رفتن به مطلب

حذف شدن توضیحات کوتاه و تصویر محصول از قسمت ویرایش محصول ووکامرس

hadi455

پست های پیشنهاد شده

با سلام بنده چند روز پیش میخواستم قابلیت های اضافه ای که در ووکامرس نیست رو با افزونه storecustomizer اضافه کردم. بعد از مدتی توضیحات کوتاه و تصویر محصول از قسمت ویرایش محصول ووکامرس حذف شدن و قابل ویرایش نیستن. یعنی محصولات عکس و توضیحات کوتاه دارن و توی سایت نشون داده میشه ولی نمیشه ویرایشش کرد . من افزونه فوق رو حذف کردم ولی مشکل برطرف نشد . لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی کنید 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hadi455 گفته است :

با سلام بنده چند روز پیش میخواستم قابلیت های اضافه ای که در ووکامرس نیست رو با افزونه storecustomizer اضافه کردم. بعد از مدتی توضیحات کوتاه و تصویر محصول از قسمت ویرایش محصول ووکامرس حذف شدن و قابل ویرایش نیستن. یعنی محصولات عکس و توضیحات کوتاه دارن و توی سایت نشون داده میشه ولی نمیشه ویرایشش کرد . من افزونه فوق رو حذف کردم ولی مشکل برطرف نشد . لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی کنید 

سلام. وقت بخیر. لطفا برای هر مشکل فقط یک تاپیک ایجاد کنید. برای مشکلی که دارید، در صفحه ویرایش محصول از گوشه بالا سمت چپ گزینه «تنظیمات صفحه» رو بزنید و گزینه هایی که مخفی شدن رو تیک بزنید تا نمایش داده بشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...