رفتن به مطلب

خطا لودینگ افزونه المنتور

پست های پیشنهاد شده

با سلام

افزونه المنتور من بعد فعال کردن دیابگ چنین خطایی میده و جعبه ابزارش لود نمیشه، که با غیرفعال کردن افزونه صفحه ساز ووکامرس قسمت ابزار المنتورم لود شد اما قبلا هم بدون این مشکل هر دو افزونه با هم کار میکردن و الان نمیدونم باید چیکارش کنم با اینکه از قالب هلو استفاده کردم و همچنین تمام افزونه ها و ورژن php اپدیت کردم اما همچنان مشکل پا برجاست

کدخطا:

Deprecated: _register_controls از نگارش3.1.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\DynamicTags\Base_Tag::register_controls() استفاده نمایید. in /home/*****/public_html/wp-includes/functions.php on line 5323

Deprecated: _register_controls از نگارش3.1.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\DynamicTags\Base_Tag::register_controls() استفاده نمایید. in /home/*****/public_html/wp-includes/functions.php on line 5323 

آیا باید نسخه جدید از افزونه WooCommerce Page Builder Elementor تهیه کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...