رفتن به مطلب

محاسبه میزان درامد کارمندان سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. خدا قوت

فرض کنید در سایت چندین منیجر برای فروش خدمتی در سایت داریم. این خدمات و هزینه انجام خدمت از پیش تعیین شده هست، و منیجری که قبول خدمت میکنه، در واقع خودش اون خدمت رو انجام میده، حالا اینجاش مهم نیس ولی به این خاطر گفتم که فضای کاری رو درک کنین تا شاید راحتتر به جواب سوالم کمک کنین، حالا سوال این جاست که میخوام این منیجر ها، هر کدوم بعد از قبول خدمت، در جایی از سایت ثبت بشه که چه منیجری که خدمتی رو با چه قیمتی قبول کرده. به این خاطر که میخوام به اون منیجر ها درصدی از انجام اون خدمت داده بشه. چه افزونه ای رو با چه کلمه ای در افزونه ها یا در مخزن سرچ کنم که نیازم رو برطرف کنه. حالا این افزونه فقط بتونه حداقلی نیازم که فقط خلاصه ای از فعالیت منیجرها باشه هم خوبه، ولی اگه بتونه خلاصه ای از فروش خدمت توسط منیجر به همراه مجموع پرداختی مشتریان ارایه بده که چه بهتر، از اون بهتر اینکه حتی درصد پرداختی به منیجر رو هم حساب کنه که عالی میشه.

من فقط نمیدونم اون کلمه کلیدی ای رو که باید باهاش سرچ کنم چیه؟ ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...