رفتن به مطلب

مشکلی با برچسب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وقتی توی ادیتور برای مثال برای یک پست چندین برچسب مثلاً به این ترتیب میگذارم:

ایران,پارس,فارس,ایرانیان

در خود سایت زیر مطلب به این ترتیب نشان داده می شوند:

ایرانیان,فارس,پارس,ایران

یعنی ترتیب آن ها برعکس می شود.

لطفاً برای حل این مشکل بنده را یاری کنید.

اینم آدرس سایتم:

http://www.fundoon.ir/

لینک به ارسال

چه فرقی میکنه ؟ ترتیبش که مهم نیست . برچسب ها کلمات کلیدی مرتبط با مطلبتون هستند که هم نوعی خاصیت دسته بندی دارند و هم برای افزایش چگالی کلمات کلیدی و سئو مورد استفاده قرار میگیرن

لینک به ارسال

ولی من توی مقالات سئو خوندم که برچسب هایی که اول نوشته می شوند گوگل بیشتر براشون ارزش قائل می شود.حالا اصلاً کاری به درست یا غلط بودن این فرضیه ندارم ولی لطفاً اگر راه حلی دارد و شما نیز وقتش را دارید برای من توضیح دهید تا مشکل را حل کنم.

لینک به ارسال
ولی من توی مقالات سئو خوندم که برچسب هایی که اول نوشته می شوند گوگل بیشتر براشون ارزش قائل می شود

فکر نمیکنم اونقدرا اهمیت داشته باشه . برای حل مشکل بدون نیاز به تغییر کدها میتونید برچسب هاتون رو از اهمیت کم به زیاد توی ادیتور بزنید تا موقع نمایش درست نمایش داده بشه .

لینک به ارسال

من خودم همین فکر رو کرده بودم ولی اگر من این کار را انجام بدهم ممکن است وقتی بخواهم قالب سایت را عوض کنم در قالب جدید این مشکل حل شود و برچسب ها بر ترتیب اصلی خود قرار گیرند و اونجاست که مشکل به وجود میاد و دوباره اون برچسب هایی که من توی ادیتور برعکس گذاشتم برعکس می شوند.

راه حلی وجود ندارد که با کد بتوان این مشکل را حل کرد؟

لینک به ارسال

کد که نمیتونه تشخیص بده کدوم برچسب با اهمیت تر هست.

راه حل خوبی نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...