدودن دارم در قسمت پیکربندی حمل نقل نوع حمل نقل هایی که تعریف کردم نشون نمیده  اما در خود سایت موقع خرید حمل نقل نشون میده اما در قسمت پیکربندی نه افزونه های فارسی دیگه حمل نقل هم نصب کردم در قسمت پیکربندی حمل نقل اضاف میشه اما نه میشه ویرایششون کرد نه ذخیره بهم ریخته هم هستن اگر دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ در 23:44، mahdi2121 گفته است :

سلام دوستان

هنگام خرید پیغام گزینه حمل و نقل وجود ندارد نمایش داده میشه درصورتی که قبلا نمایش داده میشد و من 3 روش حمل و نقل تعریف کرده بودم که الان داخل ووکامرس/حمل و نقل اصلا نمایش داده نمیشن.

داخل قسمت ووکامرس/حمل و نقل هم صفحه بهم ریخنه نمایش داده میشه وقتی افزودن روش حمل و نقل رو میزنم !

تمام افزونهارم غیر فعال کردم ولی مشکل برطرف نشده متاسفانه.

چیکار باید کرد ؟!

111.png

222.png

333.png

444.png

دقیقا صفحه حمل نقل من هم به همین صورت باز میشه

لینک به ارسال

سلام دوستان، داخل انجمن مطالعه کنید چند وقتی است از این مشکل زیاد گفته می شه و خیلی ها این مشکل رو دارن

مشکل از ووکامرس هست و باید تا آپدیت جدید صبر کنید

بهتره به صورت دستی ووکامرس رو به یه ورژن پایین تر ببرید تا موقتا مشکل رفع بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...