رفتن به مطلب

ویرایش محصولات و ضربه زدن به رتبه گوگل

banehyab

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود؛

بنده یک سایت فروشگاهی لوازم خانگی دارم

بعضی اوقات نیاز هست یک محصول به روز رسانی شود ، عنوانش تغییر کند ، مشخصات و ویژگی های محصول اضافه بشه یا کم بشه یا ویرایش بشه ، عکس ها ویرایش شوند یا حذف شوند و عکس جدید بارگذاری بشه ، به محتوای اصلی متنی اضافه یا کم بشه و ....

سوالات :

1- آیا این کارها به رتبه گوگل آسیب می زند؟

2- آیا امکان اینکه کلا محصول جایگاه خود را از دست بدهد و یا کلا توسط گوگل حذف شود وجود دارد؟

3- آیا اگر این محصول یا صفحه ای از سایت قبلا ایندکس نشده باشه با انجام این ویرایش ها امکان ایندکس شدن و رتبه خوب گرفتن از گوگل وجود دارد؟

4- اگر این ویرایش ها به سایت و رتبه محصولات آسیب می زند باید آن محصول را حذف کنیم و از نو بسازیم؟ با پاک کردن محصول لینک آن هم از بین می رود و خطای 404 نمی گیریم یا اینکه نیاز به ریدایرکت کردن است ؟

آدرس سایت در صورت نیاز به بررسی : banehyab.com

ویرایش شده توسط banehyab
لینک به ارسال

سلام

ویرایش یک صفحه ایرادی ندارد برای رتبه سئو

ولی عنوان و آدرس صفحه محصول مهم هست تغییر نکند

ولی متاتوضیحات تا حدی میشه تغییر داد

اینکه تصویر یا محتوا تغییر بدین ایرادی نداره؛ ولی بتونید یک محصول جدید درست کنید بهتره و این محصول هم داشته باشید، برای وقتی که نیازه عنوان تغییر کنه

لینک به ارسال

سلام جناب احمدی،

ممنون از پاسخگویی تون اگر بخواهیم یک صفحه دیگر برای محصولی که قبلاً ایجاد شده بسازیم و در واقع مجدداً ایجادش کنیم آیا نیازی به ریدایرکت هست ؟

آیا نیاز هست صفحه قبلی پاک شود؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، ahmadiwp گفته است :

سلام

ویرایش یک صفحه ایرادی ندارد برای رتبه سئو

ولی عنوان و آدرس صفحه محصول مهم هست تغییر نکند

ولی متاتوضیحات تا حدی میشه تغییر داد

اینکه تصویر یا محتوا تغییر بدین ایرادی نداره؛ ولی بتونید یک محصول جدید درست کنید بهتره و این محصول هم داشته باشید، برای وقتی که نیازه عنوان تغییر کنه

سلام جناب احمدی،

ممنون از پاسخگویی تون اگر بخواهیم یک صفحه دیگر برای محصولی که قبلاً ایجاد شده بسازیم و در واقع مجدداً ایجادش کنیم آیا نیازی به ریدایرکت هست ؟

آیا نیاز هست صفحه قبلی پاک شود؟

لینک به ارسال

سلام عنوان و پیوند یکتا تغییر نکنه

کلمه کلیدی تغییر نکنه

متن تغییر مثبت بکنه. یعنی اگه پنج خط حذف میکنید ده خط اضافه کنید. یا اگه یه عکس حذف میکنید، دو تا اضافه کنید.

در کل پیشنهاد میشه تا حد امکان چیزی حذف نشه و فقط اضافه بشه. اضافه شدن تاثیر خیلی خوبی هم داره برای سئو.

در مورد ساخت صفحه جدید، اگه هر دو محصول یکی هستند و عنوان و کلمه کلیدی هر دو یکی هست، بهتره فقط یکیش بمونه و اون یکی اول ریدایرکت 301 بشه و بعد کامل حذف بشه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، b.soshiant گفته است :

سلام عنوان و پیوند یکتا تغییر نکنه

کلمه کلیدی تغییر نکنه

متن تغییر مثبت بکنه. یعنی اگه پنج خط حذف میکنید ده خط اضافه کنید. یا اگه یه عکس حذف میکنید، دو تا اضافه کنید.

در کل پیشنهاد میشه تا حد امکان چیزی حذف نشه و فقط اضافه بشه. اضافه شدن تاثیر خیلی خوبی هم داره برای سئو.

در مورد ساخت صفحه جدید، اگه هر دو محصول یکی هستند و عنوان و کلمه کلیدی هر دو یکی هست، بهتره فقط یکیش بمونه و اون یکی اول ریدایرکت 301 بشه و بعد کامل حذف بشه.

سلام ممنون بابت توضیحات مفید تون

امکانش هست بفرمایید چطور وقتی محصول رو ایجاد کردم و محصول قبلی مو یا صفحه قبلی مو ریدایرکت 301 کردم به صفحه جدید ، اون صفحه قبلی مو بطور کامل پاک کنم؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۶/۴ در 02:19، banehyab گفته است :

سلام ممنون بابت توضیحات مفید تون

امکانش هست بفرمایید چطور وقتی محصول رو ایجاد کردم و محصول قبلی مو یا صفحه قبلی مو ریدایرکت 301 کردم به صفحه جدید ، اون صفحه قبلی مو بطور کامل پاک کنم؟

از پیشخوان وردپرس وارد بخش نوشته‌ها بشید و پست رو پیدا کنید و روی دکمه حذف کردن بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...